Skocz do zawartości


Zdjęcie

iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

iPhone


Dołączona grafika


Apple oficjalnie ogłosił, że 29 czerwca rozpocznie w USA sprzedaż iPhone’a. Informację taką zamieszczono w trzech reklamach telewizyjnych, które można obejrzeć też na stronie Apple’a.

iPhone to połączenie telefonu komórkowego, odtwarzacza multimedialnego i urządzenia do surfowania po Sieci. Sterowanie nim odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. iPhone korzysta z 3,5-calowego ekranu, aparatu o rozdzielczości 2 megapikseli, słuchawek oraz stacji dokującej dla iPoda. Telefon jest czterozakresowym urządzeniem GSM, a transmisja danych może dobywać się również za pomocą technolgii Wi-Fi, Bluetooth i EDGE.

Urządzenie wyceniono na 500-600 dolarów, a jego ostateczna cena będzie zależała od ilości pamięci, której zażyczy sobie klient.

źródło: TechTree
  • 0

#2

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kocham produkty Apple :) :) Już dawno myślałem nad iPodem z telefonem wreszcie zrobili kupie jak tylko będzie dostępny w Polsce. Ten News dotyczy sprzedaży w Polsce czy w ogóle? Bo o iPhonie to słyszałem już dosyć dawno ale nie było go w Polsce w tedy jeszcze.
  • 0

#3

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie niedrogi, tańszy nawet niż niektóre komórki. :D No i praktyczny.
  • 0

#4

SibeR.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super sprawa wszystko w jednym w najlepszym wydaniu hehe:P Napewno wolałbym kupić iPhona niż np. Nokie N95
  • 0

#5

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Za 2 lata w Polsce bedzie :P
  • 0

#6

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już to gdzieś reklamowali ;)

  • 0

#7

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kocham produkty Apple :) :) Już dawno myślałem nad iPodem z telefonem wreszcie zrobili kupie jak tylko będzie dostępny w Polsce. Ten News dotyczy sprzedaży w Polsce czy w ogóle? Bo o iPhonie to słyszałem już dosyć dawno ale nie było go w Polsce w tedy jeszcze.


Mogłeś słyszeć bo iPhone został pierwszy raz zaprezentowany 9 stycznia 2007 roku na wystawie Macworld w San Francisco przez Steve'a Jobsa. Produkt ma wejść do sprzedaży 29 czerwca 2007 r. w wersjach 4 GB pamięci po $499 i 8 GB pamięci po $599. Zastosowano w nim zmodyfikowaną wersję Mac OS X. IPhone będzie najpierw tylko oferowany przez sieć Cingular Wireless, chociaż pojawiły się spekulacje co do rozmów Apple z europejskim operatorem Vodafone

Dla zainteresowanych wklejam dość bardziej rozbudowany opis z wiikipedi:
Nowatorskim rozwiązaniem w urządzeniu było zniwelowanie jakiejkolwiek klawiatury-zamiast tego iPhone posiada ekran dotykowy, przy którym użyto technologię o nazwie Multi-Touch, zamiast rysika, wszystko wciska się jednym lub kilkoma palcami dłoni. Dodatkowymi innowacjami jest wyłączający się ekran po przyłożeniu do ucha (czujnik zbliżeniowy) oraz 3.5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 480 pikseli automatycznie dostosowujący obraz do położenia urządzenia (pion-poziom). Możliwe jest słuchanie plików mp3 i oglądanie filmów w formacie mpeg oraz robienie zdjęć (2Mpix). Piosenki i filmy dodaje się tak samo jak w iPodzie, przez program iTunes. IPhone umożliwia bezprzewodowe połączenia się z Internetem za pomocą Wi-Fi i przeglądanie stron internetowych za pomocą przeglądarki Safari.
  • 0

#8

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak na telefon i odtwarzacz troszke ceglasty, ale z uwagi na jego możliwości, bardzo ciekawy
  • 0

#9 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak na moje oko, dużo ciekawiej prezentuje się HTC Touch.

Dołączona grafika

Ma dużo szybsze podzespoły i system operacyjny Windows Mobile. W przeciwieństwie do iPhone'a nie stara się być zabawką dla bogaczy, ale pełnoprawnym narzędziem pracy.

No a po za tym - HTC to HTC, wiodący producent palmtopów i palmofonów, właściciel Nokii. Oni się znają na rzeczy :) .
  • 0

#10

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

michciu, ciekzko mowic, ze cos jest ceglaste jesli 80% powierzchni zajmuje ekran ;) mozna im wybaczyc

prabab, jesli mam wybierac pomiedzy windows mobile i mac os x, to chyba wole osx. a podzespoly? i tak jestem pod wrazeniem plynnosci dzialania oprogramowania na iphone.
  • 0

#11 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

prabab, jesli mam wybierac pomiedzy windows mobile i mac os x, to chyba wole osx.

Windows Mobile 6 jest bez wątpienia najlepszym mobilnym systemem operacyjnym. I tu nie chodzi bynajmniej o wygląd, czy stabilność działania, ale o mnogość profesjonalnego oprogramowania przeznaczonego na WM - nawet stosunkowo popularny Symbian jest w tym względzie, w porównaniu z Windowsem, daleko za murzynami :) .

a podzespoly? i tak jestem pod wrazeniem plynnosci dzialania oprogramowania na iphone.

Na HTC 9100 można bezproblemowo oglądać filmy w rozdzielczości DVD skompresowane DivXem, czy Xvidem - jakby tego było mało, nie ma żadnych problemów z napisami. Na iPhonie będzie można oglądać tylko filmy .mov, o wyższych rozdzielczościach niż natywna można zapomnieć, a o napisach nie ma mowy. Wszystko obija się o podzespoły.
  • 0

#12

Navarion.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe... I w sumie nie jest taki drogi. Ciekawe kiedy do Polski trafi :)
  • 0

#13

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne bajery, ale nic nie zastapi zwyklej klawiaturki. ot, najwygodniejsza z tych wszystkich cudow ostatnich lat.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych