Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia w pojęciu ogólnym


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#16 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Wolałbym aby na ścieżkę prawdy wprowadził mnie biegły w tej sztuce.
Po co mam brnąć po omacku i sam dochodzić do prawdy skoro mamy takich mentorów na forum.
Nie oszukujmy się, nie chcecie tego zrobić (czyli rozjaśnić nam w kapuścianych łbach) tylko nie wiem z jakiego powodu?
Chcę mieć podane na tacy, bo sami się chwalicie, że jesteście biegli w tej sztuce, a teraz nagle wytykacie lenistwo, żeby pozbawić nas tej radości słuchania waszych mądrych wywodów.
Nie pozbawiaj mnie tej przyjemności, o bracie. Dołączona grafika
  • 0

#17

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za lenistwo nie odpowiadamy... A taki ton wypowiedzi prezentuje tylko twój "poziom" typowego pseudo-sceptyka, który najchętniej załatwił by sobie grono służących, którzy wiedzę będą zdobywać za niego.
  • 0

#18 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Fenix, wykręcasz się.
Szukasz sposobów, aby uniknąć konfrontacji z prawdą.
  • 0

#19

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z jaką prawdą? Prawda jest taka, że jesteś zbyt leniwy aby czegoś poszukać na własną rękę i wykręcasz się poprzez "wywyższanie" osób zachęcających cię do odrobiny wysiłku i inicjatywy, której najwyraźniej ci brakuje.
  • 0

#20

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No jasne, jak mnie ludzie pytają w innych tematach po setki razy jak osiągnąć OOBE to daje im linka do artykułów i książek w których znajdą odpowiedź, a jak ja chce się czegoś dowiedzieć to nie ma chętnych do pomocy :roll: .

Wiesz Fenix gdzie jak gdzie ale to forum chyba jest od tego żeby się czegoś dowiedzieć, a ty mimo iż jesteś moderatorem to nie chce ci się nawet dać linka do źródła z którego ty czerpałeś informacje.

W tej chwili to ty pokazujesz swoje lenistwo… jakbyś nie mógł dać linka :roll: .

pozdro :drink:
  • 0

#21 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ladd18 ma trafne spostrzeżenia i całkowicie się z nimi zgadam.
Cosik mi się wydaje Ladd18, że nasi guru jakby wycofywali się rakiem.
Jeżeli konstatacje Fenixa są trafne co do mojej osoby (mowa o lenistwie) to każdy kto tutaj trafia powinien być zbyty podobnymi uwagami, a przecież tak nie jest.
Wiele osób zakłada tematy z nastawieniem na pomoc oraz wytłmaczeniem dziwnych zjawisk i otrzymuje ją.
Dlatego dziwnym wydaje się, że nagle ktoś odsyła do nieokreślonych linków i każe samemu szukać.
Fenix, czym dalej brniemy w ten temat, tym bardziej zaczynasz się plątać.
Czekamy dalej na wykład o prawdziwej telepatii - oświeć nas.
  • 0

#22

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, jestem leniwy bo nie chce mi się podać linków - przyznaję się. Ale wy jesteście leniwi, bo nie chce wam się poszukać w googlach.
  • 0

#23 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak, jestem leniwy bo nie chce mi się podać linków - przyznaję się.

Tak się nie wykręcisz, o nie!
Skrytykowaliście nas obaj, więc proszę o wyłuszczenie tematu a nie odsyłanie do linków.
  • 0

#24

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja się nie wykręcam - przyznaję się tylko do cechy mojego charakteru, czego ty najwyraźniej zrobić nie potrafisz. Dalej, napisz "jestem zbyt leniwy aby samemu poszukać". Ja to potrafię, a czy ty też?
  • 0

#25

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To jest temat o TELEPATII panowie. Przywracam Was do porządku.
  • 0



#26 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Dalej uważam, że po to jest to forum, aby mądre głowy (czytaj Wy) wytłumaczyły w czym rzecz.
Jesteście nam to winni za krytykę z Waszej strony.
Nie mam zamiaru przewalać tony linków i studiować na własną rękę tego tematu, dlatego m. in. trafiłem na to forum.

To jest temat o TELEPATII panowie. Przywracam Was do porządku.

Właśnie cały czas próbuje uzmysłowić Feniksowi ten fakt, a on nie chce nam wytłumaczyć w czym rzecz.
Pytam się więc ponownie "Co z tą telepatią", bo w końcu o tym mieliśmy w tym wątku dyskutować?
  • 0

#27

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z takim podejściem to daleko nie zajdziesz, pamiętaj - nikt ci niczego nie poda na tacy, jeśli sam nie wykażesz odrobiny inicjatywy i nie poszukasz czegoś samemu. Tak swoją drogą, trafiłeś na forum - pewnie cię zaskoczę, ale trochę odpowiedzi na męczące cię pytania jest na forum, nawet dzisiaj powstał jeden temat.
  • 0

#28 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja chciałem się w tym wątku coś na ten temat dowiedzieć, a nie w jakimś - wtórnym - następnym.
To po to się Ladd18 natrudził, żeby teraz zbyć temat niczym i odsyłać do innych wątków lub (co gorzej) linków w necie.
Oczywiście kończę dyskusję, bo jak widać do niczego sensownegop ona nie doprowadzi.
Tylko tyle z niej wynika: Dołączona grafika
  • 0

#29

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ej no sorry, ale przecież nie będziesz zakładał nowego tematu tylko dlatego, że nie chce ci się poszukać starego, mam rację? I proszę, przestań się tłumaczyć w stylu "jestem na forum, chcę się dowiedzieć wszystkiego i wszystko tu ma być", bo to zaczyna być śmieszne.
  • 0

#30

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

HALO!! Czy ja Was przypadkiem nie upomniałam przed chwilą?? Proszę o natychmiastowy powrót do tematu! Wszelkie inne dyskusje proszę prowadzić w stosownym miejscu (patrz: PM). To już ostatnie ostrzeżenie z mojej strony.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych