Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znajdź implant UFO w swojej własnej nodze

chipowanie znakowanie ludzi obecność ufo wzięcie ufo implant implant w nodze Jan Pająk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Implant w nodze - metoda Jana Pająka (10 użytkowników oddało głos)

Czy stwierdzasz u siebie poszlaki obecności implantu, szukając podług wskazówek dr inż. Jana Pająka?

  1. Tak, wyczuwam ubytek mięsniowy i widzę bliznę (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Nie wiem, wyczuwam ubytek mięśniowy, nie widzę blizny (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Nie wiem, nie wyczuwam ubytku mięśniowego, widzę bliznę (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Głosowano Nie, nie wyczuwam ubytku mięśniowego, nie widzę blizny (10 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

myslisz ze implanty to wymysl chorych ludzi?
  • 0

#32

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według innych teorii nie chodzi tylko o obserwację, ale o czerpanie jakiejś energii z ludzi poprzez implanty. Dla mnie to oczywista bzdura, lecz sporo ludzi w to wierzy.

[ Dodano: 2006-05-05, 15:03 ]
Przepraszam za powtórkę. Ale to forum chodzi dalej nie za dobrze.

Same implanty wydają mi się mało prawdopodobne, ale gdyby Obcy badali naszą cywilizację to nie są wykluczone na 100%.

Za bzdury uważam kwestie pasożytnicze i to, że implanty nas kontrolują w jakiś sposób dla celów innych niż poznawcze jeśli już.
  • 0

#33 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Guzik mnie obchodzą pokręcone zamysły obcych, ale- mówię to zupełnie teoretycznie - gdyby faktycznie nam coś wszczepiali, to gdybym dorwala takiego cwaniaka to domyślcie się, gdzie wsadziłabym mu tego implanta. I za tysiąc lat świetlnych by go sobie nie wyciągnął. :fist: :shock:
  • 0

#34 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie bac taka drapiezna :P

ja np. nie wykluczam istnienia implantow...moim zdaniem sluza( nawet prosty przyklad z filmu Taken) do namierzania danego osobnika...zastanowcie sie...w jaki sposob znajduja ludzi ktorzy sa w roznych miejscach...mowie o wielokrotnym porwaniu ;-)
  • 0

#35 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Odpowiem, ale nie zupełnie na temat. Otórz, jeżeli nadal będziemy rozmawiać w ten deseń, to będziesz musiał zafundować mi kurację z botoxu, bo za chwilę dostanę zmarszczek ze śmiechu. :rotfl:
  • 0

#36 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Odpowiem, ale nie zupełnie na temat. Otórz, jeżeli nadal będziemy rozmawiać w ten deseń, to będziesz musiał zafundować mi kurację z botoxu, bo za chwilę dostanę zmarszczek ze śmiechu. :rotfl:


Uwazasz ze implanty to wymysl?

P.s Natura jest lepsza niz Botox ;-) :P
  • 0

#37 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

No, nie do końca. :smile: I w jednym i w drugim przypadku. :spadaj: :smile:
  • 0

#38 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No, nie do końca. :smile: I w jednym i w drugim przypadku. :spadaj: :smile:


Implanty sa bardzo mozliwe, bo juz byly przypadki wykrycia takiego implantu w czaszce, za uszami i w innych czesciach ciala...czytalem ksiazki o tym ;-)

P.S natura jest najlepsza bo Panie po Botoxie sie rozpadaja i sa sztuczne ;-)
  • 0

#39

jarosz_krk.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do samych implantów... Znajomy pracował w stanach jako instruktor narciarski... miał wypadek na nartach i miał prześiwetlenie głowy robione.. Po jakimś czasie wypadło mu kilka godzin z życia.. Gdy ponownie robił prześwietlenie w jego oku znajował się jakiś przedmiot (coś nie przepuszczające fal).. Znajdzie mi ktoś na to logiczne wytłumaczenie?? Bo lekarze nie znaleźli...
  • 0

#40

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[oo Uwaga "UFOnauci" każą nam tak myślec :D ]


To przecież oczywiste :lol :

Łaa! Zostałam porwana przez NOL-e!


Nie przez NOLE, ale przez UFO'nautów :P

Nawiązując ściślej do rzekomych implantów kiedyś oglądałem film dokumentalny na Discawery, który opisywał rzekome porwania. U jednej z osób uprowadzonych (?) lekaże całkiem przypadkowo podczas jednej z operacji wykryli mały przedmiot podobny do metalowego kwadratu. Oczywiście nie zostało stwierdzone co to. Przedmiot został zaprezentowany przez "uprowadzionego". Sam nie wiem co o tym myśleć.

W przedstawionym artykule "dr." Pająka była wzmianka o rzekomych gwałceniach przez obcych. Wg. mnie jest to ewidentna bzdura no ale to wyjaśnia czemu młode dziewczyny tak często tracą dziewictwo :lol :.
  • 0

#41 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

tak tylko nie tylko doktor pajak mowil i pisal o implantach lecz takze prawdziwe autorytety naukowe. ;-)
  • 0

#42

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W owe implanty jestem jeszcze w stanie po części uwierzyć, ale w inne "fakty: dr. Pająka innych "uczonych" już nie.
  • 0

#43

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no nie mgoe z tego kolesia hahah :rotfl: :rotfl: i to ze jak sie ktos utopi i nauka mowi ze ktos mial skurcz miesni to to jest TEN IMPLANT!! :rotfl: :rotfl: mcie jeszcze jakies jego dobre teorie o UFO'nautach xD
  • 0

#44 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

taki chyba implant miala nawet chyba jakas osoba z rodziny Andressonow, byli uprowadzani i mieli regresje hipnotyczne, dwie ksiazki powstaly z tych sesji.... jedna osoba naprawde miala implant i to wykryto.ksiazke czytalem dawno.

tytul: sprawa andressonow cz 1 i cz 2. nazwisko moglem lekko przinaczyc...moglem zjesc literke ale ksiazka jest i mozna ja gdzies napewno kupic. :smile:
  • 0

#45

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Implanty, o ile są w głowie, to śmiesznie strzelają. Te od szarych oczywiście. Podczas chodzenia szczególnie. Ale jak siedzi się czasem i Ci 4 razy coś cyknie w nosie i wiesz co to jest to krew zalewa (dosłownie, śluzówki są do *** po takim czymś) ...

Co do tych w nogach ... już mi sugerowano z otoczenia dr. Pająka że mam takowy równie śmiesznie zamontowany, jak to się opisuje ... tak nie jest jednak, bynajmniej "coś w głowie piszczy" - i prosze to brać jako półdosłowną metaforę :-|
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: chipowanie, znakowanie ludzi, obecność ufo, wzięcie ufo, implant, implant w nodze, Jan Pająk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych