Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Jackowski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#16

SibeR.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten człowiek jest świetny!!! hehe szkoda, że zajmuje się głównie sprawami kryminalnymi bo pewnie dużo mógłby nam powiedzieć o nas samych (możliwe, że nie chce tego robić, a wie sporo). Podczas audycji nautilusa zaintrygowała mnie szczególnie jego jedna wypowiedź o tym jak miał kawałek wielkiej piramidy Cheopsa w domu i nie dawała mu ona spokoju, nie mógł przez nią spać - myślę, że w jakimś stopniu może to być dowód na "magiczność" tej budowli
  • 0

#17

PREDATOR.
  • Postów: 67
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krzysztof Jackowski
jasnowidz
Jeden z najwybitniejszych polskich jasnowidzów, jego skuteczność szacuje się na 80% jest dobry w tym co robi. :>
  • 0

#18

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszyscy o nim słyszeliśmy, zapewne zadziwia nas jego osoba, zdolnosci.

Ja widzę w nim człowieka bardzo nieszczęśliwego, gdyby mógł rzuciłby to wszystko w diabły.

Rozdygotany, cały czas na papierosku, kłębek nerwów.

Jego myśli rozbiegane, chaotyczne....cena daru jaki posiada jest wielka.

Jak tak dalej pójdzie to pan Jackowski umrze na raka płuc albo dostanie załamania nerwowego.
Martwie się by jego dar nie zniszczył mu życia, a może już to uczynił.

Czy ktoś z Nautilusa zainteresował sie nim jako człowiekiem, któremu trzeba pomóc by jego dar nie doprowadził go do skraju przepaści?!

Fajnie podsuwac mu kamyki i zdjecia ale pamietajmy, że wypadało by dać coś od siebie !!


Zapraszam do dyskusji o cenie za dary jakie posiadamy........
  • 0

#19

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak tak dalej pójdzie to pan Jackowski umrze na raka płuc albo dostanie załamania nerwowego.
Martwie się by jego dar nie zniszczył mu życia, a może już to uczynił.


Z tego co wiem, Jackowski "przepowiedział sobie", że prawdopodobnie zginie przez pomyłkę lekarza... Nie tylko dar go wykańcza: Jackowski miał kontakty z mafią. To musi być presja... Ale moim zdaniem to jego "rozbieganie" nie jest skutkiem ubocznym daru. Sam znam paru ludzi, którzy się tak zachowują, a jakoś nie żyją w ciągłym przemęczeniu i strachu...
  • 0

#20

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o pomoc zmyczajnie ludzką, chłop mozliwe że takiej potrzebuje. Wszyscy cos chcą od niego, może czas dać coś od siebie.
  • 0

#21

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No... ale nie przesadzajmy, pali bo pali, stres, bo taką ma prace, poprostu on nie potrafi, nie może lub nie umie dozować swojej prekognicji i to mu przeszkadza w prowadzeniu normalnego życia. Żal mi go pod tym względem, ale to naturalne objawy takich zdolności.
  • 0



#22

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu bym polemizował, Naultilus ciaga go tu i tam, mam nadzieje ze widzą tez w nim istote ludzką, przyjaciela , kolegę.
  • 0

#23

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Ja proponuje temu Panu,by odpoczął i wyjechał gdzieś na wczasy,
aby dusza zaznała spokoju, a jego energia napełniła sie nową ...
Bo, jak widzę po jego ostatnim seansie,to trochę błądzi myślami
gdzieś jest,ale nie wie gdzie ???!.

Panie Jackowski proszę odpocząć ,Za dużo stresu...Wiem co to oznacza...

Pozdrowienia dla Pana i Pana rodziny... :)


Pozdrawiam ;)
  • 0

#24

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

paranormalne.pl maja szansę odegrać wpływ na pewne osoby które zapewne maja kontak z p. Jackowskim

A porzadek jest jak najbardziej.

Jeśli Jackowskiego zabrakie bo nam umrze na raka płuc to dopiero bedzie zwała a tak dowiemy sie sporo nowych rzeczy.

Jest potrzebny żywy i w dobrej formie, przez ostatnie 3 lata chudziutki sie zrobił.
  • 0

#25

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuję pokazać zdjecia p. Jackowskiemu:

1. Czarnej dziury.

I zadac pytanie.

Dlaczego cos takiego istnieje?

2. Bernadetta Soubirous ( przygotowuje artykuł na ten i podobne sprawy)

I zadać pytanie.

Dlaczego jest w takim stanie?

3. Area51

I zadac pytanie.

Gdzie podziało się testowane UFO?
  • 0

#26 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Moje zdanie na temat Jackowskiego:

Oszukaniec jakich mało!!!
  • 0

#27

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nivers - a powiedz mi, zresztą... jak się kurde nie znasz, nie jesteś oczytany i nie wiesz o co chodzi to nie bierz udziału w dyskusji ! On odnalazł setki (nie dziesiątki, ale setki!) osób zaginionych ! :D więc nie wyskakuj mi tu z oszustem.
  • 0



#28

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I jest o tyle rozsądny, aby brać od policji potwierdzenia, że jego wskazania były prawidłowe. Jednakże wciąż twierdzę, że nie przysługuje mu miano jasnowidza, tylko Remote Viewera.
  • 0

#29

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież już jakiś czas temu okazało się, że sprawa Zdanów to porażka Nautilusa, nawet sami pisali, że dali się nabrać, że to pomyłka a tu nagle powracają i to w towarzystwie Jackowskiego ???!!! Żenujące.
  • 0

#30

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież już jakiś czas temu okazało się, że sprawa Zdanów to porażka Nautilusa, nawet sami pisali, że dali się nabrać, że to pomyłka a tu nagle powracają i to w towarzystwie Jackowskiego ???!!! Żenujące.


Pierwsze słyszę. Daj mi tą notę. Wchodzę tam codziennie i nie widziałem takiego artykułu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych