Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nibiru - planeta X


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#61

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak na planecie X mogło się rozwiną życie , skoro jest tak daleko od słońca

link, czepiasz się. Przecież w filmach wszystko jest możliwe ;-)
  • 0



#62

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może Obserwatorium astronomiczne w Taosi (ok. 2300-1900 r. p.n.e.)
zaobserwowało poprzedni przelot Planety X ? :beer2:
  • 0



#63

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak w ogóle kto wymyślił taka, a nie inna orbite Nibiru, i na jakich zasadach? Jeśli nie wiedzą gdzie ona jest, to jak mozna ustalić jej orbite ? Chyba, że wiedza :P
  • 0

#64

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wymyślił jak wymyślił. Sumerowie to wiedzieli.
  • 0

#65

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie Sumerowie, tylko Sitchin :]
  • 0

#66

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Opinia Sitchina wydana została na podstawie źródel archeologicznych... ;)
  • 0

#67

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opinia Sitchina wydana została na podstawie źródel archeologicznych...

... które musiały wcześniej zostać poddane przez Sitchina poprawkom tak, żeby pasowały do jego teorii ;-)
  • 0



#68

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli w tym momencie podważyliśmy istnienie czegoś takiego jak Nibiru... w formie o jakiej dyskutujemy! Może Nibiru istnieje, ale ma zupelnie inna orbite i jest gdzie indziej... itd. Ja w planetę powszechnie nazywaną Nibiru wierze, ale nie konkretnie w ten przypadek o którym od jakiego czasu dyskutujemy.
  • 0

#69

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak na planecie X mogło się rozwiną życie , skoro jest tak daleko od słońca


Planeta jest pusta i istoty zyja w srodu. Tak jak rowniez sa cywilizacje w naszej Ziemi. Przeczytaj o "Agartha network"

M

  • 0

#70

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mlight,
oczywiście masz mnóstwo dowodów na potwierdzenie swoich słów? ;)
  • 0



#71

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mlight,
oczywiście masz mnóstwo dowodów na potwierdzenie swoich słów? ;)


Ppzeczytaj ta strone:

http://www.nibiruanc...hipnibiru.html#

Sa inne opisy ale teen jest najdokladniejszy.

M
  • 0

#72

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Litości mlight poczytałam sobie tą stronkę i wybacz, ale przestań już wstawiać tutaj linki do niej.
Zawiera ona bajki dla dzieci, na dodatek żerująca na naiwnych zagubionych ludziach.
Sesja przez telefon 125$/h to jedna z ofert tej strony, kolejna to suplementy diety pomagające w otwarciu kanałów mentalnych.
Tak więc nie zawiera ona żadnych dowodów, na istnienie Nibiru, Galaktycznej Federacji i czego tam jeszcze nie wymyślono. Opiera sie na scenariuszach filmów S-F. Zakończ proszę swoją krucjatę :o
  • 0



#73

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co mnie najbardziej zaskoczyło w poście mlight'a z 5 listopada to zdanie "Jednak oni pchali napszud" pierwszy raz widze taką pisownie tego słowa - fenomen!!!
Jesli chodzi o samą plantę Nibiru, to jest już tyle wersji dotyczących jej pochodzenia, przelotów, orbity itd że historia o niej klasyfikuje się już dawno pod hasłem "ściema". [;
  • 0

#74

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchajcie to 1 nie piszcie nic jak nie przczytaliście tego dokumentu dobrze a więc tak skora jest jeszcez jedna planeta to dużo zmienia napewno w tym wieku nie dotaniemy się na tą planetę gdyż jest ona zbyt blisko słońca jak wszyscy zauważyliście że największe odkrycia były odkryte w czasach Sumerów skoro tak to czemu my nie wiedzieliśmy dużo o tej planecie przecież żjemy w 20 w. Hej ludzie na tej planecie może być coś ważnego dlatego NASA nie dostarcza nam zbyt dużo informacji na temat tej tajemniczej planecie ;p


Edit [26.11.2007]: +.....
Za to informacje dotyczące interpunkcji są jawne i ogólnodostępne.

  • 0

#75

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(pingwin2216)największe odkrycia były odkryte w czasach Sumerów skoro tak to czemu my nie wiedzieliśmy dużo o tej planecie przecież żjemy w 20 w


Nie wiem jak Ty ale ja żyję w XXI a tak w ogule masło maślane... ^^

(might)Jak wielu twierdzi jest to planeta, ale sztuczna o orbicie eliptyczney bioracej 3600 lat.



Mogłeś wyjaśnić w cudzysłowiu co to znaczy `eliptyczney bioracej 3600 lat`. Co ona niby bierze przez te 3600 lat? :lol3:

Te istoty sa pochodzenia gadow rozmiaru 3-4 metrow wysokosci. Ich intelekt jest wysoki i maja magiczne dla nas sily.


Skąd masz o nich takie informacje? :?:

Film "Star Gate" jest na podobnej zasadzie.



Nie mam pojęcia gdzie Ty tu widzisz analogię. :sux:

Te istoty sa bardzo aroganckie i uwazaja sie za bogow.



Nawet znasz ich cechy charakteru... :o

W ostatniej orbicie utworzyli na Ziemi grupe pod nazwa "Illuminate"-znaczy objasnieni.


Oświeceni...

(obejmowali glowne stanowiska we wszystkich rzadach akumulujac sile i bogactwo).



Możesz wyjaśnić co miałeś na myśli? Podam ci definicję słowa akumulacja przytoczoną z wikipedii:
`W ekonomii akumulacja to przeznaczenie części dochodu narodowego na inwestycje oraz na zwiększenie zasobów środków obrotowych i rezerw.`
Jest też definicja w odniesieniu do geologii ale to chyba nie o to Ci chodziło...

Prawie wszystkie wojny ktore byly na planecie oni je spowodowali i co jeszcze ich bankierzy zawsze finansuja obie strony konfliktu.



Jacy ich bankierzy? Domyślam się o co Ci chodziło ale pisz jaśniej i tak aby Cię można było zrozumieć.

Galactic Federation (miedzyplanetrana organizacja dobra i wspolpracy) w roky 1996.


Pokaż mi jakiś dowód jakiś tekst sumerów albo inne świadectwo, według mnie naoglądałeś się za dużo Gwiezdnych Wojen.

W tym czasie Annunaki zrobili ta sama oferte dla "oswietlonych"



Oświeconych...

Mieli zamiar kompletnego podboju w roku 2000.



??? Z kąd ty masz te informacje ??? :wtf:

Jednak oni pchali napszud.


A co takiego oni pchali `napszud`?

Zaplanowali zniszczenie 911 w New Yorku.


Znowu jakiś Twój wymysł. Co to niby jest 911 w New Yorku? 9/11 to data ataku na WTC a w `New Yorku` nie ma takiego budynku jak 911... :lol2:

Nastepnym ruchem byla inwazja Iraku.


Brzmi groźnie, trochę jak inwazja kosmitów. :D Jak już coś to inwazja na Irak bo jakoś nie przypominam sobie żeby było odwrotnie...

Opozycja sklada sie ludzi na ziemi wspolpracujacymi z osobnikami z Galactic Fereracji.



Zdecyduj się czy chcesz pisać po polsku czy po angielsku.

Obecnie grupy oswietlonych sie rozpadaja, bo ich irracjinalne posuniecia odpychaja bylych zwolennikow.


Oświeconych i irracjonalne a tak w ogóle to kto Ci naopowiadał, że się rozpadają? :o

W tej chwili sa w rozpaczliwym stanie i nie wyglada ze wytrzymaja duzo dluzej.


Gdzie to wyczytałeś, kto Ci to powiedział? Rozpadają się? Ręce opadają...

Przy okazji, slyszalem ze pas asteroidowy jest pozostaloscia planety Meldek,


Maldek...

Zniszczenie nastapilo podczas wojen miedzygalaktycznych.


Mówiłem, za dużo Star Wars ale niech Ci będzie. tylko powiedz mi dla czego międzygalaktycznych? Sugerujesz, że nasza galaktyka -droga mleczna- walczyła z jakąś inną? Litości...

(Filmy Star Wars byly wytworzone na tej zasadzie)


To znaczy na jakiej? Na tej samej co Star Gate? ^^ :mrgreen:
Proponuję odstawić Star Wars i zainteresować się tym skąd co i wiedzieli sumerowie a nie opowiadać naiwne historyjki o wojnach galaktycznych. Sumerowie wiedzy nie zdobyli ucząc się na błędach i samemu obserwując niebo teleskopem więc to, że ktoś im tą wiedzę przekazał wydaje się być oczywiste i skoro sumerowie mówili, że byli to przybysze z innej planety to myślę, że nie ma sensu im nie wierzyć. To jest moje zdanie i tylko czas pokaże czy się mylę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych