Skocz do zawartości


Posłanka Sobecka: Seks jest zły, bo nie rozwija


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Temat ten umieszczam w Ciekawostkach celowo i z rozmysłem, ponieważ nie mogę go umieścić w Śmietniku. ;)

"Każda kobieta i mężczyzna ma prawo do czerpania przyjemności z seksu, dostępu do bezpiecznej antykoncepcji i aborcji" - z takim hasłem zjawi się w przyszłym roku w Polsce pół tysiąca feministek z całej Europy. Posłanka Anna Sobecka z Ruchu Ludowo-Narodowego już protestuje twierdząc, że... seks jest zły.

Jak pisze we wtorkowym wydaniu DZIENNIK, Anna Sobecka, przewodnicząca sejmowej Komisji Rodziny i Praw Kobiet, nie widzi w seksie nic dobrego. Według niej kobieta i mężczyzna nie są powołani do seksu, ale do życia rodzinnego. Dlatego takie hasła feministek uważa za bezsensowne.

Posłanka dała się także poznać jako zagorzała przeciwniczka propagowania homoseksualizmu w telewizji publicznej i szkołach. "Media bardzo nagłaśniają związki homoseksualne. One są wszędzie" - mówiła swego czasu Sobecka na łamach DZIENNIKA. Posłanka zasłynęła też wcześniej z kontrowersyjnego pomysłu likwidacji żłobków i trzyletnich urlopów macierzyńskich dla matek.

Tymczasem, według feministek, Polska jest zaściankowa, szczególnie w kwestii praw kobiet, homoseksualistów i aborcji. I dlatego już w przyszłym roku w Polsce dojdzie do zlotu członkiń Europejskiego Forum Feministycznego.

DZIENNIK: Joanna Senyszyn twierdzi, że w Polsce prawa kobiet są ograniczane. Co pani na to?
Anna Sobecka*: To propaganda, która pojawia się ostatnio z coraz większym dynamizmem. To uwłaczające pomówienia. Za takie wypowiedzi na forum międzynarodowym należałoby pociągać do odpowiedzialności.

Jakie wyrażane głośno poglądy nie podobają się pani?
Na przykład ostatnio na Komisji Rodziny jedna z pań o poglądach liberalno-postkomunistycznych powiedziała, że miarą demokracji jest dbałość o homoseksualistów. Że powinni mieć równe prawa. Ja bardzo przepraszam, ale jakie równe prawa? Jeśli oni chcą mieć równe prawa z rodziną, to jest to pomówienie i próba degradacji polskiej rodziny. Są jeszcze inne hasła... Jak to było? Mój brzuch...

Mój brzuch, mój wybór.
No, coś takiego. Oczywiście - mój brzuch, ale czy kobieta może podjąć decyzję o zabójstwie dziecka? Dziecko jest osobną istotą ludzką. Wymaga ochrony prawnej. Takie postulaty feministek są nie do przyjęcia.

A postulat prawa do czerpania przyjemności z seksu?
Jeśli seks stawia się na pierwszym miejscu, to jest to hedonizm. Seks jest integralną częścią człowieka. Ale musi być powiązany z uczuciami. Każdy człowiek ma swoje powołanie w życiu. Nie uważam, żeby czy kobieta, czy mężczyzna byli powołani do seksu. Są powołani do życia rodzinnego, do bycia ojcem czy matką. Ale nie do seksu samego w sobie.

Seks sam w sobie jest zły?
Tak. Jest zły, bo nie rozwija człowieka, nie przynosi dobra, nie daje bliskości z drugą osobą. Seks powinien dotyczyć małżeństw. Łączyć się z miłością.

Spotkania feministek należy zakazać?
Zaraz by się odezwali obrońcy praw człowieka i demokracji. Trzeba z nimi negocjować, przekonywać, że należy eksponować to, co jest piękne w narodzie. Naszą kulturę i tradycję. Feminizm, szczególnie taki wojujący, naprawdę nie daje przyszłości. Nie szanuje miłości bliźniego. Jest nastawiony na egoizm.

* Anna Sobecka, posłanka Ruchu Ludowo-Narodowego, przewodnicząca Komisji Rodziny i Praw Kobiet

źródło:www.dziennik.pl

INTELEKTUALNIE NIEPOKALANI, RĘCE PRECZ OD WŁADZY! chciałoby się rzec... :lol2:
  • 0

#2

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie poglądy ma bardzo duża część polskich polityków/Polaków, tylko niewielu ma tyle tupetu/odwagi co by się nimi afiszować.. :P oczywiście Polska to chory kraj, gdzie z dnia na dzień stara się zniewolić społeczeństwo, w szczególności młodzież. Takie zakazywanie wolności i wpychanie do klatki "szczęśliwej rodziny" (inaczej "nie wychylaj się z szeregu") to między innymi postulaty o zakazie aborcji, antykoncepcji, eutanazji.. mówię Wam, wyjeżdżajcie stąd.. póki się da. :lol
  • 0

#3

bolobolo.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seks jest zły, internet jest wymysłem szatana a wolność słowa to zagrożenie dla takich jak pani Sobecka. Ludzie! Ja się wyprowadzam z tego kraju.
  • 0

#4

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mogę... każdego dnia jestem bombardowany tego typu absurdami i z każdym dniem coraz bardziej czuję, że nie wytrzymam. Aż chciałoby się rzecz, że w tych czasach bycie Polakiem to pewien wstyd. Choć wiem, że kraj to nie politycy :)

Jak tak dalej pójdzie, następny rząd nie będzie lepszy od tego to nic mnie w tym kraju nie zatrzyma....
  • 0



#5 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Hej! Nie!
Wy macie zostać i nie dopuszczać takich ludzi do sterów. To oni mają stąd zjeżdżać!
I mają przestać mówić nie tylko do mediów, ale dożywotnio.
  • 0

#6

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inkwizycja niedługo wróci. Będą sprawdzać czy wierzymy w jedyną słuszną wiarę. A jak nie to na stos za herezje :D .
  • 0

#7

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jak! :D

Jeśli seks stawia się na pierwszym miejscu, to jest to hedonizm.

Może ktoś mi powie co jest złego w hedonizmie? Bo dla mnie czerpanie z życia ile się da raczej nie jest złem.

Zastanawiam się, czy pani Sobecka nie chciała kiedyś zostać zakonnicą...
  • 0

#8

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Seks jest dla niej zly, bo pewnie zaden chlop jej nie chce i wygaduje takie glupoty pruderyjna hipokrytka.
  • 0

#9

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy wy też odnosicie wrażenie, że coraz więcej tego seksu na łamach naszego PARANORMALNEGO forum ? Nie mam nic przeciwko, użytkownicy nam dorastają :lol ale czy ktoś pamięta jeszcze to poszukiwanie nieznanego... heh.
  • 0

#10

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Poszukiwanie nieznanego" To się nie przejada do tego można kosztować na wiele sposobów... :D


A co do pani posłanki, to ręce opadają chce się powiedzieć, że "nikt jej porządnie nie prz......ł".

Najgorsze jest to, że cały nowoczesny świat się z nas śmieje. Sex BEE! bo zło. Teletubiś BEE bo pedał. a prezydent nie ma konta bo "jeszcze by mu kto pieniądze wpłacił"...

Tylko usiąść i zapłakać

A no i zapomniałem o zniesieniu przez pana giertycha szkół koedukacyjnych na rzecz podziału chłopcy dziewczęta osobno...
  • 0

#11 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Seks jest dla niej zly, bo pewnie zaden chlop jej nie chce i wygaduje takie glupoty pruderyjna hipokrytka.

Wiecie, nie chce mi się szukać info o niej, ale zdaje sie, że ta pani jest starą panną...LOL
  • 0

#12

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moja nauczycielka od matmy była starą panną - dlatego 6 razy zdawałem na 2 :) . Zresztą nie tylko ja, 4/5 klasy - nie można się z taką kobietą dogadać.
  • 0

#13

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak. Jest zły, bo nie rozwija człowieka, nie przynosi dobra, nie daje bliskości z drugą osobą. Seks powinien dotyczyć małżeństw. Łączyć się z miłością.


Co to za bełkot? :) To w końcu jest zły, czy raczej nie do końca o ile dotyczy małżeństw?
  • 0



#14

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest zły jeśli nie dotyczy małżeństw, a jak dotyczy małżeństw to i tak powinien być traktowany jako metoda powiększenia rodziny, a nie jako... no coś wspanialszego :) .
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tak, seks tylko do prokreacji, jak zwierzeta, brawo dla tej Pani.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych