Skocz do zawartości


Wilkołactwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie, wilkolaki to wytwor ludzkiej wyobrazni, nic innego :P nie przypominam sobie abym widzial jakis filmik na ktorym zarejestrowany bylby wilkolak, czy cos .. :P btw. Bardzo ciekawy artykul, widac ze sie postarales :)
  • 0

#17

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wg. mnie, wilkolaki to wytwor ludzkiej wyobrazni, nic innego :P nie przypominam sobie abym widzial jakis filmik na ktorym zarejestrowany bylby wilkolak, czy cos .. :P btw. Bardzo ciekawy artykul, widac ze sie postarales :)


No nie wiem ale przyglądając się naszym jajogłowym i ich garniturom wydaje mi się że widać spod marynarek kołki z osiki drewniane młotki i srebrne krzyże a jak się zbliżymy to poczujemy czosnek :cafe:
  • 0



#18

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tatik moze i masz racje... :P
  • 0

#19

stormblast.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam sie z Gumis123, ludzka wyobraznia potrafi bardzo wiele a motorem ja napedzajacym jest po prostu strach.Przejdzcie sie kiedys sami,noca przez las a sie przekonacie-kazdy szmer bedzie sie wydawal odglosem czyichs krokow :]
  • 0

#20

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był taki król chory na porfiriał , Ludwik II Bawarski , nie wiem czy gadaliscie tu o nim ;)
Nie bylo wilkolakow/wampirow , byli i sa ludzie chorzy.

A tak BTW. "Wilkołaki - czy to wilki czy chłopaki" - cytat z pewnej książki xD :D
  • 0

#21

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktoś tu pytał czy widziano wilkołaki?? niestety załamuje mnie to ale podobno: TAK ;] w Ameryce jest podobno jakiś stwór przypominający wilkołaka (znowu w Ameryce) i kiedyś czytałem o księdzu który widział człekokrztałtne stworzenie przypominajace wilka... pozatym żył facet który mówił że zamienia się w wilkołaka w pełnie księżyca -_- zabił nawet człowieka i mówił że lubi ludzką krew ale do tej pory pij krew koni... -_-
  • 0

#22

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktoś tu pytał czy widziano wilkołaki?? niestety załamuje mnie to ale podobno: TAK ;] w Ameryce jest podobno jakiś stwór przypominający wilkołaka (znowu w Ameryce) i kiedyś czytałem o księdzu który widział człekokrztałtne stworzenie przypominajace wilka... pozatym żył facet który mówił że zamienia się w wilkołaka w pełnie księżyca -_- zabił nawet człowieka i mówił że lubi ludzką krew ale do tej pory pij krew koni... -_-


Tak , tak , tez o tym słyszałem.Ciekawe aczkolwiek zastanawiająco niemożliwe :mrgreen:
  • 0

#23

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wilki nigdy nie zabijają tylko po to by zabić. Zabijają po to aby jeść. I preferują przede wszystkim zwierzynę płową (sarny, jelenie, łosie). Gdyby człowiek naprawdę przemienił się w wilka, to prawdopodobnie po prostu uciekłby do lasu i na tym by się skończyło.
Prawda jest taka że jedynym gatunkiem który świadomie stawia sobie za cel zabicie innej istoty jest wyłącznie człowiek. A jeżeli człowiek chce zabić, to spróbuje. I przemiana w cokolwiek, tego nie zmieni.
  • 0

#24

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


Ramos Gomez, człowiek-wilk. Mężczyzna na całym ciele ma gęste włosy, z podobną przypadłością urodził się także jego brat.


Kiedyś skończyłby z osikowym kołkiem w sercu :cafe:
  • 0



#25

Clawius.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A widzial ktos kiedya autentycznego wilkolaka ??


Ja widziałem. Jednego znam z reala, drugi mieszka kilka km ode mnie, w tym samym mieście, ale tylko gadałem z nim parę razy na gg. Jak ktoś nie wierzy, to może bardzo szybko uwierzyć, wystarczy podać swój adres.

Co Wy wiecie o Wilkołactwie... Tej klątwie, która bywa darem... Myślicie, że to mit o ludziach, którzy maksymalnie w kwadrans potrafią się zmienić w wilka, a tymczasem ta forma (o ile istniała), już najprawdopodobniej wyginęła. Chcecie poznać prawdę o dwóch dość popularnych (czyt.: kilkadziesiąt przypadków z jednej i kilka, może kilkanaście z drugiej - w całej Polsce) obecnie istniejących form Wilkołactwa, to zapraszam na gg albo pogawędkę przy zimnej puszce. Zaznaczam, że z byle niedowiarkiem, co to wszystkie umysły pozjadał gadać nie będę. Mam nadzieję spotkać kogoś, kto chociaż dopuszcza do siebie myśl, że może się mylić. A w ogóle to chyba się wpienię i zrobię tak, jak ktoś mi tu proponował - napiszę o tym artykuł, choć nie powinienem o tym pisać publicznie.
  • 0

#26

werewolf.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wilkołaki są prawdziwe!
  • 0

#27

Malczan.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie bardziej od papy smerfa... Proszę, człowieku zlituj się i nie pisz mi takich bzdur. No chyba, że potrafisz mi to jakoś udowodnić ?;>

Sorry, wcześniej nie zauważyłem twojego wieku... Tak wilkołaki są prawdziwe, ale muszę Ci zdradzić w tajemnicy... Święty Mikołaj nie istnieje ;)

Użytkownik Malczan edytował ten post 16.09.2010 - 11:24

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych