Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Obcy podarowali nam AIDS/HIV?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

niezbyt wiarygodna historia. łączy chyba wszystkie teorie spiskowe (oprócz lądowania na księżycu :P ) i zaprzecza naukowym teoriom pochodzenia HIV
  • 0

#17

iontz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie. Dlaczego ostatnio na tym portalu wszystkie "spiskowe" newsy są podane w formie faktu? To razi po oczach, naprawdę.
  • 0

#18 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

fajny artykul, ale niestety musze sprowadzic cie na ziemie
otoz gdyby wirus HIV byl pochodzenia pozaziemskiego, nie moglibysmi sie nim zarazic. zroznicowanie nosicieli do jakich wirus bylby przystosowany byloby zbyt duze.
prosty przyklad: ludzie nie choruja na choroby drzew, poniewaz wirusy powodujace owe dolegliwosci sa wyspecializowane by idealnie wykorzystywac 'slabe punkty' danego gatunku
w przypadku ludzi i malp podobienstwo genetyczne jest b. duze (okolo 99,8% genow) dlatego wirusy obu gatunkow moga sie _przystosowac_ (nie mylic z zarazic) do innego nosiciela, ale nigdy nie zaraza sie tym samym wirusem (co najwyzej jego mutacja)

DNA kosmitów może być na tyle podobne do ludzkiego, że w kosekwencji ich wirus może też zaatakować i nas... to I część bajania wspomniana przez kogoś wcześniej...

Kosmici moga byc do nas podobni pod warunkiem, ze zyja na niemal identycznej planecie jak my, na ktorej wystapilo tysiace takich samych przypadkowych zdarzen jak na ziemi, podczas calego okresu istnienia planety. Takze sami sobie odpowiedzciwe jakie jest prawdopodobienstwo ze choc w 1 % wygladem przypominaja czlowieka, maja 2 oczu na glowie, rece, nogi itd.

II część bajania......kto powiedział, że gdzieś we wszechświecie nie ma rasy, która swój rozwój oparła o gatunek ludzki... czyli są ludźmi, którzy przed rozwojem naszej cywilizacji wylecieli z Ziemi w celu poszukiwania planety, która stałaby się ich nowym domem albo zostali stworzeni prze Reptilian tak jak my (co zakłada jedna z tych "pięknych" teorii) w wyniku tych samych prób. W takim przypadku HIV mogła nam podrzucić taka właśnie nacja i wywodziło się ono bezpośrednio z ich własnej "hodowli" (ale raczej nie, bo jak widać na wywiadach kosmici z Roswell raczej na tyle podobnie do człowieka nie są) albo byli to inni- nie humanoidalni, którzy przejęli go od tej bliskiej nam rasy...lub też jeszcze inaczej- wszczepili jednemu z przedstawicieli tych człowiekowatych próbkę wychorowanego wirusa aby mógł on się mutować i dostosować do jego wymogów albo też mogli to zrobić bezpośrednio ludziom... koniec bajania :P
  • 0

#19

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sorry, że kogoś uraziłem, ale według mnie to są istne pierdoły! sam tytuł artykułu spowodował że zacząłem sie śmiać :victory: naprawdę, wymyślacie coraz bardziej absurdalne tematy

niedługo sie dowiem że poltergeisty nielegelnie rozprowadzaja konfitury czy coś
  • 0

#20

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedyne z czym się zgadzam w tym artykule to to że HIV/AIDS powstało w laboratorium
  • 0

#21

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

hehe niezła bajeczka :P aż nie chce się komentować. zanych dowodów nie ma, tak to i ja se moge powymyślać...
  • 0

#22

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Mam pytanie. Dlaczego ostatnio na tym portalu wszystkie "spiskowe" newsy są podane w formie faktu? To razi po oczach, naprawdę."


Zgadzam się z powyższym, styl co poniektórych artykułów nakierowuje czytelnika jako by była to stwierdzona prawda i fakt a nie rozważanie czy istnieje taka możliwość.
  • 0

#23

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie wiadomo czy to prawda czy nie i raczej sie nie dowiemy, rownie dobrze bajka moze byc ze HIV powstal tu na Ziemi zrobiony przez naszych naukowcow nie ma dowodow, takze nie ma dowod tylko powiedziane jest to w mediach a to co mowia w mediach od razu jest odebierane jako prawda przez spolecznosc.
  • 0

#24

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale już wam cos na głowe siadło na tym forum. Kosmici dali nam HIV ...hehe nie ma to jak troszke pozmyslac a potem pierd***ąć zmyślony tekst na forum i już mamy o czym rozmawiać. :)
  • 0

#25

sma.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem denerwujamnie takie bajki .."i wtedy spadł statek .." przeciez to smieszne i niema sensu :devil: ja nie wiem kotonapisałalena pewno nikt madry.. bajkopisarz i niedouk :mlotek:
  • -1

#26

aljen.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz poruszymy temat morderstw w owym czasie oraz ich powodów. JFK został zamordowany, ponieważ wiedział o całym spisku, o redukcji populacji i o tym, że kierowano tym wszystkim z siedziby w WTC. MLK został zamordowany, ponieważ wiedział, o tym, że ci biedni czarnoskórzy rolnicy [sharecroppers - rolnicy?] byli używani jako obiekty testowe, oraz o tym, że wirus został zaprojektowany dla "kolorowych".


zgodnie z wikipedia, JFK czyli John Fitzgerald Kennedy (ur. 29 maja 1917 w Brooklynie, zm. 22 listopada 1963 w Dallas) a WTC "World Trade Center (WTC) (pol. Światowe Centrum Handlu) był kompleksem kilku budynków na Manhattanie w Nowym Jorku. Został zaprojektowany przez amerykańskiego architekta Minoru Yamasakiego razem z Antonim Brittiochim i zbudowany na początku lat 70. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło 4 kwietnia 1973 roku."

roznica 10 lat wiec, wtc jeszcze nie istnialo jak jfk zyl ;)

imho, bzdura :)
  • 0

#27

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O Boshe wy w to wierzycie? xD
  • 0

#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dodam tutaj trochę od siebie :

1) Serwis Paranormalne.pl nie jest autorem tego textu...
2) Nic co jest prezentowane na łamach forum nie ma plakietki "TO PRAWDA"...
3) Kto powiedział, że możemy rozmawiać tylko o oczywistych rzeczach ? Czy ktoś zabrania nam "wymyślać/zakładać/tłumaczyć/zamieszczać" takie texty ? Nie... Tutaj możemy rozmawiać o wszystkim... (nie każdy może to dostrzec...)
4) Jeśli ktoś ma do napisania coś "głupiego" - to czasem warto jest milczeć i nic nie mówić/pisać, niż pisać pierdoły...
...

Owa punktacja nie jest pełna... wypisałem to co przyszło mi do głowy gdy czytałem wasze komentarze... i postanowię ukrócić wasze "spory"...
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych