Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rosyjscy naukowcy odkryli tajemnice DNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

naciągana teoria. czemu ta cecha DNA musi być związana ze śmieciowym DNA a nie poprostu z całą cząsteczką? i skąd by sie wzieła próżnia w ludzkim ciele?
  • 0

#17

Fikuzi.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Science Fiction - takie mam odczucie.
  • 0

#18

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektóre błędy poprawili, np w ostatnim zdaniu ich: "Najnowsze badania potwierdzają, że jest głębokie powiązanie miedzy naszym DNA, Słońcem i tym, co się dzieje w naszej galaktyce." - Twoje: "Najnowsze badania potwierdzaja ze jest glebokie powiazanie miedzy naszym DNA , sloncem i tym co sie dzieje w naszej galaktyce." ;)

Fakt faktem, że plagiat jest bez dwóch zdań! Szkoda słów :wall:

Znalazłem inny art na ten temat źródło
  • 0

#19

Likelost.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skąd by sie wzieła próżnia w ludzkim ciele?


Czytaj ze zrozumienie. ;)
Sami sceptycy, przecież jeśli to prawda to mamy epokowe odkrycie i jasne by było znaczenie daty 2012. :beer2:

W naukowe doświadczenie nie wierzycie ale jak ktoś np Stefan Ossowiecki albo ktoś inny MA takie umiejętności jak przewidywanie przyszłości i dostrzeganie aury to wierzycie, że ma bo ma i tyle???!!! Magia czy co? :wtf: Wszystko się da naukowo wyjaśnić nawet i czarną dziurę w d**ie która jest tunelem do innego świata! - bo tak w sumie jest -

Otwórzcie oczy na naukę i nie walcie farmazonów o bajkach!

What the fuck is wrong with you people???!!!
  • 0

#20

Ilidian.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rok 2012 jest pewnym symbolem zmian jakie juz zachodzą w naszych umysłach!
I to nie żadna ściema , poprostu to trzeba poczuć, otworzyć się na tą wiedzę która do nas wpływa, wystarczy tylko słuchać, i pozniej przekazać innym.
  • 0

#21

Likelost.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rok 2012 jest pewnym symbolem zmian jakie juz zachodzą w naszych umysłach!
I to nie żadna ściema , poprostu to trzeba poczuć, otworzyć się na tą wiedzę która do nas wpływa, wystarczy tylko słuchać, i pozniej przekazać innym.


Zgadzam się w pełni z Ilidianem.
  • 0

#22

EDYMAX.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest to bardzo ciekawy temat i proponuję niedowiarkom obecnym na tym portalu, aby spróbowali otworzyć swoje umysły dając szansę swojemu zamkniętemu DNA.
Wiele wskazuje na to, że coś ważnego dzieje się we współczesnym świecie.
O tym jak bardzo mamy zamknięte umysły może świadczyć fakt, że naukowcy z programu SETI funkcjonującego od lat , pasjonujący się tym tematem, nie widzą informacji przekazywanej im dosłownie pod nosem, w postaci piktogramów. Nie wiem jak inaczej, nie ryzykując paniki, obcy mogliby przekazywać nam informacji.
Jaki wniosek się sam nasuwa? Jeszcze długa droga nas czeka w celu poznania prawdy, gdyż nie widzimy tego co tuż przed nami.
  • 0

#23

markgubi.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do ogladania zdjec z naszego DNA bylbym sceptyczny, jesli cos odkryja to napewno nie podziela sie. wez pod uwage ufo. niby wiadomo ze jest ale jak trudni przelamac bariere i powiedziec to glosno. jesli za czyms stoi czlowiek to zawsze chce na tym zarobic.

a druga sprawa. ciekawa rzecz odkryli rosyjscy naukowcy ale czy oprocz tych niewiarygodnych informacji mogli by pokazywac fotki ze swoich labolatoriow. zawsze sobie wyobrazam na jakim sprzecie odbywaja sie takie eksperymenty i na kim, czym to badaja. skoro do badania czastek potrzebny jest tak wielki sprzet to co dopiero do odktycia tak subtelnej materi w nasszym dna.
  • 0

#24 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się w jaki sposób powstają owe czarne dziury w DNA - służę pomocą
Pozdrawiam
  • 0

#25 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

90% w przypadku ludzi, niektore organizmy maja o wiele wiecej tego smieciowego DNA i jakos nie slyszalem, zeby modliszka zwyczajna przenosila owady sila woli ;)


hahahaha :) jak można człowieka porównac do owada??
A owad ma wolną wolę i świadomośc człowieka?

Jeśli nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz.


Rok 2012 jest pewnym symbolem zmian jakie juz zachodzą w naszych umysłach!
I to nie żadna ściema , poprostu to trzeba poczuć, otworzyć się na tą wiedzę która do nas wpływa, wystarczy tylko słuchać, i pozniej przekazać innym.


Jak David Ickey powiedział na wykładzie...lewopółkulowym ludziom trzeba tłumaczyc jak dzieciom :)
chocbyś się starał, to i nawet łopatą im tego do głowy nie wbijesz...
  • 1

#26

Skald.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rok 2012 jest pewnym symbolem zmian jakie juz zachodzą w naszych umysłach!
I to nie żadna ściema , poprostu to trzeba poczuć, otworzyć się na tą wiedzę która do nas wpływa, wystarczy tylko słuchać, i pozniej przekazać innym.


Jest to bardzo ciekawy temat i proponuję niedowiarkom obecnym na tym portalu, aby spróbowali otworzyć swoje umysły dając szansę swojemu zamkniętemu DNA.
Wiele wskazuje na to, że coś ważnego dzieje się we współczesnym świecie.
O tym jak bardzo mamy zamknięte umysły może świadczyć fakt, że naukowcy z programu SETI funkcjonującego od lat , pasjonujący się tym tematem, nie widzą informacji przekazywanej im dosłownie pod nosem, w postaci piktogramów. Nie wiem jak inaczej, nie ryzykując paniki, obcy mogliby przekazywać nam informacji.
Jaki wniosek się sam nasuwa? Jeszcze długa droga nas czeka w celu poznania prawdy, gdyż nie widzimy tego co tuż przed nami.


Zastanawia mnie dlaczego szastacie takimi stwierdzeniami jak 'zamknięte umysły', 'wiele wskazuje', 'otworzyć się na wiedzę' bez przytaczania jakichkolwiek przykładów. Skoro jest to tak oczywiste to spróbujcie to wykazać, a nie rzucajcie sloganami bez pokrycia. Z chęcią przeczytam co macie na ten temat do napisania.

wez pod uwage ufo. niby wiadomo ze jest ale jak trudni przelamac bariere i powiedziec to glosno.


Masz jakieś sprawdzone informacje? Na dzień dzisiejszy w ufo możesz wierzyć, tak samo jak w krasnoludki z resztą. Nie pisz więc proszę, że wiadomo że istnieje.

hahahaha smile2.gif jak można człowieka porównac do owada??
A owad ma wolną wolę i świadomośc człowieka?

Jeśli nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz.


"Lotność" Twojego umysłu wprawia mnie w zakłopotanie, z grzeczności powstrzymam się od dalszego komentarza.

ak David Ickey powiedział na wykładzie...lewopółkulowym ludziom trzeba tłumaczyc jak dzieciom smile2.gif
chocbyś się starał, to i nawet łopatą im tego do głowy nie wbijesz...


Wytłumacz mi więc jak dziecku, będę wdzięczny za rozjaśnienie mojego myślenia. Za linki do portali opartych na channelingu z góry dziękuję, uprzedzam, że wchodzić nie zamierzam, oczekuję Twojego tłumaczenia ( może być oparte na jakimś portalu channelingowych albo bajkach staropolskich, bez różnicy, byle było Twoje ).
  • 0

#27

Tezcatlipoca.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twój umysł jest na poziomie ludzi żyjących w 12 wieku,którzy myśleli że ziemia jest płaska i myśleli że słońce obraca się wokół ziemi dzisiaj jednak wiemy jak jest naprawdę :) Największym problemem ludzi jest to że żeby w coś uwieżyć muszą to zobaczy.Mówiąc to że potrzeba dowodów na istnienie UFO zniżasz się do poziomu tychże ludzi lecz gdy wkońcu uwieżysz w UFO nie będziesz mógł się odnaleźć :P

A teraz coś wam powiem o tym niby odkryciu tajemnicy DNA. co z tego że ludzie będą mieli jakieś nadludzkie zdolności dzięki temu ? hehe najpierw ludzie muszą wyeliminować zło ze swoich umysłów a to nie będzie trwać napewno do 2012 lecz bardzo długo.gdyby dzisiaj te zdolności się teraz ujawniły to jak myślicie co by się stało... :)
  • 0

#28

Skald.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twój umysł jest na poziomie ludzi żyjących w 12 wieku,którzy myśleli że ziemia jest płaska i myśleli że słońce obraca się wokół ziemi dzisiaj jednak wiemy jak jest naprawdę smile2.gif Największym problemem ludzi jest to że żeby w coś uwieżyć muszą to zobaczy.Mówiąc to że potrzeba dowodów na istnienie UFO zniżasz się do poziomu tychże ludzi lecz gdy wkońcu uwieżysz w UFO nie będziesz mógł się odnaleźć tongue1.gif


W XII w. ludzie już wiedzieli, że ziemia nie jest płaska "oazo mądrości". Sam się ośmieszasz takimi postami, nie napisałeś niczego konkretnego, nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie. Ja nie oczekuję nawet tzw. twardych dowodów tylko pokazania mi przesłanek na bazie których twierdzisz, że ufo istnieje..

Na marginesie: pisze się uwieRZyć i "w (przerwa ) końcu" (nie "wkońcu" ).
  • 0

#29

Max Powel.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj dowodów na istnienie ufo się zachciało zacznijmy od tego że ufo w dosłownym tłumaczeniu to niezidentyfikowany obiekt latający A WIĘC MOŻE TO BYĆ NAWET SAMOLOT POCHODZENIA ZIEMSKIEGO!!! A wiec z ufo spotykasz niezwykle często. Ale sądze że raczej chodzi ci o cywilizacje pozaziemskie które według zatwardziałych fanatyków notorycznie odwiedzają ziemie i nas obserwują. Bo oczywiście nasza planeta to ewenement w skali galaktyki i obcy nie mają nic innego do roboty jak tylko urządzać sobie truman show z naszym udziałem. Oczywiście nie ma oficjalnych dowodów na ich istnienie i wątpię żeby kiedykolwiek były choćby nawet kowalskiemu spodek obcych zrobił z dupy garaż i przerył pół warszawy. Jeśli chodzi o nasze DNA to już czasami mam wrażenie że wpływam subtelnie na pogodę albo czasami na kilka sekund radio przestaje grać i traci sygnał ale nie mam na to żadnych dowodów. Ale co będzie jak rzeczywiście moje DNA aktywuje się w 2012 i co wtedy jeszcze spowoduje jakieś nieodwracalne zmiany klimatyczne albo gorszy kataklizm :( :( :(
  • 0

#30

Skald.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście używając wyrażenia UFO miałem na myśli obiekt wysłany/sterowany przez istnienie pozaziemskie, użyłem po prostu skrótu myślowego. Zaznaczę też, że ja nie neguję istnienia bytu pozaziemskiego, uważam to za wysoce prawdopodobne, walczę tylko z bezkrytycznym przyjmowaniem niektórych koncepcji, ot tylko dlatego iż są interesujące, a ich prawdziwość obróciła by świat do góry nogami czyniąc go ciekawszym.

Co do samej sprawy DNA to już gdzieś spotkałem się z dziwną koncepcją, że nasze DNA jest w jakiś sposób połączone ze wszechświatem i jest zdolne nim sterować, a nawet go tworzyć w ograniczonym stopniu. Bardzo odważna teza, nie da się jej jednak udowodnić doświadczalnie, więc trzeba ją włożyć między 'ciekawostki'.

Niemniej zachęcam wszystkich do krytycznego spojrzenia. To wcale nie oznacza, że wasze umysły są zamknięte, raczej dowodzi faktu że posiadacie cudowny narząd zwany mózgiem. Na wielu portalach channelingowych (i innych podobnych) różne fantastyczne dania są podane w formie 'jeżeli Ci nie smakuje tzn. że masz prostackie podniebienie', dużo osób łyka te pięknie wyglądające 'intelektualne posiłki' wychwalając je pod niebiosa, jednocześnie głosząc 'prawdę' o prostackich podniebieniach osób, którym ów dania nie smakują. Czy to jest argument? Nie, to po prostu nabijanie w balona. Prawdę łatwo obronić, kłamstwo trzeba 'zamglić'.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych