Skocz do zawartości


Zdjęcie

Las Witkowice

#LasWwitkowicach

  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#16

magus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mój pierwszy post więc od razu się przywitam ze wszystkimi. Tak więc witam serdecznie całe forum, wszystkich userów, admina i moderatorów. Zainteresowania mam takie jak wy to jasne. Ufo, ezoteryka i inne zbliżone do tematu :D Poza tym siedze na kilku branżowych forach m.in. Komnata Dusz i może ktoś mnie zna stamtąd :D
Wracając do tematu muszę się zgodzić z tą częscią osób, która twierdzi, że w to niewierzy, a i zdjęcia są fotomontarzami. Poprostu dobrze zrobiona mistyfikacja całego wydarzenia i znajomość programów do obróki zdjęć. Cała sprawa pachnie podobieństwem do filmu Blair Witch. Jeśli ta "głębia" wzorując się na podpisach pod zdjęciami była widoczna gołym okiem to nawet jeśli byłbym tak zalany jak osoby na zdjeciu musiałbym to zauwżyć i wzbudziłoby to mój niepokój. Inna sprawa to powstające pytanie czy ta "głębia" zachodziła tylko z jednej strony czy ich otaczała? Przyjmując, że zachodziła tylko z jednej strony i była widoczna golym okiem, a nie na zdjeciu to osoba fotografująca musiała je przez zoom aparatu widzieć no i jeszcze zdjęcia są równe, żadnych załamań więc napewno nie robiła ich osoba pijana. Została także kwestia planu. Na pierwszym zdjęciu widać, że impreza jest w dolince, a drzewa rosną od dołu doliny do szczytu górki, a na innym zdjęciu (podczas głębi) drzewa są zadziwiająco równo "ustawione" i nie ma ich tam gdzie były na początku. Jest idealna kompozycja zdjęcia: głębia wyeksponowana i wyrównana, a pod nimi grupka ludzi. Choć z drugiej strony gdyby to było wszystko prawdą to sprawa byłaby bardzo interesująca i ciekawa, a przy tym straszna...
  • 0

#17

MaD.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile mi dobrze wiadomo to autorzy przyznali sie ze to "sciema" zreszta wystarczy to przeczytać
  • 0

#18

magus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tego nie wiedziałem, ale po cholere robią coś aby później powiedzieć że to ściema :argue: :devil: :x
  • 0

#19

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poprostu chcieli sobie zażartować. Zresztą, takich żartownisiów możnaby na pęczki mnożyć.
  • 0



#20

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jak dla mnie temat zamkniety :censored:
  • 0



#21

MaD.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Upierali sie najpierw ,że to prawda ale potem jak wszyscy przestali wierzyć to sami się przyznali proste
  • 0

#22

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na stronie poświęconej temu lasow pisze w jednym miejscu że policja nic nie zrobiła chociaż miała zgłoszenie. Jest to nie prawda. Nigdy nie było zgłaszanie takiego zaginięcia na policji w okolicach Krakowa...

Moim zdaniem jest to podróbka od pocżatku do końca.

Ale czyta się fajnie... :|
  • 0

#23

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No efekty fakt, takie zrobie w 5 minut w photoshopie (blur radial / zoom), a zatem historia falszywa (nadal nikt nie podal linka gdzie jest wyjasnienie ;)

tematu nadal nie zamykam, bo chcialbym dowiedziec sie czegos wiecej o samym lesie. Nawet jesli ktos sobie zrobil "jaja" nie wiadomo, czy las nie skrywa jakiejs tajemnicy.

ps. witam magus
  • 0



#24

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ja dodam coś od siebie na temat tego textu :

Ani razu go nie przeczytałem w całości - poważnie ! :lol : :rotfl: :D :> :devil:
  • 0



#25

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wedlug mnie historia zostala zmyslona przez czlowieka. phi widac ze zdiecia sa przerobione jakims programikiem graficznym projektowalem bannery do stronek i na takich programiczkach jest duzo bajerow da sie robic ''cuda'' z obrazkami pozdro !! :)
  • 0

#26

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za to ten las to raj rowerowy :D
  • 0

#27

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeczytaj sobie kilka ostatnich postów...
  • 0



#28

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawno już znam tą opowiastke. Efekt ten można osiągnąć łatwo w jakimś programie graficznym, np photoshop. Ludzie mogli znikąć ale np aparat został.
Lecz prawdę mówiąc gdyby to było prawdziwe mówili by coś o tym w TV.
  • 0

#29

Dolar.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak se czytam i rozsmieszyla mnie jedna rzecz z dziennika tego "inkwizytora":

[i]Dzien 6
Znalazło się jedno z zaginionych dzieci ! Jest w strasznym stanie . Choć fizycznie nie jest tak źle, ale jego umysł … Cały czas wpatruje się w dal , tak jakby na cos patrzył , ale nic nie mówi , czy też nie chce . W ogóle jest jak roślina

omg brawo za ten tekst, panowie sie nie popisali podczas tworzenia tego tekstu :P
  • 0

#30

lepstrod.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby to była prawda zostało by to chyba dość szybko nagłośnione przez media :lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych