Skocz do zawartości


Zdjęcie

FILM: Strefa 51 i wywiad z Obcym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

FILM
  • 0



#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obejrzalem caly i choc wywiad w calosci ogladalem wczesniej, to komentarze VICTORA sa interesujace. Swietny dokument, polecam.

ps. warto ogladac w sluchawkach, ciezko zrozumiec ten komputerowy glos Victora
  • 0



#3

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Znowu wielkie brawa dla =[dj_cinex]=, poraz kolejny pokazał konkretny materiał filmowy, choć nie wydaje mi się realny... szczególnie moment z tym obcym w pokoju
  • 0

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie śmieszne są niczym nie podparte opinie sceptycznych 'expertów' komentujących to nagranie ...

Czy oni mówią coś sensownego ? :sux:
  • 0



#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie wiem co myslec dokladnie o tym przesluchaniu Obcego...lekarze zachowywali sie tak jakby nie wiedzieli co robic..w sumie to moze byc zrozumiale...to nie czlowiek :)
  • 0

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tam w jednym miejscu byla mowa, dlaczego uzywano latarek w taki sposob (i po co). Nie wiem.. mnie to przekonuje:

1. ulokowanie glowy "obcego" na kregoslupie (potrzymanie glowy przez kark). U czlowieka kark przytrzymuje glowe z tylu (polaczenie z kregoslupem), u obcego jest inaczej, kark znajduje sie po srodku podstawy glowy stad ich (obcych) trudnosci w utrzymaniu jej w jednej pozycji (kolysanie glowy oddane doskonale!). Obcy nie sa supertworami, nie musza byc anatomicznie doskonalsi od nas, choc MAJA idealne proporcje (stosunek wielkosci glowy do reszty ciala).

2. zachowanie podczas gdy "cos" sie z nim dzialo. Jesli to mistyfikacja zostalo to oddane znakomicie (posiadam wielkowymiarowy film z tego przesluchania na dysku, tam widac nawet jak z ust cieknie mu rodzaj piany, byc moze to slina

3. mimika.. doskonala

4. dolny pasek 27 DNI / .. wyjasnienie juz podawalem w innym temacie na forum, zreszta jest w moim tlumaczeniu n.t wywiadu z obcym (patrz artykuly)



dla mnie... to co zobaczylem to cos strasznego, jesli sie nad tym zastanowic to wykracza poza pojecie tego co "ten" obcy o ile jest prawdziwy musial czuc, bedac tu w rekach ludzi, oraz jaka byla / jest reakcja osob majacych z nim kontakt. To moze uderzyc po psychice...
  • 0



#7

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To tak jakby współczesny człowiek dostał się w ręce neandertalczyka :)
  • 0

#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... jaka byla / jest reakcja osob majacych z nim kontakt. To moze uderzyc po psychice...


Whitleya Stribera uderzyło ... tak jak tego innego faceta (tego z długimi blond włosami w kitce).

Moment gdy "obcy" zaczyna mieć jakieś oznaki nazwę to "padaczki" jest bardzo dobry - ja miałem podobne odczucia co ty Euri ...

A scpetyczni experci wyjasniają to jak zwykle zdaniem "Dla mnie to oszustwo ..." i KONIEC :lol :
  • 0



#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co chodzilo z oczami? Ten caly ekspert od video mowil cos o oczach, ze one go przekonuja, ale dlaczego?

Najbardziej mnie drazni ze malo zrozumialem z tego "komputerowego" glosu victora :|

co mnie jeszcze przekonuje? Mianowicie sposob wystapienia victora
  • 0



#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najbardziej mnie drazni ze malo zrozumialem z tego "komputerowego" glosu victora :|  

co mnie jeszcze przekonuje? Mianowicie sposob wystapienia victora


Jak dla mnie Victor był zrozumiały ...

Na początku jak go przedstawiali to nanieśli na jego przyciemnioną twarz jakiś filtr i było widać np. okulary i wiesz o kim natychmiast pomyslałem jak zobaczełem kontury głowy i okulary ... ? O Bobie Lazarze !

Czy ktoś miał podobne przypuszczenia ... niewiem czemu ale tak jakos Bob przyszedł mi na myśl (to przez te okulary).
  • 0



#11

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No niby tez mi sie skojarzylo, nawet fryzura (tj. takie dluzsze wlosy z tylu) by pasowala, tylko po co mialby sie ukrywac, skoro juz wczesniej publicznie wyglaszal wiele niewygodnych kwestii ?
  • 0



#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No niby tez mi sie skojarzylo, nawet fryzura (tj. takie dluzsze wlosy z tylu) by pasowala, tylko po co mialby sie ukrywac, skoro juz wczesniej publicznie wyglaszal wiele niewygodnych kwestii ?


Mi też fryzura pasowała ... szczególnie góra głowy.

Ale to tylko była taka pierwsza myśl ... niewiem może gdzieś w tym jest drugie dno ...

Gdybając dalej jeśli to byłby on ... hmm ... może go postraszyli po jego wystąpieniach na temat spodka i przyjął inne pseudo. Ale z drugiej strony dziennikarz prowadzący z nim rozmowę musiałby wiedzieć, że to on i zgodzić się na taką formę.

Zastanawiające jest też to, że 'Victor' mówił, iż jeśli po tym wywiadzie by zginął to ludzie dowiedzieliby się o tym ... hmm ... (Bob?) :P
  • 0



#13

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem co myslec dokladnie o tym przesluchaniu Obcego...lekarze zachowywali sie tak jakby  nie wiedzieli co robic..w sumie to moze byc zrozumiale...to nie czlowiek :)

mnie też uderzyło bezładne sztuczne zachowanie "lekarzy". Coś tu niegra. Albo to nie byli lekarze, albo słabi statyści - co raczej wykluczam bo przy tym całym majstersztyku-o ile jest to rzeczywiście podróba-ktoś by czegoś takiego niedopatrzył???-zastanawiające. Ten bezład jest na tyle dziwny że aż prawdziwy-może właśnie o to chodziło.hmmm ....
  • 0

#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A gdybyś był lekarzem i zobaczył Aliena, który sie dusi/ma coś a la padaczka/miota ... co byś zrobił ? Usta-usta ? :|
  • 0



#15 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

=]A gdybyś był lekarzem i zobaczył Aliena, który sie dusi/ma coś a la padaczka/miota ... co byś zrobił ? Usta-usta ?   :|


tu masz racje Cinex...napewno trzeba wziac pod uwage to ze chyba kazdy mialby z tym problem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych