Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fundacja Nautilus


  • Please log in to reply
142 replies to this topic

#16

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lubie ją i czytam, ale przydaloby sie tam forum takie jak tu;))). gdyby nasz stronki sie polączyly bylo by superowo;)))

#17

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Błogosławieństwo które dał internet którego żaden ksiądz ani poseł nie jest w stanie ocenzurować
Naśmiewacie się ze stron które próbują coś wyjaśnić i wytłumaczyć jesteście tacy sami jak ja na tematy paranornalne nie porozmawiacie ani z żoną ani z sąsiadem ani z księdzem bo was wyśmieją dlatego spotykamy się na forum



#18

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chessman jestes z ekipy Nautilusa, mam racje ? :D nie musisz odpisywac, mozesz na priv.

#19

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie patrzyłem przez jakiś czas do tego tematu a tu o takie coś mnie posądza :) Nie jestem w ekipie Nautilusa :P

#20

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Roberta Bernatowicza cenie i lubię, szczególnie za jego zamiłowanie do IIWŚ ;)

#21

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

FN troche kreci sie w kolko i biega po omacku ale mimo wszystko przynajmniej cos robia i staraja sie odkrywac prawde.. Ogolnie mam o nich pozytywne mysli :)



#22

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, czy zaczynają to rozkręcać czy zakończyli? ;)

Forum Fundacji Nautilus

#23

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wydaje sie ze chca uruchomic to forum. Jednak chyba raczej nie bedzie to darmowy serwis fora.pl bo to troche dziwnie by o nich swiadczylo jakby nie mieli wlasnego serwera do takich rzeczy jak forum.



#24

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mój znajomy zrobił kiedyś taki numer, że wziął zdjęcie, narysował jakąś kropkę w Paincie, wysłał im i opisał że to jakiś nieznany obiekt latający. Ludzie z Nautilusa oczywiście zrobili z tego wielkie halo, wstawili zdjęcie na stronę, podpisali jako "autentyk", a jak znajomy napisał im emaila z wyjaśnieniem że to podróbka to mu odpisali "Zrywamy z panem współpracę".


sory .. bez przesady .. rozbawiles mnie tym paintem :D
poza tym zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie nie zadowolony .. i na sile bedzie udowadnial ze cos nie istnieje a ktos inny preparuje dowody ..

ja sledzie FN od samego poczatku a to juz pare ladnych lat :D slchalem ich audycji bodajze w radiu zet ..
potem juz tyko strona internetowa.. dobrze ze to robia i chwala im za to .. czytam ich regolarnie i tak bedzie
fakt ze czasami dadza cos co na oko wyglada jak podroba .. ale nie tylko samym ufo sie zajmuja.Wspolpracuja z Krzysztofem Jackowskim .. i robia cos w sprawie ufo i ONZ .. wiec spoko

czytam jeszcze inny portal .. NPN i tez dla mnie ok ale to nie to samo co FN

#25

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wcześniej były audycje w TOK FM, nic mi nie wiadomo o radiu z. To tak dla sprostowania :)

#26

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wcześniej były audycje w TOK FM, nic mi nie wiadomo o radiu z. To tak dla sprostowania :)



eheh oj dlatego mowie ze dluuugo jestem fanem FN

http://www.pomorska....k...0267&Ref=AR

"Przez pięć lat, od września 1996 r., audycja "Nautilus" nadawana przez Radio ZET, a prowadzona przez Roberta Bernatowicza, przyciągała tłumy słuchaczy. I to ogromne - bo w porywach 7 milionów. "

chodz art mi sie tak srednio podba bo pisza ze przyciaga teraz moze kilkadziesiat .. internet jest nowym medium a strone z tego co wiem odwieca duuuzo ludzi :D


hehe :D

#27

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hehe zonk, pierwszą audycję jaką słyszałem to była w TOK FM, nie słyszałem żadnej wcześniejszej. Może skądś można ściągnąć?

#28

XXXX.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fundacje powinno sie wysłać na sybir albo ustawić pod ściana, za robienie kreciej roboty w środowisku

#29

Jummanji.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdanie o FN:

Stronka, tzn. jej wykonanie - takie sobie, a nawet słabe
bo nie na wszystkich przeglądarkach dobrze chodzi, to
stronka, która nie należy do tych lekkich, ale podobno
webmasterzy FN mają to za niedługo zmienić! więc
może być ciekawie.
Ma ciekawe archiwum, aczkolwiek ostatnio można
zauważyć, doszukiwania sie obcych we wszystkim :) i
to trochę zniechęca do czytania wszystkich artów.
Najciekawsze jednach są chyba ich audycje radiowe.
Nie da się ukryć, że FN ma swojego ducha, więc jeśli
chodzi o nią to jestem na TAK.

#30

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Korzystam z opery i średnio mam otwarte około 10 stron naraz. Nautilus jest pośród nich zawsze zablokowany i wchodzę tam conajmniej raz dziennie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych