Skocz do zawartości


Zdjęcie

9/11 Nagrania LIVE są fałszywe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#16

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja ponowie zlekcewazone pytanie Szady. Przeciez caly ten atak to nie tylko rzecz pokazywana w TV, ale tez obserwowana przez setki tysiecy ludzi w miescie amatorskimi kamerami i na wlasne oczy. Czy tacy ludzie potwierdzaja te wersje i czemu milcza do dzisiaj ? tylko bez tekstow "bo byli zastraszani" bo raczej nikt nie uwierzy w bajeczki ze setki tysiecy ludzi milczy.


No nie wiem, mi się wydaje, że podważyć można jedynie nagrywanie ataku LIVE. Ze taśmy byly już wcześniej nakręcone i tylko odtworzone w czasie ataku. Tylko przecież to można podważyć.
Bo chyba nie sam fakt. Można spekulować czy nie bylo to "ustawione" ale wydarzeniu samemu w sobie nie sposób zaprzeczyć. Setki świadków, amatorskie zdjęcia, profesjonalne zdjęcia. Trupy, pogrzeby, lzy, szczere emocje...teksty dziennikarskie, teksty naocznych świadków, Oriana Fallaci, która pisze tekst uprzednio widząc przez swoje okno na Manhattanie skaczących z okien budynków ludzi.
Można tylko podważać materialy kręcono rzekomo live. Co sugerowaloby, że atak byl zaplanowany, obgadany czy ustawiony.
  • 0



#17

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Plotki też robią swoje. Ktoś krzyknął "samolot", pokazali jakieś nagranie w TV i już wszyscy mieli wyrobioną opinię.
  • 0



#18

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I znowu legenda musi odżyć ;) Na początku nie miało być boeinga w pentagonie. Okazało się, że był ;)

Potem, że nie można rozmawiać z komórek w samolotach.
Okazało się, że można ;)

Potem, że w WTC uderzył samolot bez okien.

A jednak okazało się, że okna były ;) etc.


A teraz, nagle 6 lat po tragedii mamy kolejny z serii "niepodważalnych" dowodów, które dopiero teraz wypływają na światło dzienne.

Mamy analizy, zapewnienia, "dowody"... wcześniej widzieliśmy takie same w niesławnym "In plane site" i "Loose change".

Kaszana.

Czekam, ażdemokraci w obliczu takich "niezbitych dowodów" wytocząprocesz Bushowi, jak skończy się jego kadencja i władzęw całym kraju przejmą demokraci ;)

No bo przecież kiedy taki nawet muhad albo Eurycide z Polski znają "prawdę", to tacy kongresmeni z partii demokratów, a także prokuratorzy wiedzą też o tych "faktach" i "niezbitych dowodach"? ;)

Poczekamy, zobaczymy ;) Z takimi niby dowodami można było jużdawno skazać Busha i dokonać procedury impeachmentu, a jednak nic sięnie wydarzyło... Pewnie demokraci też są w spisku ;) Jak i tysiące świadków naocznych :D

Stali i patrzyli, a potem widzieli że w wiadomościach puszczają jakieś kłamstwa i manipulacje, ale uznali że nie ma co o tym mówić :)

Nudzi mnie i żenuje już ta sprawa 9/11. Kolejny koleś "głosi prawdę" poprzez internet. Niech za kadencji prezydenta z ramienia partii demokratów zgłosi pozew do sądu przeciwko Bushowi :) Wątpię żeby którykolwiek z tych von Kleistów i innych "proroków" kiedykolwiek to zrobił, bo wiedzą że by się ośmieszyli ;)

Aha, i nich pozwie jeszcze przy okazji Blaira (za zamachy Al kaidy w Londynie) a także władze Hiszpanii za współudział w spisku (zamachy w Madrycie), a także tych, któzy "wymyślili" niedawne udaremnienie zamachu na lotnisko Kennedy'ego ;)


Taki kit to nie ludziom z własną inteligencją, panowie ;)
  • 0



#19

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aquila dziękuje, że rozwiałeś moje wątpliwości ;)
  • 0



#20

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak ktoś usilnie, mimo wszelkim argumentom, chce wierzyć w spisek, to zawsze będzie wierzył, nawet jakby mu sam Osama się przyznał (co zresztą zrobił na niesfałszowanej taśmie).

A właśnie, ktoś dalej wierzy w to, że taśma z przyznaniem się do winy przez Osamę jest fałszywa?
  • 0



#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No bo przecież kiedy taki nawet muhad albo Eurycide z Polski znają "prawdę", to tacy kongresmeni z partii demokratów, a także prokuratorzy wiedzą też o tych "faktach" i "niezbitych dowodach"? ;)


brawo za argumenty rzeczowe, które obalają to nagranie....nie ma się czego przyczepić?....czepcie się autora ii muhada....

Jak ktoś usilnie, mimo wszelkim argumentom, chce wierzyć w spisek, to zawsze będzie wierzył


Jak ktoś usilnie, mimo wszelkim argumento, nie chce wierzyć w spisek, to zawsze nie będzie wierzył...
  • 0

#22

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie, że to kolejna wariacja na temat. Przy okazji zaczyna mocno przypominać jeden z pomysłów na atak, który jakiś czas temu pojawił się na forum tj. projekcji w czasie rzeczywistym. Projekcja ta miała na celu "oszukanie" bezpośrednich świadków ataku, by zasugerować im istnienie samolotów, których w rzeczywistości nie było. Czyli bajki. :P
  • 0

#23

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

brawo za argumenty rzeczowe


Kiedy spojrzysz na to z szerszej prespektywy, zauważając ten cały kit jaki ludziom wciskano (nie było Boeinga, wybuchy, fałszywa taśma Osamy, rakieta w pentagonie, bomby pod boeingiem, sprawa z komórkami) to może zauważysz, że sprawa 9/11 stała się pożywką dla ludzi, którzy chcą sobie zabłysnąć analizą. Ile te ich "analizy" są warte wiemy już dobrze (przynajmniej ten, kto chce zauważyć).

Pytanie muhad prosto do Ciebie: ;)

Czemu demokraci, przeciwnicy polityczni Busha, nie robią absolutnie nic w obliczu takich klarownych "dowodów"?


Przekładając to na nasze - PiS morduje ludzi waląc samolotem w Pałac Kultury i Nauki, ale tak partaczy sprawę, że każdy obywatel wie, że to była robota wewnętrzna. Masa dowodów, analiz, dosłownie każdy obywatel w internecie moze zobaczyć "prawdę" i napluć na rząd Kaczyńskiego.

PO nie robi nic w tej sprawie, nawet się nie odzywa ;) Ani Tusk ani Rokita nawet nie kiwają palcem, aby zbić na tym niesamowity kapitał polityczny i odsunąć Kaczyńskich od władzy ;)


Trzyma to się kupy, czy też nie? ;)
  • 0



#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedy spojrzysz na to z szerszej prespektywy, zauważając ten cały kit jaki ludziom wciskano (nie było Boeinga, wybuchy, fałszywa taśma Osamy, rakieta w pentagonie, bomby pod boeingiem, sprawa z komórkami) to może zauważysz, że sprawa 9/11 stała się pożywką dla ludzi, którzy chcą sobie zabłysnąć analizą. Ile te ich "analizy" są warte wiemy już dobrze (przynajmniej ten, kto chce zauważyć).


A był boeing?? Gdzie?? Bo ja go nie widziałem na żadnym filmie ani zdjęciu :o

O ooo...bym zapomniał....przedstawiłeś dowody ..... :cafe: a gdzie one są??? Ktoś je potwierdził?? Niemożliwe :o


Pytanie muhad prosto do Ciebie: ;)

Czemu demokraci, przeciwnicy polityczni Busha, nie robią absolutnie nic w obliczu takich klarownych "dowodów"?


Spójrz na Kaczorów to będziesz miał odpowiedź.

Były różne machloje, mniejszej rangi....i co zrobiono? Nic...
  • 0

#25

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie do końca bo polacy jak się do czegoś takiego by zabrali na bank by to spartaczyli ;)
Ja nie wiem w co mam wierzyć. Film "Loose change" mnie mocno przekonał i sam fakt że przez uderzenie jakiegoś głupiego samolotu to bysię pewnie mój wieżowiec (10 pięter) nie zawalił :P a co dopiero światowy 100 razy bardziej wytrzymały WTC.
  • 0



#26

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(...) i sam fakt że przez uderzenie jakiegoś głupiego samolotu to bysię pewnie mój wieżowiec (10 pięter) nie zawalił :P a co dopiero światowy 100 razy bardziej wytrzymały WTC.

Sądze, że po uderzeniu w klasyczny 10-cio piętrowiec średniej wielkości samolotu pasażerskiego to prawdopodobieństwo zniszczenia takiego budynku byłoby bardzo duże - graniczące z całkowitą destrukcją głownego bohatera tj. budynku.
A co do tematu: liczba mnoga jest przypadkowa czy tez nieprzypadkowa, a co z nagraniami z tego dnia, które nie były "live" czyli transmitowane na żywca?
  • 0

#27

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A był boeing?? Gdzie?? Bo ja go nie widziałem na żadnym filmie ani zdjęciu

Czas lepiej przyjrzeć się szczątkom Boeinga i w końcu przyjąć chociaż do wiadomosci, że wersja oficjalna moze być prawdziwa :)

No, ewentualnie możesz pozwać ludzi z fabryki silników i części do Boeingów do sądu za to, że są bierni wobec takiej zbrodni i nie krzyczą wszem i wobec, że to nie są części ich samolotów :)

Mi ręce opadają jak na te kłamstwa patrzę...

a gdzie one są??? Ktoś je potwierdził?? Niemożliwe


Potwierdzili specjaliści :) Z całego świata :) Fizycy, budowlańcy, inżynierowie, architekci...
A zaprzeczają im jedynie ludzie z internetu i stronek "cała prawda o 9/11" ;)

Spójrz na Kaczorów to będziesz miał odpowiedź.


No jakoś nie mam tej odpowiedzi... taka zbrodnia, takie mocne dowody, każdy sąd w obliczu takich dowodów skazuje Busha na dożywocie albo wręcz śmierć.

Ekhm, a tu jakoś dziwnie cicho ;) Gdyby wszystkie te "analizy" były prawdziwe (a że są warte tyle co nic wiemy na podstawie np analizy "spiskowej" taśmy z przyznaniem się Osamy do winy), to Bush byłby już dawno usmażony przez sądy i przeciwników politycznych :)


dj_cinex : Nie odchodźmy od tematu... tutaj mówimy o filmie... kolejne treści wykraczające poza temat będą usuwane...
  • 0



#28

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co prawda szczególnie się nie zagłębiałem w temat WTC, ale analiza tego filmu wydaje mi się dziwna i przesadzona...

Kamerzysta filmuje wieże WTC, w pewnym momencie na filmie, most widoczny w tle zmienia swoje położenie

Ale może warto zauważyć, że ten moment trwa przynajmniej 4 minuty. W tym czasie helikopter z kamerzystą mógł się spokojnie przemieścić. Film nagrany jest z dużej odległości ze zbliżeniem, a to zmienia perspektywę, więc takie złudzenie przesunięcia mostu wydaje mi się normalne. :)

Podczas tego ruchu, widzimy statyczne budynki w tle i przesuwające się nieco w lewo wieże WTC.

Gorszego argumentu już nie można było wymyśleć. :P Przecież wyraźnie widać, że helikopter z kamerzystą leci w prawą stronę (zmieniająca się perspektywa budynków, zwiększające się światło pomiędzy wieżami)! Więc złudzenie przesuwania się budynków w tle jest zupełnie normalne. ;)

Wciąż widzimy jednak obraz wieży. [...] Gdzie podział się dym?

Czepiać się zakłóceń? To już chyba przesada. :) A przecież to nie musi być obraz całej wieży, tylko powielony jakiś kawałek obrazu, np. pozioma linia... Więc nic dziwnego, że nie ma dymu. :)
  • 0

#29 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czas lepiej przyjrzeć się szczątkom Boeinga i w końcu przyjąć chociaż do wiadomosci, że wersja oficjalna moze być prawdziwa :)


Ihahaha:)

To ten sam co od wewnętrzej strony wybił dziurę przebijając kilka pierścieni zbrojeniowych??

Ale pariodia....ludzie kochani! :o


Potwierdzili specjaliści :) Z całego świata :) Fizycy, budowlańcy, inżynierowie, architekci...
A zaprzeczają im jedynie ludzie z internetu i stronek "cała prawda o 9/11" ;)


No nie wiedziałem, że Twoje dowody, które przedstawiłeś potwierdzają wszyyyyyyyyscyyyy specjaliści z całeeeeego świata.. Ty to kurde sławny jesteś :o Normalnie przesłali Ci faksem potwierdzenie.... :hmm:


No jakoś nie mam tej odpowiedzi... taka zbrodnia, takie mocne dowody, każdy sąd w obliczu takich dowodów skazuje Busha na dożywocie albo wręcz śmierć.


Gdy żony zmarłych tragicznie mężów domagały się wyjaśnień to Bush blkował powstanie komisji, co jest faktem. Nie jest to zacieranie dowodów? Aquila najpier się zastanów...
  • 0

#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na tym wpisie kończymy rozmowy o Boeingach etc.
Zapraszam do konkretnych tematów gdzie możemy dzielić się swoimi wnioskami !
Wszelkie wpisy poniżej, odbiegające od tematu będą usuwane + warn...

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych