Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czas


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#46

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biblia jest fenomenem kultury chrześcijan



Wyjąłeś mi to prosto z ust...

Może teraz napisze jakąś głupote, ale to są tylko moje rozważania.

Możliwe, że to co biblia opisuje jest prawdą, Jezus był, jest synem bożym. Ale nie wiadomo kim był ten Bóg, którego sobie wyobrażamy, możliwe, że to ktoś z innego świata, z podziemi, jakaś inna rasa, tak czy owak, Bóg wysłał syna, by nam pomógł. A myśmy go zabili, lecz uważam, że i tak nam wybaczyli.

<troche głupio, ale tak pare razy to sobie tłumaczyłem>
  • 0

#47

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tacita
Z tą windą do nieba to jest duża przesada.Nie ma żadnego dowodu,żeby kogoś zabrała do Nieba.

To nie są moje rozważania, tylko przytoczyłam artykuł ;)
  • 0



#48

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie są moje rozważania, tylko przytoczyłam artykuł

Zgadza się, ale teksty które wklejają userzy odzwierciedlają ich samych i utożsamiają się z ich zawartością. Najczęściej właśnie tak bywa ;)
  • 0

#49

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mylisz się ;) Gdy wklejam jakikolwiek artykuł, wcale nie muszę utożsamiać się z jego treścią, często jest wręcz przeciwnie. Po prostu chcę wiedzieć co inni na dany temat sądzą. Dopiero subiektywny komentarz, który wystosuję, odzwierciedla moje poglądy. Takie jest moje stanowisko w tej sprawie, ale może miałeś na myśli innych userów?

Pozdrawiam :)
  • 0



#50

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie myle się, Twoje stanowisko jest jak najbardziej poprawne. Z zasady wynika, że jednak osoby wklejające bądź redagujące artykuły utożsamiają się z jego treścią. (patrz: Fenix, Eurycide, Cinex (?), Mortyr, Jarecki)

Ok bo robi się off.
  • 0

#51

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz.. z większością artykułów, które wklejam, faktycznie się utożsamiam, ale nie jest tak w każdym przypadku - o to mi chodziło, ale widzę, że nie muszę tego tłumaczyć. Pozdrawiam Cię więc Michale :)

-koniec offtopu-
  • 0



#52

audiofil.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyjąłeś mi to prosto z ust...

Może teraz napisze jakąś głupote, ale to są tylko moje rozważania.

Możliwe, że to co biblia opisuje jest prawdą, Jezus był, jest synem bożym. Ale nie wiadomo kim był ten Bóg, którego sobie wyobrażamy, możliwe, że to ktoś z innego świata, z podziemi, jakaś inna rasa, tak czy owak, Bóg wysłał syna, by nam pomógł. A myśmy go zabili, lecz uważam, że i tak nam wybaczyli.

<troche głupio, ale tak pare razy to sobie tłumaczyłem>


No faktycznie głupota. Boga opisuje cały ST. Nie wyobrazisz Go sobie, tak samo nie narysujesz no chyba, że kręcisz się poza czasem, ludzkim rozumowaniem. Bóg jest jeden, natomiast nie jest żadną rasą a tym bardziej kosmitą. Bóg wydał własnego syna za grzechy ludzkie. Nigdzie nie jest napisane, że istnieje ktoś poza rasą ludzką. Teoria o tym, że być może oni nie zgrzeszyli a ludzkość tak dlatego o "nich" nie wiemy, nie trzyma się kupy z uwagi na;
Rzym. 3:23
23. Gdyż wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej,
Pozdr :victory:
  • 0

#53 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

No faktycznie głupota. Boga opisuje cały ST. Nie wyobrazisz Go sobie, tak samo nie narysujesz no chyba, że kręcisz się poza czasem, ludzkim rozumowaniem. Bóg jest jeden, natomiast nie jest żadną rasą a tym bardziej kosmitą. Bóg wydał własnego syna za grzechy ludzkie. Nigdzie nie jest napisane, że istnieje ktoś poza rasą ludzką. Teoria o tym, że być może oni nie zgrzeszyli a ludzkość tak dlatego o "nich" nie wiemy, nie trzyma się kupy z uwagi na;
Rzym. 3:23
23. Gdyż wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej




No to mamy proroka na forum, który rzuca fragmentami :lol


Zanim coś wyśmiejesz, a zwłaszcza coś o czym nie masz zielonego pojęcia to zacznij przeglądać internet. Polecam strony o paleoastronautyce i o dowodach potwierdzających tą teorię. na początek www.uleszka.pl
  • 0

#54

audiofil.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to mamy proroka na forum, który rzuca fragmentami :lol
Zanim coś wyśmiejesz, a zwłaszcza coś o czym nie masz zielonego pojęcia to zacznij przeglądać internet. Polecam strony o paleoastronautyce i o dowodach potwierdzających tą teorię. na początek www.uleszka.pl


Sprecyzuj co miałeś na myśli poprzez "wyśmianie" to sprobuję ci odpowiedzieć. Żadnym prorokiem nie jestem. A stronka którą podałeś nie działa.
  • 0

#55 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

"No faktycznie głupota." Od razu uważasz tamtą teorię za niewłaściwą. Problem w tym, że jest sporo poszlak, które świadczą o tym, że władali nami OBCY buaaaa :)

A link naprawdę trefny bo właściwy www.uleszka.net
  • 0

#56

audiofil.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"No faktycznie głupota." Od razu uważasz tamtą teorię za niewłaściwą. Problem w tym, że jest sporo poszlak, które świadczą o tym, że władali nami OBCY buaaaa :)

A link naprawdę trefny bo właściwy www.uleszka.net


Nie teorię tylko zgodność z autorem "Może teraz napisze jakąś głupote"
Co do strony to znowu dałeś niewłaściwą :>
Podaj te dowody na to, że władali nami obcy. Tylko proszę nie zaczynaj od Meksyku :) Oczywiście jak masz ochotę PW, bo tutaj jest inny temat.

Nie róbmy offa
  • 0

#57

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Polecam strony o paleoastronautyce i o dowodach potwierdzających tą teorię. na początek www.uleszka.pl

Nie tak prędko, nie powiedziałbym aby uleszka prezentowała poziom wstawianych tekstów bo conajwyżej takie publikacje trafiają do ludzi kompeletnie nie zaznajomionych w temacie. Swojego czasu pamiętam co tam leżało, same pseudo-naukowe papki dla naiwnych.
W tym momencie wierygodniejszy wydaje się być Nautilus.
  • 0

#58

audiofil.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nautilus i latające garnki ? :)
  • 0

#59

audiofil.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale o co chodzi skoro sami piszą, że są to tylko hipotezy i niepotwierdzone spekulacje, a w życiu Jezusa wypełniły się wszystkie starotestamentowe proroctwa :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych