Skocz do zawartości


Zdjęcie

9/11 Nagrania LIVE są fałszywe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

9/11 Nagrania LIVE są fałszywe


Wydaje się, że w sprawie WTC powiedziano już wszystko, lub niemal wszystko. Czy aby na pewno? Poniżej znajduje się nagranie ukazujące transmisje LIVE z Nowego Jorku w dniu zamachów na WTC. To co widzimy jest co najmniej zaskakujące. Wygląda bowiem na to, że płonące wieże stanowią animowaną warstwę, która nałożona zostaje na statyczne tło. Nałożona nie do końca umiejętnie.

1. Most

Kamerzysta filmuje wieże WTC, w pewnym momencie na filmie, most widoczny w tle zmienia swoje położenie w sposób, którego nie można wytłumaczyć. Przy nałożeniu poszczególnych scen na siebie widzimy rozbieżności w ustawieniu budynków. Wygląda na to, że przez jakiś czas telewizja serwuje nam animowaną pętlę.

2. Pływające wieże

Kamerzysta przesuwa kamerę w prawo i w lewo. Zwróćmy najpierw uwagę na ruch w prawo. (około 1:32 do końca filmu). Podczas tego ruchu, widzimy statyczne budynki w tle i przesuwające się nieco w lewo wieże WTC. Kiedy kamera zatrzymuje się i zmierza w lewo, budynki WTC wziąż przesuwają się w lewą stronę planu, zupełnie niezależnie od otaczającego je tła. Sytuacja taka jest możliwa tylko w przypadku "pracy z warstwami". Wygląda bowiem na to, że technicy nieumiejętnie zgrali ruch warstwy z budynkami WTC z filmowanym planem w tle.

3. Warstwa z wieżami

W końcowej części nagrania widzimy transmisję LIVE. W pewnym momencie pojawiają się zakłócenia i znika obraz. Wciąż widzimy jednak obraz wieży. Jak to możliwe? Wygląda na to, że tło filmowane było na żywo, a wieża stanowiła osobną warstwę nałożoną na obraz LIVE. Pojawia się jeszcze drugie pytanie. Gdzie podział się dym?


Poniższy film usunięty został z wielu serwisów internetowych



Link do filmu na YouTube


Spytacie, po co to wszystko? Już odpowiadam. Jeśli faktycznie w telewizji serwowano nam "niekończącą się pętlę" przedstawiającą płonące wieże (a raczej animowaną warstwę), nikt z nas nie mógł dostrzec co tak naprawdę działo się za tą kurtyną. Czy oglądaliście kiedyś film, na którym w kamerze przemysłowej umieszcza się kasetę VIDEO z nagraniem przedstawiającym ciągle tą samą scenę? Czy już wiecie ile rzeczy można zrobić pod płaszczem tej "cenzury"?


911 LIE!
  • 0



#2

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Apeluję do administratora o umieszczanie pod oknem filmu linka do niego, bo nie mogę cholercia kliknąć :( . Pomoże ktoś ?
  • 0

#3

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za każdym razem kiedy są nowe dowody na to że WtC zostało jednym z najbardziej irytujących mnie przekrętów zastanawiam się co z ludźmi, przecież stali oni na ulicach byłi w pobliskich budynkach patrzyli przez okna na WTC ... czemu oni nie mogą powiedzieć jak to wyglądało naprawdę...
  • 0

#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

też mam z tym problem.....zamierzone? :)
  • 0

#5

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=RwTNuucgtuo"][/url]
  • 0



#6 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Oglądnąłem sobie i nachodzi mi tylko jedna myśl....każdy umoczył w tym bagnie chociaż jedną nogę.

Z tym mostem trochę im nie wyszło:)
  • 0

#7

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chce się ktoś założyć, że forumowi psceptycy mają na to "logiczne" wytłumaczenie ? Któż jeszcze wierzy w ten cały atak terrorystyczny ? Ech...
  • 0

#8

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czekam na wypowiedz sceptykow dotyczaca tego...
  • 0

#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Faktycznie po tym, jak się zwróci uwagę na te błędy, widać je. Są jednak tak drobne, że trudno je zauważyć oglądając nagranie bez przygotowania. Wyglada na to, że jednak atak na WTC był całkiem zręczną mistyfikacją.
  • 0

#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no chyba nie tak zręczną skoro kopsnęli się na czymś takim:)
  • 0

#11

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jednak dość zręczną skoro to wyszło dopiero 6 lat po zdarzeniu :)
  • 0

#12

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ches być może dopiero po 6 latach ludzie zaczynają być tego pewni, bo dopiero teraz znane są te metody zmieniania obrazu etc. tzn. to jest moja opinia bo najpierw miał pewnie rząd USA i się tym bawili potem jak ucichło o WTC to sobie sprzedali te prog. bo mają już lepsze. No i ludzie, którzy nie wierzyli, że to był zamach mając te prog. teraz wiedzą co było złe. i co im nie wyszło.
  • 0

#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja ponowie zlekcewazone pytanie Szady. Przeciez caly ten atak to nie tylko rzecz pokazywana w TV, ale tez obserwowana przez setki tysiecy ludzi w miescie amatorskimi kamerami i na wlasne oczy. Czy tacy ludzie potwierdzaja te wersje i czemu milcza do dzisiaj ? tylko bez tekstow "bo byli zastraszani" bo raczej nikt nie uwierzy w bajeczki ze setki tysiecy ludzi milczy.
  • 0

#14

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja to widzę tak: Za dużo jest dowodów, że filmy z 9/11 zostały sfałszowane. Niepodważalnym faktem jest to, że wieże runęły i że "coś" w nie walnęło. A przecież są świadkowie, którzy twierdzą, że to nie był amerykański samolot, jeśli w ogóle to był samolot, to przecież żadna tajemnica. Są też świadkowie którzy twierdzą, że słyszeli serie wybuchów przy zawalaniu się wież. I weźmy jeszcze jedną rzecz pod uwagę, jest mnóstwo świadków, ale większość z nich była na ulicach, skąd ciężko zauważyć i zidentyfikować obiekt który uderza w budynek w ciągu krótkiej chwili. Szczególnie, że panowała tam wszechobecna panika, a widok był ograniczony przez przyległe budynki. Ja tak to sobie tłumacze.
  • 0

#15 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

w chaosie trudno dostrzec coś na 100%....a pamiętacie strażaków, którzy pojechali na urlop zamiast być na wywiadzie w tv? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych