Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo i Jackowski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#31

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cytuje "***" teraz tylko to słowo przychodzi mi na myśl , to jest przygotowanie naszej planety przez "miliony" 2012 słowa PG sprawdzą się a wtedy za pomocą tych właśnie dziur i zbiorów genetycznych życie odrodzi się od nowa! :aaa: to wielkie przygotowanie planety na odrodzenie! cytuje: "***" nie wygląda mi to na ściemę i to jest najgorsze , bo jeżeli to prawda to nie mamy sie z czego cieszyć :o

Dołączona grafika
  • 0

#32

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam nadzieje ze w niedlugim czasie pojawi sie ciag dalszy UFO + Jackowski ... i dowiemy sie czegos wiecej ... ciekawe co z tego wyniknie ?
  • 0

#33

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rany... Ten Pan (tak, czuję do niego szacunek) naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Nie sądzę, by było to jakies klamstwo... szkoda, że Pan Jackowski nie przywiązuje większej uwadze do takich spraw :( No nic, czekamy na jakieś nowsze wiadomości.
  • 0

#34

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat ciekawy, wygląda na autentyczny.

Trzeba by zbadać dno takiego odwiertu.
  • 0

#35

Richardus.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat powiedziałbym nawet "bardzo ciekawy" , sam sposób przeprowadzenia analizy w tak nowatorski sposób za pomocą pana Jackowskiego mogą dać wielki krok w sprawach samego zagadnienia obserwowanych zjawisk.Jestem bardzo ciekawy dalszych wyników, analiz oraz mam nadzieje iż reszta tego nagranego materiału ujrzy światło dzienne.Troche dziwią mnie wymówki ekipy z Nautilusa że znajdzie się jakiś pasjonat który może zniszczyć możliwości badań.Możnaby puścić reszte materiału ale bez tych paru konkretnych słów o sposobie komunikacji.Pozdrawiam
Richardus
  • 0

#36

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Analizując fakty.

Po co UFO robi odwierty?

Odp. By coś znaleść

Czy można coś w ten sposób schować ?

Odp. Tak

To dlaczego taki odwiert jest widoczny jeśli zostało coś tam schowane?

Odp. Mają to znaleść ludzie kompetentni, którzy posiadaja odpowienia technikę.

Kto posiada taką technikę?

Odp. Rząd, uczeni, jakaś specjalna grupa.

Coś zostało schowane, my znaleźliśmy dziurę w ziemi z którą niewiemy co począć lecz są ludzie którzy, znając położenie takiego odwiertu, będą potrafić coś z tym faktem zrobić.Posiadają technikę by taką info wydobyć z tego miejsca.

Takie pytania i odpowiedzi mi sie nasuwają.

Prosze o kontynuowanie takiego toku dedukcji, jak wy to widzicie.
  • 0

#37

Daner.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetny materiał.Trzeba koniecznie zbadać dno tych otworów.
, Pan Krzysztof Jackowski,Fundacja Nautilus,szacunek!
  • 0

#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to czekamy na badania odwiertow, mam nadzieje ze zostana szeroko opublikowane i pokazane w mediach, a nie tylko na stronce Nautilusa. W koncu cos takiego nie moze obejsc sie bez echa, bo chyba w koncu dziurki w ziemi paniki nie wywolaja :P (tak uprzedzajac)
  • 0

#39

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam że Jackowski to jeden z najbardziej wiarygodnych jasnowidzów na świecie :D

KJ – Pamiętam przypadek Ewy Baran z Trzebnicy (pozdrawiam matkę, jeżeli słucha mnie). Przyjeżdża do mnie kobieta i mówi – córka mi zaginęła w Trzebnicy (niedaleko Wrocławia). Siedzę nad wizją dwie godziny. I kojarzy mi się miejscowość Lębork. Lębork jest blisko, blisko Człuchowa tam gdzie ja mieszkam, a nie Wrocławia. Proszę sobie wyobrazić, że powiedziałem, że nie żyje. Że widzę jej ciało w lesie. Wyobraźcie sobie państwo, że ta matka zgłosiła to w Trzebnicy na policję. To było jakieś pół roku po zaginięciu. Okazało się, że policja z Trzebnicy wysłała telegram do Lęborka (to było swego czasu opisywane w prasie dość głośno) i Lębork odpowiedział, że rzeczywiście, odnaleziono pół roku temu zwłoki NN w dużym rozkładzie. Te zwłoki były już pochowane. Matka rozpoznała po ubiorze, który by w sejfie policyjnym i po częściach biżuterii, że jest to ich córka. Proszę pomyśleć nad jedną kwestią. Czy informacja, czy człowiek, który morduje inną osobę zachowuje informację, ale staje się fakt zdarzenia … czy jest to, co się dzieje. Zobaczcie, przed chwilą to co opowiadałem o Trzebnicy jest przeszłością. Jest to kwestia martwa, do której nie wrócimy, ale którą możemy odtworzyć racjonalnie w swej pamięci. To, co przed chwilą powiedziałem już też jest martwe! To co mówię w tej chwili… za chwilę – już jest martwe.


Mieszkam w Lęborku :D
  • 0

#40

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śruba - służy to wkręcania i trzymania np. blach jak i do wiercenia
może to właśnie jest jakaś forma śruby obcych za pomocą której robią tak sławne dzuiry w ziemi ( ot gadanie zmęczonego umysłu ale to jest moja 1sza myśl po obejrzeniu video )
  • 0

#41

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak, to juz zostalo wyjasnione w drugiej czesci ;p obejrzyj dokladnie bo warto :)

ze stron nautilusa dowiadujemy sie ze namierzyli juz ten klasztor i maja sie tam wybrac czyli sprawa nabiera rozpedu
  • 0



#42

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HA! właśnie oglądam 2gi film i mówi o wertle :s hehe 1sza myśl jest zawsze trafna.
  • 0

#43

Dzideks.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezly material... tylko sie tak zastanawiam czy on ma w glebokim powazaniu losy ziemi skoro wczesniej sie tym nie zainteresowal...
  • 0

#44

Dzideks.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam dla was informacje wartą przeczytania :D Klasztor zostal odnaleziony i znajduje sie na stronie oficjalnej wylatowa wiecej informacji pod tym adresem: http://www.wylatowo...._jackowski.html

Zobaczcie sobie jak Jackowski rozwiazal zagadkę :brawo: ...
  • 0

#45

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uważam że Jackowski to jeden z najbardziej wiarygodnych jasnowidzów na świecie

Bo polski!! ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych