Skocz do zawartości


Zdjęcie

Flotylla nad Limą (Peru) 21.05.2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Znalazłem ciekawy film przedstawiający (po raz kolejny) flotyllę ufo nad Limą. Nagranie wyemitowała lokalna stacja telewizyjna i przedstawia ogromną liczbę obiektów podobną do tych z Meksyku. Zjawisko było obserwowane przez wiele naocznych osób.

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania.
  • 0

#2 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Aż mnie zatkało... I od razu nasuwa się pytanie: jakim cudem to mogłaby być mistyfikacja?...
  • 0

#3

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale tego tam lata :x Przeważnie widywano jeden do kilku obiektów, ale to jest chyba fenomen :x
  • 0

#4

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Baloniki z helem. Nie wiem , nie znam się , ale gdyby zmieniały one szyk albo ustawiły się w falangę to bym jeszcze uwierzył , tak to to może być wiele rzeczy ...
  • 0

#5

Korin.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, mnie to jakoś nie przekonuje.. ostatecznie film można sfałszować, zaangażować do tego paru "świadków", puścić plote :P no ale nie podważam tego ;p
  • 0

#6

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam,że film jest jak najbardziej prawdziwy.Ok. 50 obiektów było obserwowanych z różnych punktów Limy.Niektóre z nich przez 2 godziny pozostawały nieruchome pomimo,że była wietrzna pogoda.
Trudno byłoby wykonać mistyfikację na tak dużą skalę.
  • 0



#7

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wy sie nie znacie! To flary, balony meteorologiczne i pioruny kuliste!... :D :D :D
  • 0

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja uważam, że jest to po konferencji w Meksyku kolejny , bardzo dobry materiał, który dowodzi prawdziwości tego zjawiska.
  • 0

#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwi mnie tylko dlaczego, skoro one tam wisiały sobie przez 2 godziny, nikt nie zrobił sensownego zbliżenia? Na materiałach widzimy tylko małe unoszące się kropki, jakby nie mogli zrealizować zdjęć w przybliżeniu...
  • 0

#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

myślisz, że gdyby to była mystifikacja to stacjeTV peru wysiliły by się weimtować program na temat tej floty??

Przecież ludzie w swoich domach mają zwykłe amatorskie kamery. Nie każdy zwraca uwagę na niebo i weź też pod uwagę, to że Peru nie ma bogatej społeczności.
  • 0

#11

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Baloniki z helem. Nie wiem , nie znam się , ale gdyby zmieniały one szyk albo ustawiły się w falangę to bym jeszcze uwierzył , tak to to może być wiele rzeczy ...



Cóż, mnie to jakoś nie przekonuje.. ostatecznie film można sfałszować, zaangażować do tego paru "świadków", puścić plote :P no ale nie podważam tego ;p


Wiedzę ze mamy tu paru ludzi co dalej żyje w średniowieczu i myśli ze tylko ptaki i kule armatnie potrafią latać, dla was to może być wszystko tylko nie statki obcej cywilizacji, boicie sie ze ktoś jest lepszy od nas ziemian i ta
myśl was chyba tak dręczy :lol
  • 0

#12

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiedzę ze mamy tu paru ludzi co dalej żyje w średniowieczu i myśli ze tylko ptaki i kule armatnie potrafią latać, dla was to może być wszystko tylko nie statki obcej cywilizacji, boicie sie ze ktoś jest lepszy od nas ziemian i ta myśl was chyba tak dręczy laugh.gif

Nie, to jest poprostu ostroznosc i zdrowy rozsadek, nie branie wszystkiego "na wiare". Zamiast filmowac kropki z daleka, niech ktos w koncu porzadnie to zbada, zrobi zblizenia, zdjecia itd. zwlaszcza ze zjawisko jest powtarzalne i na duza skale, bo raczej nad miastem to cale miasto to widzi, a nie ciagle to samo i musimy ogladac tylko nedzne filmiki z kropkami na niebie. ja osobiscie mam tego dosc.
  • 0

#13

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak jesteś taki mądry Vin Diesel to leć sobie do Meksyku albo do tego Peru i zrób sobie zbliżenie i zdjęcia, i tak tacy jak ty ci nie uwierzą :lol
  • 0

#14

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem twojego cynizmu i ataku, mi tylko zalezy na wiarygodnosci, a nie slepej wierze we wszystko co na filmikach z youtube zobaczysz. Ale wiem, jestem zlym sceptykiem <grrr> mam wrazenie, ze takim jak ty to zalezy na tym, zeby to pozostalo zjawisko tajemnicze i niewyjasnione, zeby tylko nikt tego czasem nie zbadal i nie wyjasnil, bo nie daj Boze ktos za blisko sfilmuje. Czy to takie zle ze chce byc obiektywny ? ale tak wiem, dla fanatykow to nawet czlowiek obiektywny jest sceptykiem, niestety.
  • 0

#15

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja cały czas zastanawiam sie czy wam jest tak trudno uwierzyć, zawsze doszukujecie sie jakiegoś ale i bez określonego celu wszystko lekceważycie. Ty byś chciał żeby Bush wyszedł z zielonym kolegom w TV i powiedział ze utrzymujemy kontakty z opcymi cwilizacjami. Co w tedy stało by sie ze światem, z naszą religia
światopoglądem itd zastanawiałeś sie nad tym ? Jestem fanatykiem :lol ale może inni ludzi nie są gotowi na to
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych