Skocz do zawartości


Zdjęcie

Darek Sugier - OBE Rebelia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#46

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ty co ? Wyrocznia?
Dojdz do tego co on, napisz ksiazke i badz przy tym soba, a nie sie wpier.... : )
Egoizm przychodzi czesto z chwila zazdrosci...

@w00t

Bo czasami czyjes zycie nabiera sensu i przewraca sie do gory nogami.
Otwiera sie nowy swiat... ;]
  • 0

#47

SeaDog.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wildens, żaden górnik nie pójdzie kopać za friko, chyba żeby uwolnić swoich zakopanych kolegów.
O ile mi się wydaje to OOBE nie jest pracą Pana Sugiera? Tylko jest to jego pasja, to jest różnica.
Dlatego gdyby na swojej nowej stronie umieścił najistotniejsze informacje dotyczące opuszczania
ciała fizycznego, wtedy nie byłoby takiego chaosu w tym temacie i każdy byłby zadowolony.

Jeśli chodzi o książkę, to jak najbardziej może na niej zarabiać i życzę mu jak największej ilości
sprzedanych egzemplarzy.
  • 0

#48

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

SeaDog Darek poświęcił OBE dużo swego czasu, pisząc książkę, dając porady (czas to pieniądz, a groszem nikt nie śmierdzi :P ) dlatego zrozum to, że człowiek oddany jakiejś czynność, do tego realnie myślący, w tym przypadku OBE nie myśli wyłącznie o innych ludziach, aby im pomóc osiągnąć coś, do czego wielu jeszcze nie jest gotowych, ale też o sobie/swojej rodzinie ;) Tak na zdrowy rozsądek!
Pozdrawiam
Olek
:beer:
  • 0

#49

SeaDog.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Olek, Rafał jestem :beer:

Robert Monroe praktykował OOBE przez 25 lat. Badał to zjawisko, na początku strach, potem ciekawość.
Biznesmenem, posiadacz własnej stacji radiowej. Napisał 3 książki, później założył swoje własne centrum
badawcze Monroe Institue w którym opracował zestawy nagrań dźwiękowych zwanych Hemi-Sync.
On na tym zarabiał. Tego człowieka jak najbardziej rozumiem.

No ale Darek :/ próbuje zarobić na kilku poradach, które są ogólnie dostępne w internecie.
Właśnie tego trochę nie rozumiem.

Takie jest moje zdanie, ale projekt OOBE maniak jest ok :) Tylko żeby było darmowe i niech popracuje
trochę nad szatą graficzną i treścią.
  • 0

#50

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś napisał, że czemu nie udostepni książki za free.
Książkę możecie sciągnąć w postaci pdf z jego strony ;)
"porady ogólno dostepne w sieci" - można w****ć do śmieci.
Rozwalił mnie na przykład te "26 sposobów na obe" - żaden nie jest dobry. Takie porady możecie sobie wsadzić wiecie gdzie.

Co innego, gdy ktoś tłumaczy ci wszystko dokładnie i sie zna na tym na serio.

Nie wkurzalibyście się jakby ktoś wam wbijał ciągle na gadu i pytał "jak osiągnąć obe" ?
Zrobiło bym dokładnie to samo!

Chcecie darmowych porad ? Prosze bardzo

http://www.oobe.pl/P...rka_Sugiera.htm

Jak chcecie wiedzieć więcej i opisane od deski do deski w indywidualny sposób to do Darka a nie awantury tu robicie, wy ciągle nie rozumiecie...
  • 0

#51

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"porady ogólno dostepne w sieci" - można w****ć do śmieci.
Rozwalił mnie na przykład te "26 sposobów na obe" - żaden nie jest dobry. Takie porady możecie sobie wsadzić wiecie gdzie.


Na jednych działają na innych nie. Dla jednego książka Monroe to dno dla kogoś innego znakomita lekcja. Kto szuka ten znajdzie czego potrzebuje. I zachęcam, żebyś zmienił swój ton wypowiedzi.
  • 0



#52

Noble - Szlachetne Serce.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide to moze powiesz mi co takiego konkretnego znalazles na temat OBE ? Z tego co widze to masz małe pojecie w tym temacie... ale jesli uwazasz ze posiadasz sporą wiedze to zapraszam cie jako Administrator na forum http://oobe.pl gdzie bedziesz mógł sie wykazac.

ps. Mam pytanie do ciebie... czemu nie moge wyswietlic postow Darka w jego profilu ?????
  • 0

#53

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Długo czekałem na taki wątek i to na dodatek w tej zakładce.
Cóż dzieci dostały zapałki i coś podpaliły.
Długo zastnawiałem się czy branie korzyści za jakiekolwiek wykonane rzeczy ma sens. Czy jest moralne czy amoralne. Brać zapłatę czy nie?
Ja mówię tak. Dlaczego.
Ludzie nie szanują tego co dostają za darmo. Dowodem są wypowiedzi niektórych forumowiczów. Wiedza którą gromadzę kosztuje. Kosztuje mnie czas , energię, uwagę. To są najdroższe rzeczy które posiadam, dlaczego mam je oddawać za darmo. Pieniądze to jedno, są też inne rzeczy ktore mają znacznie większą wartość.
OBEE czy OBEEEE jak wolicie, stało się dla niektórych religią, która przeszła na etap fanatyzmu. Jedni czerpią z tego ogromne korzyści finansowe, inni moralne. Nie wzruszają mnie teksty malolatów o "pogłebianiu swojej wiedzy o sferze astralnej". Co z tego tak naprawdę mają, w jaki sposób to wykorzystują, bo jak narazie to widzę ,że do przechwałek.
Ataki energetyczne, szwendanie się bez celu, histerie z powodu na trafienia na strażników. Potem stany lękowe, lokatorzy i cała masa innych problemów. W jakim celu, czy to jest rozwój duchowy.
Człowiek nie jest w stanie sam się rozwijać. To otoczenie nadaje sens całego istnienia. Wstępując na drogę mamy wiele zadań do wykonania, tutaj w realnym świecie a nie w astralu. Astral nie rozwija bo nie mam nam zyjącym tutaj do zaoferowania. Co możesz zaoferować bytom: wiedzę, jedzenie, czy energię z której nas tak chętnie rabują. Nikt nie zdobędzie mądrości życiowej pytając o nie, bo oni już dawno zapomnieli.
  • 0

#54

Noble - Szlachetne Serce.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Astral nie rozwija bo nie mam nam zyjącym tutaj do zaoferowania. Co możesz zaoferować bytom: wiedzę, jedzenie, czy energię z której nas tak chętnie rabują. Nikt nie zdobędzie mądrości życiowej pytając o nie, bo oni już dawno zapomnieli.


redfive masz chyba zle doswiadzcenia zwiazane z astralem. Mowisz ze nie ma nic do zaoferowania... to kompletna bzdura :) Dalszej czesci Twojej wypowiedzi po prostu nie rozumiem :)
  • 0

#55

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Darku mam nadzieje że jeszcze tu zagościsz. :) Daliśmy się sobie poznać od tej naszej nie najlepszej strony :)
Wybacz mój sarkazm i dzisiaj postanowiłam najpierw wypić kawę :)
Aby nie ciągnąć dalej OTa, w Twojej książce można przeczytać:

• Superinteligencja IN posiadają inteligencję daleko przewyższającą obserwatora – homo sapience. Są istotami ludzkimi, znajdującymi się na wyższym poziomie ewolucji. Zrozumienie ich postępowania jest poza zasięgiem ograniczonego umysłu obserwatora. Ten, operując pojęciami czasoprzestrzennymi, nic jest w stanie ogarnąć wielkości IN, jego rozum jest zamknięty w wąskich ramach pojęć i zjawisk. IN używają do komunikowania się z obserwatorem najczęściej przekazów opartych na myślo – emocjach i hologramie. Jednak gdy obserwator okazuje niezrozumienie, wówczas przekaz jest werbalny. Preferują komunikacją niewerbalną, gdyż słowna jest silnie ograniczona i zawsze niesie ze sobą zniekształcenie przekazu. W początkowych etapach nauki komunikacji niewerbalnej obserwator wykazuje silną ignorancją. Niekiedy ma trudności ze zrozumieniem przekazu opartego na uczuciach i obrazach. Przykład: Subiektywna relacja obserwatora. Stoję zawieszony w Ciemnej Nicości. Czując za plecami Niefizycznego Przyjaciela, mówię na głos: – Przyjacielu, dlaczego nie mogę za Wami pójść, znaleźć się Tam, gdzie Wy odchodzicie? Gdzieś na pewno macie swoją BAZĘ. Bardzo proszę, wytłumacz mi to słowami, bo początkuję w komunikacji niewerbalnej. Ledwo kończę wypowiadać ostatnie słowa, gdy nagle Przyjaciel wychodzi zza moich pleców, ujmuje mnie pod bok, przekręca o 180° i pokazuje duży, telewizyjny ekran. Operując pilotem włącza pierwszy kanał. Tak, to jest mi znane, to OP. Niefizyczny Przyjaciel przełącza na drugi program. To też znam, to OSPUO. Po chwili naciska trzeci guzik. Podchodzimy bliżej ekranu. Widzę, jak mój OSPUO się kończy. Gwałtownie narasta we mnie podniecenie. WW oznajmia mi, że właśnie przenoszą, część swojej świadomości w stronę BAZY Niefizycznych Przyjaciół. Tak się cieszę! W końcu mi się uda dotrzeć do Nich! Nagle obraz na ekranie zaczyna śnieżyć... Rozumiesz pyta przyjaciel. Tak, nie potrafię się dostroić... Odpowiadam smutny. "


Doświadczyłam tego jakiś czas temu, było podobnie do tego co piszesz, moja ignorancja wówczas była spowodowana strachem przed tym co widzę i co się ze mną dzieje, tym bardziej, że wiedza jaką wówczas mi przekazywano dotyczyła nie tylko mnie. Przekazali mi wiedzę i pokazali drogę, ale właściwie nie dali mi wyboru, odebrałam ich przekaz jako wręcz przymus czy rozkaz, wiedziałam że już wtedy mogłam iść z nimi ale nie chciałam czułam że muszę zostać. Faktem jest to, że ich wiedza, mądrość jest tak wielka wręcz nieograniczona i z pewnością nie do przyjęcia przez nas, gdy do mnie docierała, będąc już w ciele fizycznym czułam się okropnie miałam wrażenie, że jest we mnie wiele osób, które nie mogą się pomieścić w moim ciele i wtedy odkryłam, że miejscem tej wiedzy może być tylko świat niefizyczny, do którego jednak zawsze mogę się wybrać aby odebrać tą jej część która w danej chwili jest mi potrzebna.
  • 0



#56

set.h.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytam i oczom nie wierzę. Takiej ilości zawiści i nienawiści się nie spodziewałem. Ludzie czego szukacie? recepty na OBE OOBE czy jak tam. Perły między wieprze. Dopóki nie zobaczycie OSPUO na własne "oczy" nigdy nie zrozumiecie. Dopóki nie doświadczycie wibracji i efektu przejścia będziecie tylko gdybać i filozofować. Darek opisuje to co widział i przeżył i to jest nauka. Wytycza szlak dla zagubionych w OSPUO goniących za laskami i pogrążaniem się w dialogi z atrapami.
Darku SZACUNEK!.
OBE REBELIA!!!
Dla szukających metod:
Pobudka 2.30, wybudzenie do 3
Efekt kilka wizyt w OSPUO na tydzień
mniej lub bardziej udanych.
  • 0

#57

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm :)
Wszedłem na stronkę. Czytam coś o konstytucji... myśle nudna stronka ale zajże jeszcze gdzieś indziej. Przeczytałem "szkolenia" hmm chce poprostu zarobić ale dobra mniejsza z tym. Następnie wchodzę w "książka" i tu zrobiło się barzo miło :) w pdf za darmo :) a jak ktoś się czepia, że książka jako taka z kartkami i okładką :) kosztuje ok 20 zł to tego nie rozumiem :/ przecież musiał najpierw w to zainwestować z własnej kieszeni a teraz próbuje zarobić trochę pieniędzy.
Pozatym całą stronę napisał sam i moim zdaniem jest to wielki + . Prawie wszystkie strony, które przeglądałem o OOBE były takie same bo skopiowane z jednej a tu jest coś innego.
Po drugie niech ktoś spróbuje zrobić lepszą stronkę ;) sam robiłem i przyznam, że jest ciężko.
Zaczynam czytać twoją lekturkę :) może nauczę się czegoś nowego co mi pomoże w oobe bo jeszcze nie udało mi się :( .
  • 0

#58

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bardzo proszę nie dyskutować już o panu Darku, jego sprawach finansowych i o jego stronie od strony technicznej. Skupmy się na konkretnych pytaniach dotyczących OOBE.
  • 0

#59

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co widze to masz małe pojecie w tym temacie... ale jesli uwazasz ze posiadasz sporą wiedze to zapraszam cie jako Administrator na forum http://oobe.pl gdzie bedziesz mógł sie wykazac.


Nie bardzo rozumiem Twoich aluzji. Może wskażesz mi gdzie twierdzę, że mam dużą wiedzę w tym temacie?

ps. Mam pytanie do ciebie... czemu nie moge wyswietlic postow Darka w jego profilu ?????



Profil: Opcje profilu / znajdź posty użytkownika
  • 0



#60

Noble - Szlachetne Serce.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie bardzo rozumiem Twoich aluzji. Może wskażesz mi gdzie twierdzę, że mam dużą wiedzę w tym temacie?
Profil: Opcje profilu / znajdź posty użytkownika


Napisałeś że "Kto szuka ten znajdzie czego potrzebuje." wiec pewnie wiesz gdzie mozna znalezc wartosciawa wiedze na temat oobe.

Nie idzie znalezc postów Darka... pojawiają sie tam 2 puste posty i to w dodatku napisane wtedy kiedy go nie było w necie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych