Skocz do zawartości


Zdjęcie

Flotylla nad Limą (Peru) 21.05.2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja cały czas zastanawiam sie czy wam jest tak trudno uwierzyć, zawsze doszukujecie sie jakiegoś ale i bez określonego celu wszystko lekceważycie. Ty byś chciał żeby Bush wyszedł z zielonym kolegom w TV i powiedział ze utrzymujemy kontakty z opcymi cwilizacjami. Co w tedy stało by sie ze światem, z naszą religia światopoglądem itd zastanawiałeś sie nad tym ?

A mnie zawsze zastanawialo dzielenie na My i Wy - czarne i biale. Slyszales chlopie o czyms takim jak obiektywizm ? sam czasem mowie o kims "Wy" ale tylko wtedy, gdy ktos mnie wrzuca do wora z ignorantami, ktorzy wszystko neguja i lekcewaza. Ja sie nie doszukuje zadnego ale, tylko jak juz mowilem zalezy mi na wiarygodnosci informacji, bo zalezy mi na PRAWDZIE. Czy to takie zle ? A co do ostatniego zdania, no comment, zwykly chwyt na podtrzymanie wiary w cos, czego jak narazie nie da sie udowodnic, poza wlasnie filmikami na youtube. Pozatym co wszyscy z tym Bushem ? naprawde wszyscy maja go za takiego imperatora ziemskiego ktory wie o wszystkim ? Bush to tylko maskotka.
  • 0

#17

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja cały czas zastanawiam sie czy wam jest tak trudno uwierzyć, zawsze doszukujecie sie jakiegoś ale i bez określonego celu wszystko lekceważycie. Ty byś chciał żeby Bush wyszedł z zielonym kolegom w TV i powiedział ze utrzymujemy kontakty z opcymi cwilizacjami. Co w tedy stało by sie ze światem, z naszą religia
światopoglądem itd zastanawiałeś sie nad tym ? Jestem fanatykiem :lol ale może inni ludzi nie są gotowi na to


Właśnie - uwierzyć. Sam napisałeś, że odkrycie prawdy mogło by zachwiać światem, więc nie można tego odkryć. Najlepiej do u***ej śmierci oglądać niewyraźne filmiki z kropkami. Jestem zwolennikiem UFO, zajmuje się też trochę paleoastronautyką, ale obie rzeczy traktuję z dystansem - po prostu nie ma mocnych dowodów, filmów zbadanych piksel po pikselu, który by pokazał, że dane zjawisko jest(piękne słowo) "niewyjaśnione" - ponieważ nikt nie odważy się uznać(mam na myśli krąg naukowców) np. obiektu na zdjęciu za tajny samolot rządowy lub pojazd obcej cywilizacji.
Wiem, Boga też bierze się na wiarę - ale patrząc trzeźwo:
Łatwiej jest rozwiązać zagadkę UFO niż udowodnić istnienie Boga.
Czy nie można zbadać zdjęcia/filmu, pokazać nagrania dobrej jakości, czy mamy brać zjawisko UFO "na wiarę", żeby grupka fanatyków mogła trąbić, że nie jesteśmy gotowi? Nie wiem, mnie to nie pasuje, a wystarczyłby jeden dobry dowód na prawdziwość zjawiska, żeby sceptycy i zwolennicy byli zadowoleni.
Sorry za ot.

dj_cinex : I powracamy do filmu...

  • 0

#18

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobra za wór z ignorantami jak to nazwałeś muszę cię przeprosić, ale ja tez mam już dość ludzi co są zażartymi sceptykami, zawsze musi im coś nie pasować. Mi tez jak tobie zależy na prawdzie i czym prędzej dowiemy się czegoś więcej, tym lepiej dla nas. Ten Bush to tak jako symbol spisku na świecie

Co do kolegi tom3k to odsyłam cię do FILM: Jaime Maussan - Konferencja UFO 2005
  • 0

#19

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taki mały bonus z rodzimego podwórka.

Statki na niebie i to niezidentyfikowane. Leciały do Wrocławia, zostały nagrane, nazwane i docenione. Niestety tylko przez fachowców.
Ufolog Janusz Zagórski przekonuje, że to, co widać to jedno z najciekawszych nagrań UFO nad Polską. Mieszkańcy Kątów Wrocławskich nie dowierzają, bo na własne oczy latających statków nikt nie widział. Ale nie brakuje już takich, którzy po obejrzeniu filmiku nie wykluczają już tak zaciekle istnienia UFO.
Video
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych