Skocz do zawartości


Zdjęcie

Darek Sugier - OBE Rebelia


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#16

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ŁOł... jak se trochę porymujesz to się lepiej czujesz :) . Ee.. czy on mnienazwał zielonym PSI teoretykiem ? Lol, chyba nie wie z kim rozmawia... mogę go sprawdzić z wiedzy o psionice, mogę ?! Pliiiiis :) .

Jednakże to wciąż nie jest konkretna odpowiedź. I czy mi się wydaje, czy kolega z lekka nas obraża ?
  • 0

#17

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej chlopaki STOP !! :D W zla strone to zmierza :P Moze zmieny temat na cos bardziej konstruktywnego - w ten sposob nigdzie nie zajdziemy. Moze ja zaczne ? Darek (jesli moge tak do Ciebie mowic ?) O co chodzi z rebelia ? Moze napiszesz cos o tym wiecej ? Jak mniemam ma to zwiazek ze zmiana swiadomosci ludzi w najblizszym czasie ? Wiesz cos o nadchodzacych zmianach ? Mysle ze rozjasnienie tematu z Twojej strony pozwoli nawiazac sluszny dialog na forum :)

Pozdrawiam serdecznie :))
  • 0

#18

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oo, wreszcie konstruktywne pytania - jednak mam przeczucia co do odpowiedzi już...
  • 0

#19

Darek Sugier OBE Maniak I.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ŁOł... jak se trochę porymujesz to się lepiej czujesz :) . Ee.. czy on mnienazwał zielonym PSI teoretykiem ? Lol, chyba nie wie z kim rozmawia... mogę go sprawdzić z wiedzy o psionice, mogę ?! Pliiiiis :) .

Jednakże to wciąż nie jest konkretna odpowiedź. I czy mi się wydaje, czy kolega z lekka nas obraża ?


Przemas! Zaprosiłeś mnie w gości do Siebie, zobacz co tu się dzieje! Weź proszę, otwórz towarzystwu pseudo-satanistycznemu oddzielny temat. Niech se tam palą koty! Nie mam nic przeciwko intelektualnemu satanizmowi. Gdyby choć jeden z powyższych formowiczów takowy przejawiał, to by dostrzegł, że w mojej książce jest go aż nad to! Jeden z Intelektualnych Satanistów, po zapoznaniu się z lekturą żółtej książki "MIWPC", właśnie to stwierdził, że mnóstwo w niej pierwiastka oportunistycznego. Co oznacza słowo "satan"? Nie, nie barani łeb! Który niektórzy z was mają! Oznacza "oponent", "oportunista", "rebeliant"... jezu kochany! W co wy gracie?! Tyle energii marnujecie! Ja mam jej w h*j! Tak, że mogę sie z wami napier****ć na słowa i nie tylko! Ale czy to nie bez sensu? Nie lepiej sie wziąć do kupy i Razem: i ŚWIATŁEM i CIENIEM wyj***ć dzurę w Systemie!
Przemas, powiedz mi Przyjacielu, czy ja mam to towarzystwo uczyć, czy nie, jak doświadczać OBE? (Dla czepialskich przestarzały skrót OOBE, dla wtajemniczonych OB. Bo nawet jeden z dzieciaków się do mojego skrótu przyj***ł. Przecież to jest śmiech, forumowisko czy gnoisko? Nie ma sprawy, przejdzie im koło dupy... 3000 zarejestrowanych PSI Kozaków. Może paru się znajdzie do wyprawy po Złote Termopilskie Runo...he he he ...
Mówiłeś, że tak mnie ciepło przyjmą! Na wstępie obrzucili mnie chłodem i gnojem!
fenix, czy jak ci tam, żadnej wiedzy nie posiadasz! Bo wiedza, to praktyka. Jesteś tylko teoretykiem! Klepiącym klawiaturę i coś jeszcze...he he he.... Wprowadziliście mnie w taki humor.... Oblatany jesteś w mądrych księgach, z pewnością, jak świski ryj po korycie! To tak cie łatwo obrazić? Ciebie? Co ty baba jesteś? Parapsy od PSI....ej wstyd! A propos twojej wiedzy:
znasz to ruskie przysłowie: praktyka jebiut teorju? To, że masz jakąś tam cyfrę na forum od klepania w klawisze i żółte puchary ( żółte, czyli OBE Maniakowe he he he ) świadczy o.....niczym! Więc tu o to chodzi w tej grze. Kto więcej naklepie postów i się przy tym zarzyga ten wygrywa! Dobre! Próbujcie mnie obrazić, może się uda i przejdzie wam koło dupy praktyka, której jesteście tak głodni!

Nie przyszedłem tu po to
By Wam tylko słodzić
Nie jestem tu po to
By w coś grać
Jestem tu po to
By System rozjebać!
Czy sam czy z Wami
To mnie to wali
Do zobaczenia
Na mojej stronce
W realu Astralu
I pod Termopilami


A spróbuj usunąć ten post! Moderatorze od dwóch pucharów, fenix'sie mały!
Będzie wówczas na mojej stronie, wśród innych łbów-trofeów, wisiał w kącie pod śmietnikiem małym!
Doklej też twoich maluczkich kolegów rzygi-posty by Wam było raźniej
Spadajcie w otchłań studni Spartańskiej precz pomiocie pseudo-szatański!
TU JEST SPARTA !!!

Darek Sugier
OBE Maniak I
LEONIDAS
obemaniak.pl

Jawny w necie,
Bo qurewsko odważny!
Już o tym wiecie!

"LUDZISKA, NIE BÓJCIE SIĘ ŚPIĄCYCH MAS! BO JEST W ŚRÓD WAS LEONIDAS!"

PS: wracam do Waszego Forum w necie
jak tych pseudo-satanistów wyjebiecie!


EDIT admin:
2x warn (na forum nie ma równych i równiejszych)


Nie, nie barani łeb! Który niektórzy z was mają!

Tyle energii marnujecie! Ja mam jej w huj! Tak, że mogę sie z wami napierdalać na słowa i nie tylko!

Bo nawet jeden z dzieciaków się do mojego skrótu przyjebał.

Może paru się znajdzie do wyprawy po Złote Termopilskie Runo...he he he ...

Oblatany jesteś w mądrych księgach, z pewnością, jak świski ryj po korycie!

  • 0

#20 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak widać, w temacie założonym do rozważań o OOBE zapanował mrok i chaos. Jedni nakręcają drugich przeciwko naszemu Gościowi, a Darek, nie bardzo wie, co w tej sytuacji ma zrobić.
Powstał jeden wielki chaos i OT. Większość postów tu zamieszczonych nadaje się li i jedynie tylko do śmietnika.
Moi Drodzy, proszę Wszystkich o powstrzymanie sie od wszelkiego typu nagonki na siebie nawzajem, bo tak być nie może i temat będzie kwalifikowany do zamknięcia jako nr. One.
W związku z powyższym mam propozycję. Zacznijmy wszystko jeszcze raz.
Zadawajcie Darkowi pytania, piszcie o swoich odczuciach i dzielcie się wszystkim, co dotyczy tematu.
Darek będzie czytał Wasze wpisy i w miarę możliwości, w miarę szybko odpowiadał na nie.
Za celowe wprowadzanie zamieszania, oraz niegrzeczne zadawanie pytań i takichż odpowiedzi, będą stosowne kary przewidziane regulaminem.
Bardzo dziękuję za uwagę i miłego postowania.
:)
  • 0

#21

Darek Sugier OBE Maniak I.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak widać, w temacie założonym do rozważań o OOBE zapanował mrok i chaos. Jedni nakręcają drugich przeciwko naszemu Gościowi, a Darek, nie bardzo wie, co w tej sytuacji ma zrobić.
Powstał jeden wielki chaos i OT. Większość postów tu zamieszczonych nadaje się li i jedynie tylko do śmietnika.
Moi Drodzy, proszę Wszystkich o powstrzymanie sie od wszelkiego typu nagonki na siebie nawzajem, bo tak być nie może i temat będzie kwalifikowany do zamknięcia jako nr. One.
W związku z powyższym mam propozycję. Zacznijmy wszystko jeszcze raz.
Zadawajcie Darkowi pytania, piszcie o swoich odczuciach i dzielcie się wszystkim, co dotyczy tematu.
Darek będzie czytał Wasze wpisy i w miarę możliwości, w miarę szybko odpowiadał na nie.
Za celowe wprowadzanie zamieszania, oraz niegrzeczne zadawanie pytań i takichż odpowiedzi, będą stosowne kary przewidziane regulaminem.
Bardzo dziękuję za uwagę i miłego postowania.
:)

JESTEM !!!
Bardzo proszę nie uswać postów! Maja wszystkie pozostać!
DS
  • 0

#22 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Spoko.
Wszystkie zostają :) I proszę tak, jak prosiłam, ok? :)
  • 0

#23

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Darek nie wiesz czemu Cię tak przyjęli, naprawdę nie wiesz?
To Ci trochę rozjaśnię.
To że wiesz co nieco o OBE nie oznacza chyba OOBE.
Piszesz do nas w tonie lekko obrażliwym, a po paru słowach krytyki walisz z grubej rury obelgami i epitetami.
Po człowieku który posiada jakąś wiedzę i mądrość spodziewać się należy miłości i szacunku oraz umiejętności dialogu nawet gdy trzeba się zmierzyć z krytyką.
Przemo zaprosił Cię na forum po to abyś podzielił się z nami swoją wiedzą o OOBE, a Ty masz nas za głupiutkich i maluczkich, a wcale tak nie jest. Z pewnością posiadana przeze mnie wiedza jest na tyle duża aby zauważyć że nie masz Pan szacunku dla mnie i mnie podobnych nie wiedząc o nas nic a nic i nie wysilasz się Pan aby to zauważyć.
Ale to dobrze że dałeś się poznać od tej strony i wierz mi bez LEONIDASA już od dawna nie boję sie śpiących mas, tym bardziej że Pan LEONIDAS ma jakieś kompleksy, a co do praktyki każdy z nas jest najlepszym nauczycielem samego siebie.
  • 0



#24 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

OK.
Może już wystarczy.
Przypominam, że powiększanie offtopu jest zbędne i nie potrzebne.
Dzięki za pomoc Asieńko, ale napisałam już chyba wszystko o dalszych losach tego tematu, jeżeli każdy z użytkowników będzie się starał uprawiać na nim własną politykę. To dotyczy również ciebie.
  • 0

#25

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to ta strona to jedne wielkie ścierwo...
A co do Darka
Ja też umiem nawijać rymem...
  • 0

#26

Darek Sugier OBE Maniak I.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Darek nie wiesz czemu Cię tak przyjęli, naprawdę nie wiesz?
To Ci trochę rozjaśnię.
To że wiesz co nieco o OBE nie oznacza chyba OOBE.
Piszesz do nas w tonie lekko obrażliwym, a po paru słowach krytyki walisz z grubej rury obelgami i epitetami.
Po człowieku który posiada jakąś wiedzę i mądrość spodziewać się należy miłości i szacunku oraz umiejętności dialogu nawet gdy trzeba się zmierzyć z krytyką.
Przemo zaprosił Cię na forum po to abyś podzielił się z nami swoją wiedzą o OOBE, a Ty masz nas za głupiutkich i maluczkich, a wcale tak nie jest. Z pewnością posiadana przeze mnie wiedza jest na tyle duża aby zauważyć że nie masz Pan szacunku dla mnie i mnie podobnych nie wiedząc o nas nic a nic i nie wysilasz się Pan aby to zauważyć.
Ale to dobrze że dałeś się poznać od tej strony i wierz mi bez LEONIDASA już od dawna nie boję sie śpiących mas, tym bardziej że Pan LEONIDAS ma jakieś kompleksy, a co do praktyki każdy z nas jest najlepszym nauczycielem samego siebie.


Tak, masz racje. Zdecydowanie TAK! Ale przeczytaj proszę posty w kolejności chronologicznej! Kto tu kogo ciepło przyjął! Wybacz, ale nie będę udawał, że pada deszcz, gdy ludziska plują mi w twarz! Też potrafię przywalić. Jeśli myślisz, że tylko Świece to się grubo mylisz. Nie jestem jezusem i nie nadstawiam drugiego policzka! Tylko wale z pięści! W swojej książce przecież ujawniłem wszystkie części siebie: i jasne i te ciemne. Wiec po cholere mnie zapraszaliście?! Skoro wiedzieliście jaki jestem: dobry, zły, dyslektyk, prosty, forestowaty, zakompleksiony, szczery do bólu, egoista, egocentryk. Cały profil mnie, masz w książce "MIWPC". No powiedz mi proszę po cholerę mnie wzywaliście? Po co przychodziliście do mnie w snach? Z prośbą, chorobą, bólem....Żeby se pojeździć, tak jak ty to robisz z rana na rozgrzewkę, zamiast kawusi! A fe! Wiec tak wygląda zbiorowa anonimowa społeczność neta? Nie załamuj mnie! Sen w śnie! Wiesz co mnie rożni od Ciebie? Że nie jestem anonimowy! Że widzisz moją gębę, nie stoję za parawanem! Kto tu ma kompleksy?! Umiem wyrażać swoje emocje i wcale się tego nie wstydzę! To że jestem facetem i skacze mi nie raz testosteron, to źle?! Obserwowałem forum całą noc. Bo nie potrzebuje snu, tak jak większość z was i co? I nic, śpicie, zarąbistym, kamiennym snem, nawet w Astralu większość z was jest nieświadoma! Taka jest prawda! A że nie którzy z Was jej nie chcą przyjąć, to już inna kwestia. Forum na którym się znajduję indukuje, pewne zachowanie... nie mam pojęcia dlaczego, tak tu wieje chłodem. Byłem na innych forach i nadal jestem i jest super! Cieplutko, fajniutko, tyle tam MIŁOŚCI... wracam do nich nic tu po mnie! Idę tam gdzie jest dużo MIŁOŚCI. Widocznie jestem za słaby by ŚWIECIĆ w CIEMNOŚCI...Dziękuję Wam, że mogłem odkryć ten cudowny aspekt Demona w sobie...
Pragnął bym z tego miejsca przeprosić Wszystkich których uraziłem i być może urażę w przyszłości, swoją osobą. Czy to w książce, filmie, na forach i oczywiście w cudownym REALU....
Darek Sugier
OBE Maniak I
LEONIDAS
"MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i .... nie zawsze w ciele"
PS: ....pierwsze starcie wygrały demony....zimno mi....
  • 0

#27

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Darek... osobiście nie mam nic do ciebie...
Ale że na forach jest miłość ? Heh...
To ja już wyznaję ja komuś z forum...
Napisałem że twoja strona to ścierwo bo...
Widziałem lepsze...
Poczytaj trochę tematów na tym forum...
Napisz parę postów zamiast sie z ludźmi kłócić :)
Jeśli tak dużo wiesz o OOBE czy jak wolisz OBE to...
Poszukaj tematów o sposobach lub z pytaniami dotyczącymi OOBE/OBE...
I pomóż...
Wtedy zrobi sie naprawdę... Ciepło i Miło :)
.....
  • 0

#28

SeaDog.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do skrótu OBE to nie jest błąd. Faktycznie powinno się pisać OOBE, ale ze skrótem użytym przez Darka też
już się w sieci spotkałem. Dziwi mnie tylko jedno, dlaczego Darek próbuje na tym zarobić? Nie mógłby udzielić
kilku porad na swojej stronie? Jak już napisałem w 7 poście jego porady znajdują się na www.oobe.pl. Dlaczego
teraz za nie chce pieniądze. Przecież on sam tego nie wymyślił, jak pisze, według niego jego idolem w tej dziedzinie
jest Robert Monroe, czy on za swoje porady brał pieniądze?

Druga sprawa, jak mają wyglądać te szkolenia? Ja mam pojechać do Lublina? Darek ma przyjechać do mnie do
Warszawy? Czy za udzielenie kilku porad przez GG mam wpłacić mu pieniądze przez mtransfer :) ?

Darku, jeśli jeszcze gościsz na tym forum, to proszę wytłumacz nam, za co dokładnie chcesz pieniądze.
Piszesz, że bardzo byś chciał by porady były darmowe, co więc stoi na przeszkodzie? Utrzymanie, serwera?
domeny? Może popracowałbyś trochę nad stroną i uruchomił listę wpłat. Osoby, które wspomogłyby Twój serwis.

Pozdrawiam.
  • 0

#29

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proszę zaprzestać offtop. Pytania, pytania, pytania. Zadawajcie pytania! Apel do forumowiczów: nie unoście się własnym ego, nie prowokujcie kłótni!
  • 0



#30

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przemas! Zaprosiłeś mnie w gości do Siebie, zobacz co tu się dzieje! Weź proszę, otwórz towarzystwu pseudo-satanistycznemu oddzielny temat.


Witam Darku. Zacznijmy od tego, że wyszliśmy na przeciw z zapytaniem czy możemy udostępnić Twoją (poniekąd ciekawą) książkę na forum. Sama Twoja obecność tutaj miała być "dodatkowym bonusem" dla innych forumowiczów, ot zaproszenie na forum. Dodam, że było to zaproszenie niezobowiązujące. To, że zarejestrowałeś się na forum nie czyni Cię wyrocznią w tematyce OBE. Uważam też, że Twoja rejestracja nie wiąże się z jakimiś zobowiązaniami z Twojej strony, chodziło raczej o luźną dyskusję.

W co wy gracie?! Tyle energii marnujecie! Ja mam jej w huj! Tak, że mogę sie z wami napierdalać na słowa i nie tylko! Ale czy to nie bez sensu? Nie lepiej sie wziąć do kupy i Razem: i ŚWIATŁEM i CIENIEM wyjebać dzurę w Systemie!


Pod Twoim przewodnictwem?

Przemas, powiedz mi Przyjacielu, czy ja mam to towarzystwo uczyć, czy nie, jak doświadczać OBE? (Dla czepialskich przestarzały skrót OOBE, dla wtajemniczonych OB. Bo nawet jeden z dzieciaków się do mojego skrótu przyjebał. Przecież to jest śmiech, forumowisko czy gnoisko? Nie ma sprawy, przejdzie im koło dupy...


Kreujesz się na Alfę i Omegę w tym temacie? Zapewniam Cię, że znam innych nauczycieli. Swoją drogą gdyby poświecić przyziemną mamoną może zmieniłbyś swój ton.

Dobre! Próbujcie mnie obrazić, może się uda i przejdzie wam koło dupy praktyka, której jesteście tak głodni!


:rotfl:

Wybacz, ale nie będę udawał, że pada deszcz, gdy ludziska plują mi w twarz!


Wybacz, ale umiejętność przyjęcia krytyki jest cechą wskazaną w dzisiejszym świecie. Jak na razie to ty rozpocząłeś batalię pod tytułem "Wszyscy, którzy coś do mnie mają, są termopilskimi pastuchami". Obrażasz na lewo i prawo.

W swojej książce przecież ujawniłem wszystkie części siebie: i jasne i te ciemne. Wiec po cholere mnie zapraszaliście?!


Rozumiem zatem, że nie masz nic do powiedzenia w żadnej sprawie. A zatem fakt, że nikt nie chciał przeprowadzić z Tobą wywiadu staje się zrozumiały.

Obserwowałem forum całą noc. Bo nie potrzebuje snu, tak jak większość z was i co? I nic, śpicie, zajebistym, kamiennym snem, nawet w Astralu większość z was jest nieświadoma!


Widzę, że nie zstępujesz ze swojej z góry ustalonej pozycji oświeconego

Forum na którym się znajduję indukuje, pewne zachowanie... nie mam pojęcia dlaczego, tak tu wieje chłodem. Byłem na innych forach i nadal jestem i jest super! Cieplutko, fajniutko, tyle tam MIŁOŚCI... wracam do nich nic tu po mnie! Idę tam gdzie jest dużo MIŁOŚCI.


Pomyliłeś społeczności, a może nawet światy. Patrzysz na świat materialny przez pryzmat swoich doświadczeń. Niestety, a może stety zdecydowana większość forumowiczów nie doświadczyła przeżyć z poza ciała, stąd racjonalne lub przyziemne podejście. Niektórzy nie potrafią emanować miłością tak jak ty, ale widząc Twoje odzywki zastanawiam się jakiego rodzaju to miłość i dochodzę do wniosku, że może nawet lepiej, że inni tak nie "emanują". Śmiem twierdzić, że mogłeś nawet wyimaginować sobie swój własny prywatny schizofreniczny świat na którym dodatkowo można nieźle zarobić.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych