Skocz do zawartości


Zdjęcie

Darek Sugier - OBE Rebelia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#31

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to drugi Wysłannik Boga (wiersze, które uj wie co znaczą), który naoglądał/naczytał się 'Trzystu' i teraz ma jakieś fazy z wrzucaniem do studni i nazywaniem siebie Leonidasem, a innych termopilskimi pastuchami. z całym szacunkiem, ale prawdziwy Leonidas pewnie się turla w grobie jak Ty nazywasz się jego imieniem.

a teraz pytanie, żeby nie było że offtopuję tylko :]

po co w ogóle Ci jest praktykowanie OBE? i dlaczego chcesz za to kasę, skoro nawet na tym forum za darmo udostępnione są tajniki praktykowania tego?
  • 0

#32

Darek Sugier OBE Maniak I.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LIST OTWARTY
Witam Cię Dobry Człowieku:)
Ale Twój list jest cieplutki. W ogóle od Ciebie takie ciepło bije... błagam, tylko nie odbierz tego źle, że niby Ci podrywam albo coś. Broń boż. Momentalnie mnie ogrzałeś, z takiego chłodu, że o jezu... Widzisz, ja się bardzo zmieniłem od czasu wydania książki. To już nie jest ten sam Darek... ja nie uciekam już od życia w fizycznej rzeczywistości, kocham być w ciele. Nie muszę doświadczać OBE by mieć kontakt no wiesz z Kim... często we mnie zagaszcza i ja się nim staje... Ale myślę że przede mną, jeszcze dużo pracy....Mało śpię i jest mi w większości czasu przecudownie... Do czego zmierzam? Widzisz, kluczem do OBE, a przede wszystkim do WOLNOŚCI jest, to, co niektórzy nazywają, a ja nie cierpię tego słowa, otwarcie czakr... fakt one są, rzeczywiście... mają formę kul. By je otworzyć, trzeba zacząć od serca... suche podanie technik na tacy nic nie da. Nawet jak wyjdziesz, to troszeczkę, lub na płytką fazę, a co mówić o kontakcie z Wyższym Ja- PRZECUDOWNYM INSPEKIEM. Przyszedłem z otwartym sercem, by dać Ci serce by otworzyć Twoje serca. Boże, zepsułem wszystko… Mam podać suche techniki? Zobacz proszę, co się dzieje....Proszę, dla Ciebie na talerzu, razem z moim sercem... Jeszcze raz …przepraszam.... od początku… zacznijmy od tego:

Tuz przed snem, przed zaśnięciem, połóż swoje ciepłe dwie dłonie na swojej pięknej twarzy. Nie wstydź się pogłaszcz ją. Zasługujesz na to. Połóż dłonie na torsie, piersi, ramionach.... Ciepłym dotykiem utul siebie do snu. Wstydzisz się? Nic nie szkodzi. To nawet dobrze. Jedna z wielu emocji do doświadczenia. Powiedz sobie teraz najgłębszą prawdę o sobie samym. Znasz to Prawdę. Powiedz najpierw w umyśle, później po cichu, na głos: Boże nigdy siebie tak nie KOCHAŁEM jak Teraz, w tej chwili. Tak bardzo siebie kocham... Wszystkie mnie z wczoraj, przedwczoraj i dzisiaj... Kochasz siebie? No pewnie że tak! Wszystkie części mnie do mnie! Spójrz do okola. A ten świat kochasz...zasypiasz.....


No to pierwsza lekcja z głowy....a moja druga....to była dobra lekcja....dziękuję Wam i Przepraszam z Całego Serca... Fajnie że z Wami jestem sporo się nauczyłem i to przez jedną noc....

Darek Sugier
OBE Maniak I
LEONIDAS
obemaniak.pl
  • 0

#33

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podałeś nam "suchą technikę", i co w niej mamy? Piękną cechę zwaną samolubnością, zapatrzeniem w siebie, czy jak to jeszcze możemy nazwać. Kochasz siebie? Czy to nie żałosne? Zrozumiałnbym, gdybyś napisał pokochaj świat, pokochaj ludzi, pokochaj siebie, ale tutaj nie ma miejsca dla innych - jesteś tylko Ty.
  • 0

#34

Darek Sugier OBE Maniak I.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podałeś nam "suchą technikę", i co w niej mamy? Piękną cechę zwaną samolubnością, zapatrzeniem w siebie, czy jak to jeszcze możemy nazwać. Kochasz siebie? Czy to nie żałosne? Zrozumiałnbym, gdybyś napisał pokochaj świat, pokochaj ludzi, pokochaj siebie, ale tutaj nie ma miejsca dla innych - jesteś tylko Ty.



Witam Cię Berith z Uśmiechem na Twarzy tak, jak na Awatarze:)
Nie pokochasz innych nie kochając najpierw siebie. Kochając siebie automatycznie zaczynasz kochać innych i świat do okoła. Wszystko się zmienia i stajesz się bardziej szczęśliwy i przez to WOLNY. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale tak jest...
Podana technika nie jest przecież suchą techniką, podałem ją z sercem, z uczuciem, z ciepłem do Ciebie, nie tylko do siebie. Nie ma w niej nawet odrobiny samolubności. Gwarantuję, że jak pokochasz siebie, innych i świat do okoła z ciała wylecisz jeszcze tej nocy jak z procy he he he.... Chcesz latać wysoko? Pokochaj siebie...
Pozdrawiam Cię Ciepło Wyciągniętą Dłonią...

Darek Sugier
OBE Maniak I
LEONIDAS
obemaniak.pl
  • 0

#35

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Cię Berith z Uśmiechem na Twarzy tak, jak na Awatarze:)
Nie pokochasz innych nie kochając najpierw siebie.


Z tym się zgadzam całym sobą :) Tak samo jest z wieloma innymi rzeczami, jak np. szacunek :]
Ps. Nareszcie rozmowa schodzi na odpowiedni temat :beer:
Pozdrawiam
Olek
  • 0

#36

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie martw sie Darek! To forum jest troche egoistyczne, ale sie przyzwyczaisz.
Poruszajac temat obe:
Ja To wszystko dziele na sezony...
Teraz zaczyna sie lato, wiec dla mnie jest to najlepszy okres na wibracje.
Heh... Pamietam jak rok temu kiedy pierwszy raz doznalem wibracji. :P
Polozylem sie spac i nie moglem usnac... Polezalem jakis czas i zamknalem oczy.
Wtedy to sie pierwszy raz stalo... Powiew odswiezajacego wiatru, lot w ciemnosci...
Ehh... az sie lezka kreci w oku.
Do jakiegos czasu byl jeszcze strach przed nieznanym.
Ale wreszcie cos peklo! Przeszedlem lewa noga przez ta bariere! Czas postawic druga noge.
Biore sie za to jeszcze dzisiaj.
Swiat przyjal role egoistycznego i obludnego filmu... Jesli Ludzkosc ma cos do ciebie, to znaczy ze jestes soba i robisz to co jest wazne... ;]
  • 0

#37

SeaDog.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaks użyłeś mądrych słów na koniec swojego Posta. Ja próbuję już wyjść jakiś miesiąc, półtora i na razie nie mogę.
Na samym początku, za pierwszym razem gdy próbowałem doznać OOBE poczułem silne wibracje. Tak w to uwierzyłem,
że mi się udało. Niestety strach był silniejszy i się skończyło tylko na przekonaniu, że wyjście z ciała jest możliwe.
Po swoich odczuciach, uwierzyłem w to całkowicie. Nie wiem dlaczego, ale od tygodnia nie mogę osiągnąć wibracji,
trenuję praktycznie codziennie. Z czakrami też troszkę próbowałem.

Acha, podkreślę, że nie jestem egoistą, nie myślę o sobie i jestem życzliwy dla innych. Darku, jakaś mała porada ;)
  • 0

#38

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie własnie zastanawiaja czakry, bowiem jeszcze sie nimi nie zajmowalem. Ale to one moga byc tym kluczem. Skoro sa to
"systemy" napedzajace nasze ciala fizyczne.
  • 0

#39

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jeśli się ogólnie zajmujesz przepływem energii w swoim ciele, to otwierasz czakry nawet o tym nie wiedząc. a przynajmniej tak czytałem ;]
  • 0

#40

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmieszycie mnie ludzie. Pytacie dlaczego Darek zarabia na tym. Jest autorem książki ma prawo do sprzedaży ?
Płatne porady... Darek to nie instytucja charytatywna, żeby każdemu z osoba udzielał porad. On też jest człowiekiem, ma swój czas,rodzinę i pracę. Jakby tego było mało, nie są to jakieś wielkie pieniądze w porównaniu do tego co może Was nauczyć.
Ja siedziałem na tym forum rok, pytałem Was etc. i co ? G*wno ! niczego sie od Was nie nauczyłem.
Przeczytałem kilka porad Darka i efekty były miażdżące.
Zdziwili byście się jak bym Wam powiedział, że Darek za DARMO też udziela porad ? Haa trza wiedzieć gdzie i kiedy ;)
Kolejna sprawa, ktoś sie przywalił do "OBE". Hee nie wiem czy wiesz, ale teraz wszędzie się używa tego skrótu!

Z waszych wypowiedzi wnioskuje, że g*wno wiecie o OBE i tylko o tym słyszeliście, a w praktyce leżycie.

Strona Darka, nie jest zwykłą, g**nianą stroną o OBE, gdzie treść jest zerżnięta z innej strony. Nie rozumiecie sensu więc się nie wypowiadajcie !
  • 0

#41

SeaDog.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytaj kilka postów wyżej. Czy gdzieś jest napisane żeby rozdawał książki za darmo?
Mówimy o szkoleniach, poradach. O poradach pisanych np przez GG. Jak już napisałem, Darek udzieli mi kilku
porad dopiero po tym, jak wpłacę mu parę groszy na konto? Założył stronę internetową, dlaczego tam nie może
umieścić swoich porad? Wtedy nie będzie każdemu z osobna tłumaczył, a z pewnością zyska większy szacunek.
  • 0

#42

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale nie pieniądze ;> Górnik też zdobędzie większy szacunek kopiąc węgiel za friko :E
Człowieku, to jest jego zawód :E
  • 0

#43

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pawki, nie ekscytuj się tak - może dla Ciebie Sugier jest jakimś mentorem, dla mnie to człowiek, który może i coś potrafi, ale przede wszystkim chce zbić na tym kase.
  • 0

#44

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po co te nerwy? Czy naprawdę tak ciężko rozmawiać na normalnym poziomie?
  • 0



#45

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co tu dużo mówić. Totalne dno. Książka świetna... Ale tylko by kogoś czytaniem zająć. 0 konkretnych informacji a sam autor... bez komentarza.
http://www.paranorma...t...=8806&st=15
Pan bonus być be. Proponuję nam tu nie pomagać, bo i tak pan nie potrafi.
Dopiero teraz zaczynasz się normalnie zachowywać, ale ten tekst o kochaniu znowu n/c. ;/



PS: Ładnie pan z tymi warnami wygląda... tak... realnie :o


@down
No nie wiem... na pewno nie uda mi się już napisać takiej "mądrej" książki co Darek.
Ale jak to jest wg. Ciebie? Po napisaniu jakiejś książki człowiek się inaczej zachowuje? :o
A po napisaniu ogłoszenia w gazecie też? :cafe:

Użytkownik +..... edytował ten post 09.05.2008 - 22:36

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych