Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarnobyl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
177 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Od dłuższego czasu interesuje sie Czarnobylem i przypomniało mi się że kiedyś natrafiłem na strone, na której napisane było ze podczas 1 wybuchu przyleciało UFO i wystrzeliło wiązke lasera w palący sie reaktor powodując to ze zmniejszyła się siła radioaktywnosci. Były tam zdjęcia UFO itd. jeśli ktoś o tym słyszał niech napisze a ja spróbuje poszukac tej strony
  • 0

#17

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Od dłuższego czasu interesuje sie Czarnobylem i przypomniało mi się że kiedyś natrafiłem na strone, na której napisane było ze podczas 1 wybuchu przyleciało UFO i wystrzeliło wiązke lasera w palący sie reaktor powodując to ze zmniejszyła się siła radioaktywnosci. Były tam zdjęcia UFO itd. jeśli ktoś o tym słyszał niech napisze a ja spróbuje poszukac tej strony


gorszej glupoty nie slyszalem nigdy:)
  • 0

#18

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe głupota a moze nie smiesznie to brzmi ja w to nie wierze ale szukam tej strony :)
  • 0

#19

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

też słyszałem o tym ;] było też o tym że później ufo porywało ludzi i nadawało im uzdrowicielskie moce by pomóc w zwalczaniu skutków wybuchu
  • 0

#20

artpati.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Notka, fajna... Historyczna... Ciekawe dane... Ale nie na temat, to miejsce nie jest niezwykłe. Kolejny pomnik ludzkiej głupoty i dowód że nie należy korzystać z niedopracowanych zabawek...
  • 0

#21

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja prababcia zmarła na raka wotrąby - przyczyna? - napromieniowanie pyłem z czarnobylskiej Elektrowni który przywędrował do Polski...
  • 0

#22

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A jak ta "przyczyna" została stwierdzona i potwierdzona? Bo tutaj chyba tylko gdybanie ma miejsce...
  • 0

#23

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja prababcia zmarła na raka wotrąby - przyczyna? - napromieniowanie pyłem z czarnobylskiej Elektrowni który przywędrował do Polski...


Dołączona grafika
  • 0

#24

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

okej, a ile mSv na cialo czlowieka to dawka smiertelna?
  • 0

#25

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak ta "przyczyna" została stwierdzona i potwierdzona? Bo tutaj chyba tylko gdybanie ma miejsce...

Nawdychała się związków radioaktywnych w powietrzu, małą ilość, ale jak widać zabójcza ... - taka była diagnoza lekarza... 0,3 MsV ? To jest jak widac zabójcza...
  • 0

#26

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli to naprawdę powiedział lekarz - to radzę trzymać się od niego z daleka.
  • 0

#27

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jezeli o.3 bylaby zabojcza to spojrz na ten wykres jescze raz i zobacz ilu ludzi by umarlo, cale panstwa by ginely..... ;p
  • 0

#28

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli to naprawdę powiedział lekarz - to radzę trzymać się od niego z daleka.

Cóz ja tego lekarza nie znajde bo to było dawno temu gdy na swiecie mnie nei było, może poprostu dawka ta była taka, że po pewnym czasie choroba rozwinęła się w nowotwór?... Dobra nie chce tam wnikac wiem na co umarła moja prababcia i jaka była przyczyna - koniec
  • 0

#29

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Katastrofa może się powtórzyć ponownie. Stary sarkofag osłaniający uszkodzony reaktor już za chwilę się rozsypie, i nowa radioaktywna chmura może powstać. Nieciekawie :/
  • 0

#30

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a to jest rzeczywiscie problem

podobno firma ktora sie zglosi dostanie milion euro :) tylko ze zadna sie zglosic nie chce, bo promieniowanie w srodku jest tak duze, ze juz zdazylo nadniszczyc ten betonowo-olowiany sarkofag...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych