Skocz do zawartości


Zdjęcie

Superkot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Frost- no nie mówi? bez kitu?!


:hmm:
  • 0

#17

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no bez kitu! klania sie opcja szukaj...
  • 0

#18

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Frost w poprzednim temacie nie możemy podziwiać tego kota o ile sie nie myle.
  • 0

#19

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na groźnego to on nie wygląda ... ale fakt wielki kotek. :)
  • 0

#20

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Frost- to miała być ironia :hmm:

No ale ok...zresztą ten temat nie ma żadnego związku z tym "kotem" :/

A i jeszcze jedno: zawsze mi się wydawało, że osoby będące tu świeżo na forum zazwyczaj nie informują innych, ze taki temat już był. To raczej należy do modów i adminów.

Co do tego kota- może to był wzrost jakiegoś hormonu, który utrzymał się przez wiele pokoleń...

tak jak ludzie mają tą chorobę (bodajże) wzrostu, polegającą na zbyt szybkim rośnięciu to tak samo może być z tym kotem, nieprawdaż? ;) to tylko moja hipoteza :D
  • 0

#21

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest jakies bydle a nie zwierze...
  • 0

#22

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On... jest... wielkosci... konia!
  • 0

#23

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fakt,kotek jest słusznej wielkości.
A co powiecie na rozmiary tego pieska..... :)

Dołączona grafika


  • 0



#24

KaśkaK.
  • Postów: 108
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eee takiego psa nie ma :P
a co do tego ligera,to mnie sie wcale nie podoba :roll: straszne bydle,nie wiem po co to takie zwierze komu.Przerażający superkot.
  • 0

#25

K.B.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podoba mi się taka krzyżówka :> Ktoś wie gdzie mieszka Liger?? :D Bo chciałabym go zobaczyć na żywo :D
  • 0

#26

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia gdzie mieszka ale takie krzyżówki nie są niczym nowym. Ostatnio oglądałem w telewizji program o hokzili (pisze fonetycznie) która to miałąbyć świniakiem wielkości... konia. Zwierza rzekomo upolował jakiś amerykański przedstawiciel klasy średniej z małego miasteczka (słowem wioskowy tempak). Później go zakopał i po sprawie, w czasie programu dowiedziałem że że świniak został odkopany i że zrobiono mu testy DNA żeby ustalić skąd isę wzieła świnia 3-4 metrowej długości. Co ciekawe wyszło im że jego DNA było w pół świńskie w pół dzikie (czyt. dzika), nie ustalono co spowodowało aż taki wzrost ale zdaje się że w przypadku ligera chodzi o to samo. Może właśnie tak ma być? Może natura doszła do wnisko że skoro gatunki mogą się mieszać te mieszanki powinny być czasem większe i lepsze, w końcu na tym polega ewolucja. Jedna taka mieszanka nie może żyć, druga jest wyselekcjonowanym zestawem doborowych genów obu gatunków. Smutne ale i zastanawiające.
  • 0

#27

Ghost Rider.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jednak gdyby porównać tego tygrysa bengalskiego z tygrysem szablozębnym (smilodonem) to tygryz bengalski wyglądał by jak za ledwie kociątko :D
  • 0

#28

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja moge się mylić... ale czy właśnie szablozębe nie były mniejsze od tygrysów? Coś mi się kojarzy że słąwe zdobyły przez te zembiska a nie rozmiary... Ale pewności nie mam.
  • 0

#29

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hym, sory za odkopanie tematu, ale liger jest krzyżówką lwa z tygrysem bengalskim normalnie osiągającym 2,5 m. Czemu nikt nie skrzyżuje lwa z tygrysem syberysjskim, największy znany osobnik bez domieszki lwich genów mierzył 3,9 m :D . Ciekawe co by z takiego połączenie wyszło :> .
  • 0

#30

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owy liger ma na imię "Hercules". Obecnie ma trzy lata. Jest długi na 3,5 metra i waży 348 kilogramów.
Szacuje się że osiągnie 4 metry długości i wagę 400 kilogramów. Oczywiście mamy tu doczynienia ze zwierzęciem oswojonym, które żyje wśród ludzi i jest przez nich karmione.
"Hercules" zjada w skali dnia około 10 kilogramów mięsa. Może jednak zjeść nawet 50 kilogramów.
Podane wyżej informacje pochodzą z roku 2005.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych