Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reputacja na forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
166 odpowiedzi w tym temacie

#151

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wezyr nie trafisz w gusta wszystkich... taka jest prawda :) Żyj dalej i nie przejmuj się tymi szczególikami :)



#152

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie chce mi sie już pisać o bezsensownym zamykaniu tematów przez wszystko wiedzących moderatorów którzy maja muchy w nosie albo avatar się im nie podoba... :/

Jeśli uważasz, że dany temat został zamknięty niesłusznie, napisz o tym do moderatora działu i poproś o jego ponowne otwarcie - jeżeli masz dobry argument oczywiście.



#153

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chce mi sie już pisać o bezsensownym zamykaniu tematów przez wszystko wiedzących moderatorów którzy maja muchy w nosie albo avatar się im nie podoba...

...to nie pisz tylko załatwiaj takie sprawy na PW.

Jeśli o repy chodzi to za takie coś:

ja dostałem "-" za to ze umieściłem zdjęcia dzieci po aborcji a któryś z forumowiczów...chyba ponczek czy ponczyk jadł w tym momencie i mu się "żygać zachciało jak to zobaczył"

osoba odreputacjonowująca (w tym przypadku ponczak) powinna moim zdaniem otrzymywać warna.



#154

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

osoba odreputacjonowująca (w tym przypadku ponczak) powinna moim zdaniem otrzymywać warna.

Jestem za i dałabym mu warn'a, ale to nie mój teren ;)



#155

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No ja dostałem minusika za głupi avatar, czyli za moją twarz :D i pozdro.

#156

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no, zaczynają się wygłupy.

Ja proponuję ustawić tak, aby moderatorzy mogli w razie potrzeby kasować repy "za głupią mordę" i inne pierdoły.

Albo najlepiej udostępnić dodawanie/odejmowanie punktów tylko osobom, które napisały jakąśtam ilość postów.



#157

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Punkty rep. można przyznawać tylko powyżej 25 napisanych postów.



#158 Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut

Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut.
  • Tematów: 0

Napisano

Iv pisze o tym, że przydałaby się nam możliwość kasowania "wybitnie" uzasadnionych punktów ujemnych. :) Też byłabym za tym.

#159

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja również :good:



#160

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i co wtedy bedzie odpowiednim argumentem..
Ja wczoraj dałem duchowi chyba plusa, bo mi sie smutno zrobiło że ma dwa warny i nic w reputaci? I co? dostane za to warna? Pigi pisze, że dostał minusa za ryja, a sam daje plusa za cytuje 'dobrze kurwa powiedziane'.. i sie nie wychyla ze przeklina na forum... nie pamietam komu dał tego plusa, ale pamietam ze za mysze, które dobrała sie do paczki chipsów i potem był samozapłon. Czy to jest sprawiedliwe? ktoś daje bezpodstawnie minusy i jest zły, a ktos przeklina dajac plusa i jest dobry..
Wydaje mi sie zeby zostawic, tak jak jest..
Ty pigi na reputacje nie mozesz narzekac.. a avatar.. no nie ważne.. nie każdemu sie musisz podobać..

#161

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja proponuję ustawić tak, aby moderatorzy mogli w razie potrzeby kasować repy "za głupią mordę" i inne pierdoły

Ivellios

Też byłabym za tym.

Queen Hatszepsut

Ja również

Tacita

ja tez:)
kilku modow za tym jest wiec moze pomysl przejdzie

#162

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ty pigi na reputacje nie mozesz narzekac.. a avatar.. no nie ważne.. nie każdemu sie musisz podobać..

Ale jakąż ja mam reputacje na tym forum ? Przecież jestem nikim :P
Tamten plusik był przepełniony emocjami, coś w stylu PW ktoś może go zobaczyć, ale nie jest przeznaczony dla niego.

#163 Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut

Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut.
  • Tematów: 0

Napisano

Przecież jestem nikim

No coś ty, Michaś, jesteś człowiekiem a nie nikim. :)
KicHu, usuwane były by reputacje np. tak idiotyczne jak dostał Michaś.
Bo co to ma znaczyć, że komuś nie podoba się avatar, czy temat, czy to, że ktoś dostał warna i będzie szukał zemsty na moderatorze, dając mu punkt ujemny. To nie są poważne powody uzasadniające przyznanie ujemnej reputacji. Każdy user który dopuści się czegoś takiego, będzie obrywał warna jak złoto!

#164

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ojj tam, Kichu przyczepił się o to uzasadnienie reputacji tylko dlatego, że ten plus był dany mi ;) troszkę to smutne, ale co poradzić.

#165

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja uważam, że reputacja jest czymś subiektywnym i nie może podlegać moderacji, co już uzasadniłem w "Zasadach reputacji"

7. Zasady moderatorskie i prawa użytkownika

Moderatorzy nie mają praw moderatorskich do powodów "przyznania lub odebrania" punktów reputacji. Inaczej mówiąc, osobistą sprawą danego użytkownika jest to, komu i za co przyzna punkty.


Jedyną sytuacją, w której moderator może karać warnem użytkownika za "powód przyznania lub odebrania reputacji" są występujące w nim wulgaryzmy, rasizm, czy treści obsceniczne - co jest zgodne z regulaminem tego forum.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych