Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kapitalny film


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#31

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

film dobry :) aż mnie ciarki przeszły w pewnym momencie :) btw demon w lustrze wygrywa :)
  • 0

#32

AXEL.C.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co myslicie o tych filmach od2.02-2.25 i 5.23 do 7.25 i , moim zdaniem to flmy nie fake , w 2 widac jak kamera sie sama rusza w lustrze
  • 0

#33

Fef.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałem teraz zanim kładę się spać obszukuje cały pokój czy jakiś demoniczny dzieciak sie nie czai w szafie ;/
  • 0

#34

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem to wszystko fake mimo ze wierze w duchy, ale takie filmiki na pewno nie sa prawdziwe - wiekszosc z tych rzeczy mozemy zobaczyc w filmach, wiec sami widzicie ze to wszstko jak demon w lustrze, latajace majtki mozna zrobic. Jeszcze te odglosy... to juz bez nich video sprawialoby wrazenie prawdopodobnego, a tak - kolejny horror, tyle ze w wersji mini.
  • 0

#35

Fikuzi.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem to wszystko fake mimo ze wierze w duchy, ale takie filmiki na pewno nie sa prawdziwe - wiekszosc z tych rzeczy mozemy zobaczyc w filmach, wiec sami widzicie ze to wszstko jak demon w lustrze, latajace majtki mozna zrobic. Jeszcze te odglosy... to juz bez nich video sprawialoby wrazenie prawdopodobnego, a tak - kolejny horror, tyle ze w wersji mini.

Również tak podchodzę do tego... Ale jeśli chodzi o wykonanie filmu - fajne - mimo iż uważam, że to fake ;)
  • 0

#36

AXEL.C.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na temat tego ze wszystkie filmy to fake troche jednak bym polemizowal :) , fakt wiekszosc z nich tam to fake osobiscie nie wieze w te japonskie duszki i demony hehe, ale czesc z filmow wydaje mi sie prawdziwa , osobiscie takze zaliczam sie do sceptykow i do tego rodzaju ''movies'' umieszczanych w necie podchodze dosyc sceptycznie , ale tak naprawde wszystkie filmy nawet te prawdziwe mozna by obalac dlatego ze podnoszenie przedmiotow , trzaskanie drzwiami , czy nawet sama postac ducha to wszystko mozna zrobic samemu wiec nawet jesli jakis film jest prawdziwy to i tak sceptyk powie nie to fake bo sa takie i takie mozliwosci jego sfabrykowania ... man nadzieke ze wiecie o co mi chodzi hehe
Ale jedziemy dalej :) , film z poruszajaca sie kamera w lustrze i odglosami w tle to jest moim zdaniem jednym z tych filmow ktory ma duze prawdopodobienstwo ze jest prawdziwy, przedewszytskim kamera jest caly czas widoczna w lustrze , gdy porusza sie sama tez jest widoczna ktos moze powiedziec ze byla poruszana zylka , linka czy czym kolwiek z odleglosci ale jest tu pewien problem - kamera na statywie porusza sie bardzo szybko w gore i w dol tak jaby ktos trzymal ja reka nawet efekt jakiej kolwiek zylki czy czegos innego nie dal by tak szybkiego efektu zmiany konta nagrywania do tak zmiennego polorzenia , i pewne ruchy tego co nia porusza, widoczne byly by w lustrze ( a bynajmniej osoba spostrzegawcza by je widzala ), no chyba ze jest t automatyczny statyw allbo cos takiego..
Film w 2.02-2.25 te poruszanie sie cukierniczki i obrazu tez mozna wytlumaczyc zylka ale czy koniecznie musi to byc zylka ??
cukierniczka podnosi sie do gory obkreca sie w tym czasie i laduje rzucona nagle w bok jest to troche dziwne i zylka ciezko bylo by to uzyskac , bo naprzyklad w pozniejszym filmie te gacie z szafki to wygladaja jakby byly na zylce bo obszar trzymania tych gaci jest troche za maly no chyba ze duch sie brzydzil obsranych gaci i wzial tylko je w opuszki 2 placow buhehe .. <lol>
, Przesuwanie sie mebli w filmie zaczynajacym sie w 5.23 tez mozna wytlumaczyc , duzo mowi kadr w jakim sa te meble z jednej strony tam gdzie mozna by je lapac i ciagnac jest nie widoczny , ale meble bardzo szybko sie przesuwaja musiala by to byc dosyc silna osoba zeby to tak szybko te meble przesunac c bo przeciez sa to na tym filmie bardzo szybkie ruchy.
hehe, w tym filmie gdzie sa te slawetne gacie widac cofajacy i spadajacy zegar , robiaca sie krecha na zdjeciu na szawce to moim zdaniem nie jest takie oczywsite do wytlumaczenia , Ktos napisal jaki jest sens nagrywania pustych pomieszcen ?? a no taki ze tak sie wlasnie nagrywa duchy zostawiasz wlączona kamere gdzie jest podejrzenie zjawisk paranormalnych zamykasz pomieszcenie i czekasz az cos sie nagra..
  • 0

#37

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajny jest !! nie będe się spierał czy fake czy nie, wydaje mi sie, że jest jeden z konkretniejszych filmików, chociaż te napisy męczą :/ --> "tak, to jest prawdziwe, nie bujamy cie blablabla"
  • 0

#38

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajny Film, choc nie przecze ze znaczna czesc to faki, podobał mi sie klip z ta dziewczynka w korytarzu, za pierwszym razem siedzi, za drugim razem ma postawę jak mały rzeźnik :D plus ciemny fartuch jeszcze podsuwa to skojarzenie na myśl :D
Pierwszy clip z poltergeistem wyglada niezle, prawdziwie, zaś drugi juz nie, do wykonania tego potrzebne by były 3 osoby i mozna to by było zrobic w 5 minut. 3 klip tez nie jest przekonujący, bo cięzko dostrzeć ruch kamery w lustrze.
W 4 klipie bardzo fajnie sie duszek bawil zegarkiem, i miło, że pokazał nam bieliznę domownika :D

Zas film z demonem w lustrz, ten demon wyglada jak demon z kaltwy (biala twarz i czarne oczy :| ) Poprostu twarz dziecka przerobili na twarz 'Klątwową' Zreszta, wydaje mi sie , ze dziewczynka jakby nawet ręką wskazuje na tego demona (Patrzecie, ja tak umiem[?])
  • 0

#39

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AXELC - ale naprawde to, co opisujesz mozna zobaczyc w co drugim horrorze ;] co z tego, ze meble sa ciezkie? chociazby w filmie ,,duch" spielberga (chyba) wszystko w domu lata, przenosi sie i ogolnie z domu robi sie jedna wielka wichura, a jest to stary film. itd itp.
  • 0

#40

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UWAGA: Jest maksymalnie przerażający. Jeśli jesteś osobą, która może później nie usnąć w nocy przez taki film, lepiej go nie oglądaj.

O kurde zniechęciłeś mnie do oglądania bo akurat ja jestem taką osobą :P . Może obejrzę jak będę z kolegą.
  • 0

#41

Kaszub.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Five - spokojnie obejrzyj. Włącz jakąś wesołą muzykę i wyłącz tę z filmu. Przerazić się możesz w conajwyżej jednym, dwóch momentach.
  • 0

#42

~markiza.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej czy wy naprawde to wierzycie?to wszytsko to jest fake, poza tym kto wie jak wygląda ( o ile wygląda) duch?kto to zdefiniował?to my sobie wymyśliliśmy, że to jakaś "chmurka" pyłu...albo jeszcze, że duch się materializuje i ukazuje się w ludzkiej postaci...nie no błagam Was :o
  • 0

#43

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie, najlepiej od razu bez żadnych podstaw założyć że to fake. Jak wygląda duch ? Nie wiadomo. Dlatego powstają takie filmy, gdyby każdy wiedział jak wygląda duch nie byłoby takich filmów.

Co do filmu : bardzo dobry, przestraszyłem sie w paru momentach ale żeby nie spać w nocy czy zawał serca jak ktoś wspominał to nie aż tak, bez przesady
Ogolnie dobra kompilacja wszystkich podejrzanych i brzydkich rzeczy :P
  • 0



#44

~markiza.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale nie uwazasz ze duch to nasz wymysl?naprawde wierzysz w takie filmiki?
  • 0

#45

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jako, że to mój pierwszy post, to pragnąłbym się najsampierw przywitać:
WITAM :))

A co do filmiku... niektóre części są bardzo przekonujące i intrygujące, za to niektóre to oczywiste fake, nawet dla kogoś nie bardzo obeznanego z tematem jak ja :) Poza tym zaraz po oglądnięciu tej kompilacji coś spadło (u sąsiada? W łazience), a ja aż podskoczyłem w fotelu :P Osobiście nie chciałbym się spotkać z poltergeistem, albo czym mu pokrewnym :P



A i taka mała uwaga: za dużo moich wypowiedzi na poczatku zapewne nie będzie, bo wole czytać niż pisać na temat, na który (jeszcze) nie mam zielonego pojęcia :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych