Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fundacja Nautilus


  • Please log in to reply
142 replies to this topic

#1

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jako, że za każdym razem kiedy zostaje poruszony temat FN, pojawia się sporo osób, które zbaczają z tematu i rozmawiają o fundacji zamiast o zagadnieniu, które jest poruszane, to postanowiłem stworzyć temat gdzie można tą fundację oceniać/dyskutować.

#2

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech, ta stronka swoim nastawieniem przypomina mi Fuckt. Niektóre ich artykuły są tak samo śmieszne jak np. temat o ufoludkach, które podały zle liczby w totka xD No bo rzuciłoby się czajnik w górę, zrobiłoby się zdjęcie z odpowieniej odległosci, a oni by Ci powiedzieli, ze to napewno latający spodek :P Oni wszystko potrafią opisac w tym kontekscie.

#3

SibeR.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fundacja moim zdaniem odwala kawał dobrej roboty. Na pewno wiele osób zainteresowało się dzięki niej zjawiskami paranormalnymi. Niektóre tematy którymi sie zajmują mogą mocno wydawać się wyssane z palca ale osobiście podziwiam wkład pracy w działalność Fundacji, ale w szczególności Roberta Bernatowicza

#4

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem, niektore ich artykuly są dobrze napisane i sprawdzone, i do nich nie mam zastrzeżen, ale wydaję mi się, że oni na siłe chcą udowodnic ze kosmici istnieją.

#5

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No trzeba przyznać, że czasem zamieszczają może zbyt pochopnie(a może nie) średnie materiały, ale przecież nikt tam nie mówi, że to jest na 100% UFO, po prostu jest to zamieszczone, żeby ludzie zobaczyli, ocenili we własnym zakresie. Sam bardziej zainteresowałem się zjawiskami para jakby "pod wpływem" tego serwisu, dlatego może też mam do niego nieco większy sentyment :) Poza tym strasznie podoba mi się to jak dużo w to wkładają serca. Widać to zaangażowanie choćby po tym jak szybko odpowiadają na każdego maila(przynajmniej na te co pisałem) bywało, że dostałem odpowiedź w 10 min. Rzetelną i wyczerpującą. Może to nie jest wskaźnik rzetelności serwisu, ale miło jest wiedzieć, że ma się jakiś z nim kontakt :)

#6

SibeR.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może nie tyle na siłę udowodnić, co BAAAAARDZO mocno w to wierzą i tę wiarę w jakiś sposób próbuja narzucać innym

#7

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To raczej nie jest wiara tylko wiedza :) Sam na podstawie widzianych przeze mnie materiałów ostatnimi czasy, przestałem wierzyć, tylko już wiem. Tzn chodzi mi o ogół zjawisk paranormalnych/UFO, a nie o wszystkie materiały na ten temat. Ale to oczywiście tylko moje subiektywne zdanie.

#8

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiedza ? tak jak ktos juz mowil, mozna im wyslac najgorszego gniota, a oni zrobia z tego przekonujacy artykul. Oni maja talent, do robienia sensacji z niczego.

#9

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzisz Diesel, niektórzy - jak np. ja - nie widzą różnicy między mniejszym a większym bublem, jeżeli to bubel jest. ;)

Moim zdaniem Nautilus przygotowuje ciekawe artykuły i jego działalność oceniam pozytywnie, obecnie czytam o bazie Rzeszy na Antarktydzie i sporo można się z tego dowiedzieć. Zejdzcie trochę z tej strony..

#10

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

FN uczyniło iż zainteresowałem się zjawiskami paranormalnymi i dlatego jestem im wdzięczny. Przesiaduje tam już od przeszło roku i staram się czytać wszystkie artykuły które jak dla mnie są bardzo ciekawe. Rzecz jasna w niektóre rzeczy nie wierzę ale tu nie chodzi o jakość artykułu czy słabe dowody. Po prostu nie wierzę. Co zaś do samego serwisu to dobija mnie to że od roku ludzie do nich piszą w sprawie forum a oni jak ściana, nic. Ciągle tylko mówią że niedługo, wkrótce.... No ale czekam. Co do e-maili to cholera mnie trafiła jak po tygodniu na moje pytanie czy umieszczą coś o III Rzeszy i ich tajnych badaniach odpisali „dziękujemy za miłe słowa” :/ No ale art jest i bardzo mnie wciągnął.

#11

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiedza ? tak jak ktos juz mowil, mozna im wyslac najgorszego gniota, a oni zrobia z tego przekonujacy artykul. Oni maja talent, do robienia sensacji z niczego.

Mój znajomy zrobił kiedyś taki numer, że wziął zdjęcie, narysował jakąś kropkę w Paincie, wysłał im i opisał że to jakiś nieznany obiekt latający. Ludzie z Nautilusa oczywiście zrobili z tego wielkie halo, wstawili zdjęcie na stronę, podpisali jako "autentyk", a jak znajomy napisał im emaila z wyjaśnieniem że to podróbka to mu odpisali "Zrywamy z panem współpracę".

Tak samo zdjęcia pyłku na karoserii, który to rzekomo ma być nie pyłkiem, a "odbiciem UFO"...

Litości! W moich oczach Nautilus już wieki temu upadł. Nie wspominam o tym że ich strona www wygląda jak jakaś internetowa gazetka i że używają na niej ramek...



#12

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby opisali JAKIEKOLWIEK zdjęcie jako autentyk. No może te ze Zdanów, ale to zrozumiałe, bo sprawa została dokładnie zbadana. Chciałbym zobaczyć ten artykuł(?) z tym zdjęciem. Zresztą nawet jeśli tak jest to przecież nie można kogoś skreślać bo popełnił błąd, a szczególnie nie można przekreślać całej grupy. A strona www wygląda jak wygląda. Jeśli chodzi u fundacje to strona jest tylko dodatkiem do jej działalności. Nie jest zła, ale na pewno przydałaby się modernizacja. Co do zdjęć to fakt, że umieszczają czasem nawet te słabe, ale dzięki temu jest ich dużo i jest co porównywać i jak wychwycić co jest na danym zdjęciu. Swoją drogą znalazłem jeden komentarz FN po komentarzu jednej osoby zarzucającej właśnie, że publikują czasem nawet kiepskie zdjęcia:
" Tu Fundacja NAUTILUS!
Dziękujemy za komentarz. Zdjęcia będziemy publikować, gdyż każdy sam może sobie wyrobić ocenę. Od samego początku naszej działalności otrzymujemy często bardzo agresywne, wręcz kpiarskie oceny zdjęć i jest to "wliczone w rachunek". I nie ma to znaczenia, czy są to owe "plamki", czy zdjęcia ze Zdanów - doświadczenie pokazuje, że zawsze dla kilku osób będzie to "doszukiwanie się na siłę" i tak dalej w tym stylu. Ale jest OK - zupełnie nam to nie przeszkadza. Trochę dziwi postawa Pana w sprawie ORBS. Obowiązuje tutaj zasada - nie trzeba sprawdzać wszystkie koty tego świata aby obalić tezę, że "wszystkie koty są czarne". Wystarczy znaleźć jednego białego kota. Ze zjawiskiem "orbs" jest tak samo. Mamy kilka filmów nagranych w naszej obecności, ktore pokazują takie obiekty w ruchu. I to w zasadzie dla nas zamyka dyskusję - zjawisko "orbs" jest faktem. Jeżeli ktoś ma inne zdanie, to... wyrażamy zdumienie, ale szanujemy je. A już wkrótce zaprezentujemy zdjęcie takiej kuli odbijającej się na masce samochodu. Będą też kolejne publikacje o tym zjawisku. Pozdrawiamy wszystkich czytelników i autora opinii! FN"

#13

Daner.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zjawiskami paranormalnymi zainteresowałem się pod wpływem wlasnie FN więc szacunek :)
Świetna strona,super ludzie, nie bawem bedzie forum.

#14

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cóż, serwisowi napewno przydałoby się odświeżenie szaty graficznej, a conajmniej zrezygnowanie z ramek, bo to trochę przestarzałe.

#15

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem robią kawał dobrej roboty ponieważ w Polsce wiele osób (w tym i ja) zainteresowałem się tą temetyką i to dzieki nim zmieniłem swoje nastawienie do zjawisk paranormalnych i dlatego teraz mogę pisać na tym cudownym forum wśród ludzi mających podobne zainteresowania i poglądy. :brawo: :wow: :victory:


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych