Skocz do zawartości


Zdjęcie

Film przedstawiający subiektywny zbiór jednych z lepszych zdjęć UFO w przeciągu minionego wieku :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj wpadłem na pomysł zmontowania filmu,przedstawiającego jedne z ładniejszych moim zdaniem zdjęć UFO.Kilka godzin dopracowywania szczegółów (w mózgu,nie na kompie ;) ),godzina szukania zdjęć i godzina montazu w Windows Movie Maker dała taką oto produkszyn :)
PS. Mogłem to dać do dzialu "Wasze prace",ale bardziej mi pasowału tutaj to dać,jeśli źle zrobiłem,proszę przenieść temat.
PS.2-to mój pierwszy zmontowany filmik,więc proszę o oceny zarówno wartości zdjęć jak i samego montazu,poskładania i dopasowania muzyki :)
EDIT AlienGrey:LINK WYCIĘTY bo prowadził do jakiegoś forum, wstaw filmik na youtube..

Może się trochę buforowac.Lets czekit. :)
  • 0

#2

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Całkiem niezłe moim zdaniem :) Muzyka trochę mi się przejadła, ale to już moja wina :P
  • 0

#3

atwa.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no całkiem niezłe :] ach ta muzyka.... :mrgreen: nie jestem jednak przekonana czy są to najlepsze zdjecia ufo w przeciągu minionego wieku... ale dobra robota!! ;)
  • 0

#4

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Twoja praca robi wrażenie. I ten temat z Requiem for a dream..
  • 0



#5

Green Dog.
  • Postów: 54
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetna robota! Nie wiem czy bardziej podobały mi się zdjęcia, czy ta muzyka :)
  • 0

#6

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten filmik jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, jak wielka jest ludzka potrzeba wymyślania obcych cywilizacji. ;)
  • 0

#7

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wcale nie trzeba ich wymyślać.Oni tu są.Kompilacja całkiem niekulawa.
  • 0



#8

Swordstalker.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetne! nuta pierwsza klasa :brawo:
  • 0

#9

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jarecki - bo ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się nawzajem, że posunęli się do wymyślania hipotetycznych zdarzeń aby uwiarygodnić swoją czysto subiektywną ocenę stanu rzeczy.

Najlepszym tego przykładem będzie okłamywanie samych siebie i wymyślenie spisków na szczeblu rządowym, aby z czasem rząd robił to za nich.
Nie trzeba wymyślać na nowo skomplikowanych fabuł, wystarczy patrzeć i słuchać co sprzyja wymianie doświadczeń i niweluje potrzebę wymyślania rozwiązań na nowo.

Prosty mechanizm, ale jakże skuteczny.
  • 0

#10

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pi3gi nie oszukiwać...Nie ma sensu obecnie nakłaniać sceptyków,bo i tak się ich nie przekona.Twój mechanizm też jest bardzo prosty-mówisz,że ludzie wymyślają spiski na szczeblu rządowym,żeby nie wymyślać nowych kłamstw...A jeśli to nie są kłamstwa?Przyjmujesz bardzo wygodną postawę-nie szukasz ziarna prawdy w opowieściach o UFO i Obcych,raczej skupiasz sie na tym,że 90% tego typu historii to bzdury :)
Wiesz,piktogramy typu Alien Face,Galaxy itp. naprawdę są raczej niemożliwe do wykonania ludzką ręką.Przyjmować wszystkie zdjęcia,filmy itp. za fake'i i kłamstwa to taka sama hipokryzja,jak przyjmowanie wszystkich za pewnik.A wiem,że sceptycy przekonają się co do Obcych dopiero wtedy,gdy sami zobaczą.Hic et nunc :)
  • 0

#11

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetna praca :) ...
Muza pasuje...
I w ogóle kocham tą muzykę...
  • 0

#12

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wykonanie dobre, ale co do niektórych zdjęć... Jakby to ująć, nie uznałbym ich za zbyt wiarygodne.
Niektóre fotki pokazane są zbyt krótko.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych