Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksplozje w WTC - ilu jeszcze świadków nam potrzeba??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eksplozje w WTC - ilu jeszcze świadków nam potrzeba??

Bomby, eksplozje, kolejne eksplozje, materiały wybuchowe... ile jeszcze razy usłyszymy te same słowa z ust dziesiątków świadków, zanim zaczniemy zadawać pytania, co naprawdę zdarzyło się tamtego dnia na Manhattanie?

Poniższe nagranie jest obszerną kompilacją zeznań świadków i dowodów na to, że w wieżach WTC znajdowały się ładunki wybuchowe, które zostały wykorzystane do wyburzenia budynków.



Jeśli nie działa Ci to nagranie, obejrzyj je na youtube.com -> klik
  • 0



#2

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie dziala mi video... :(
  • 0



#3

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bomby, eksplozje, kolejne eksplozje, materiały wybuchowe...

Ciekawe. :] Czy eksplozja, wybuch itp. itd. od razu implikuje obecność przysłowiowej bomby (materiałów wybuchowych - w potocznym tego słowa rozumieniu)? Chyba to jedno z najprostszych skojarzeń - ale równie dobrze i mylne.

Poniższe nagranie jest obszerną kompilacją zeznań świadków i dowodów na to, że w wieżach WTC znajdowały się ładunki wybuchowe, które zostały wykorzystane do wyburzenia budynków.

:] no - najwyżej dowodzi eksplozji - i to tylko tyle. To nie jest żadnym dowodem obecności przysłowiowych ładunków wybuchowych, a "tajemnicze eksplozje" mogą mieć także i całkiem odmienne źródło swoich narodzin.
  • 2

#4

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NoMeansNo bez urazy, ale mam wrażenie, że nie oglądałeś tego nagrania, albo nie do końca zrozumiałeś wypowiadane (niestety po angielsku) kwestie.

Oczywiście najprościej założyć, że źródłem eksplozji było coś zupełnie innego, natomiast ładunki wybuchowe (tak, o nich również jest mowa), były tylko hałaśliwymi makietami.

PIKuS -> Jeśli nie działa Ci to nagranie, obejrzyj je na youtube.com -> klik
  • 0



#5

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście najprościej założyć, że źródłem eksplozji było coś zupełnie innego (...)

lekko offtopowo: akurat jest najłatwiej założyć, że przyczyną eksplozji jest ładunek wybuchowy - to chyba najszybciej pojawiające się u (prawie) każdego całkiem logiczne skojarzenie. Będąc wtedy w tym miejscu i słysząc eksplozję (lub coś co ją przypomina) byłbym 100% pewny, że to przysłowiowa bomba. :P

A przy okazji - po 6 latach moze pojawić się coś nowego w temacie zarejestrowanej dokumentacji czy to odwieczne kompilacje materiałów które od dawna krążą po necie?
  • 0

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A przy okazji - po 6 latach moze pojawić się coś nowego w temacie zarejestrowanej dokumentacji czy to odwieczne kompilacje materiałów które od dawna krążą po necie?


Sceptykom wiecznie będzie mało :)
  • 0



#7

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i dlatego masz jeszcze co pisać. ;)

A dowodem będzie np. znalezione ślady po materiałach wybuchowych. Kropka. :P
  • 0

#8

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A Ci ludzi to zapewne prawdziwi specjaliści, którzy potrafią odróżnić huk eksplozji materiałów wybuchowych od huku wybuchającego paliwa lub huku zapadających się pięter wież WTC.

Sam jakieś dwa tygodnie temu byłem świadkiem ciekawego pod tym względem wydarzenia.
W naszym mieście budują dużą hale sportową i pewnego dnia miałem okazje zobaczyć i usłyszeć, jak podnoszona za pomocą dźwigu spora płyta stalowa (ok. 3 x 5 metrów) urywa się i z wysokości ok. 5 metrów spada na ziemię. Huk podczas upadku był tak duży, że osoba niezorientowana mogłaby łatwo pomylić go z dość głośnym wybuchem mającym miejsce w porównywalnej, może nieco większej, odległości (przechodziłem w odległości ok. 50 metrów od miejsca zdarzenia).
  • -1



#9

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gdy ksiezna Diana rozbila sie mercem w tunelu, to ludzie ktorzy byli w poblizu tez sie zarzekali ze slyszeli wybuch bomby. Zawsze tak jest.
  • 0

#10

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat w tym przypadku rowniez istnieja pewne poszlaki, ze faktycznie smierc Ksieznej byla ukartowana.
  • 0



#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Byla czy nie byla, jedno jest pewne, bomby tam nie bylo :D widzialem material o tym, wraz z roznymi testami dzwiekowymi itd. Zreszta, samochod wygladal na ewidentnie rozbity a nie wysadzony w powietrze, no ale to nie na temat :) wlasciwie to mozna by bylo zalozyc taki temat jak jeszcze nie bylo na forum :D
  • 0

#12

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odnośnie tych eksplozji znalazłem ciekawy filmik na ten temat...
Dołączona grafika
  • 0

#13

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odnośnie tych eksplozji znalazłem ciekawy filmik na ten temat...

Cóż, wieże WTC składały się w ok. 90 % z powietrza. Gdzieś musiało ono sie wydostać podczas zapadania się budynków. Czasami wyglądało to tak efektownie, jak na tym filmiku.
  • -1



#14

Ragnar.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był film 11 wrzesnia cała prawda czy jakos tak i tam było o tych bombach.W filmie było pokazane ze od samego samolotu w to miejsce WTC by sie nie zawaliło
  • 0

#15

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie troche mnie to dziwi, że te wieże nie były bardziej wytrzymałe.... Poza tym kiedyś mówili we wiadomościach, że rząd USA wiedział, że Bin Laden szykuje coś takiego, może nawet wiedzieli, jaki to będzie dzień i postanowili tak to wykorzystać... Potem atak na Irak i bogactwo (ropa naftowa) ;>. I z tymi wieżami też dziwne, że tak się zawaliły, w sumie to prawie pionowo.... Ale nie jestem specjalistą ;p . I jeszcze cos, co z WTC 7? budynek obok którejś z wież WTC? On musiał zostać zburzony za pomocą materiałów wybuchowych, bo żaden samolot w niego nie uderzył i wogóle nie miał powodu żeby sie zawalić ;> .......ale nikt o tym nie mówi......
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych