Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znajdź implant UFO w swojej własnej nodze

chipowanie znakowanie ludzi obecność ufo wzięcie ufo implant implant w nodze Jan Pająk

  • Please log in to reply
126 replies to this topic

Ankieta: Implant w nodze - metoda Jana Pająka (10 użytkowników oddało głos)

Czy stwierdzasz u siebie poszlaki obecności implantu, szukając podług wskazówek dr inż. Jana Pająka?

  1. Tak, wyczuwam ubytek mięsniowy i widzę bliznę (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Nie wiem, wyczuwam ubytek mięśniowy, nie widzę blizny (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Nie wiem, nie wyczuwam ubytku mięśniowego, widzę bliznę (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Głosowano Nie, nie wyczuwam ubytku mięśniowego, nie widzę blizny (10 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#121

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Każdej osobie wszczepić implant? To trochę pracy jest, tylko po co, żeby ją utopić przy pływaniu. Wyobrażacie sobie to? W ciągu sekundy rodzi się 4.3 człowieka. Ile trzeba statków kosmicznych na uprowadzanie i wszczepianie tych implantów. Już na tej podstawie można powiedzieć że to bzdura. W każdej zbrodni jest motyw, a jaki motyw był by tutaj przy zaangażowaniu tak potężnych środków. W dodatku kosmiczna rozwinięta cywilizacja z całą pewnością ma lepsze narzędzia do kontroli niż implanty. gdyby chcieli kogoś zabić to z cała pewnością maja lepszą metodę, która dla nas była by chorobą. Np, wywołanie raka trzustki albo innego nowotworu. Rozwinięta cywilizacja z cała pewnością potrafi manipulować genomem i była by w stanie wywołać nowotwory a taka choroba jest nie do wytropienia dla nas obecnie co ją spowodowało.


  • 0

#122

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A gdzie wszczepiają ludziom bez nóg? Chyba nie w ....


  • 3



#123

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

według mnie czipowanie  ludzi nie ma sensu chyba że   osoby  z dużą przeszłością  kryminalną  , na szczęście nie znalazłem żadnego implantu  w nodze ale  mam zgrubienie  na skórze między palcami u nóg  wielkości  pestki z daktyla.implantu nie ma bo  szukałem na wiele sposobów.

 

  mnie bardzo ciekawi czy ktoś  "złapał" implant czy udało się go wyciągnąć  bo mam pewną sugestię  jako że   czip musi być jakoś zaprogramowany na czipie może być jakiś pin/wejście  do którego możnaby podłączyć programator (tak jak się programuje kości biosu do płyt głównych komputerów)   chodzi mi o to czy dałoby się   pozyskać jakieś dane z implantu  o ile takowe na nim są.


  • 0

#124

Pionier.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

według mnie czipowanie  ludzi nie ma sensu chyba że   osoby  z dużą przeszłością  kryminalną

 Naprawde nie widzisz możliwości jakie daje czipowanie ludzi?. Może warto poczytać o tych złych jak i dobrych stronach zanim napisze sie jakąś odpowiedz(no chyba że znasz sie na temacie to sory). Oczywiście mowimy tu o robieniu teego przez ludzi, bo tak rozumiem twój post. Dla mnie te całe czipy ufo to na 99% zwykły farmazon pana pająka chociaż zawsze zostaje  ten  1% ;)


Użytkownik Pionier edytował ten post 29.02.2016 - 09:02

  • 0

#125

zbytek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

noo, to ja mam tam bliznę - wszczepił mi tam coś pedał mojego roweru podczas "dachowania" :D wiele lat temu

mam też wiele innych blizna na ciele, większość pamiętam od czego ale mój stary rower to jednak droid medyczny :D


  • 0

#126

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

noo, to ja mam tam bliznę - wszczepił mi tam coś pedał mojego roweru podczas "dachowania" :D

 

 

To tylko fałszywe wspomnienia wszczepione przez szaraków  :szczerb:


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 10.03.2016 - 10:38

  • 0

#127

Mozo111.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja u siebie sprawdzilem i na prawej lydce mam taka blizne z wglebieniem okolo 1cm z prawej strony lydki nie co wyzej. Pamietam ze kiedys zastanawialem sie skad mi sie to wzielo, bo z tego co pamietam nigdy nie mialem zadnego urazu na nodze i to bylo dlamnie dziwne ze jest tam blizna z wglebieniem.
  • 0


 


Also tagged with one or more of these keywords: chipowanie, znakowanie ludzi, obecność ufo, wzięcie ufo, implant, implant w nodze, Jan Pająk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych