Skocz do zawartości


Zdjęcie

"A Haunting" - Discovery Channel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Marcin89.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem wczorajszy odcinkek, jakoś mnie nie wystraszył. Albo mam spaczone poczucie strachu, albo wy jesteście jacyś psychiczni, że się boicie (bez urazy).
Stawiam na to pierwsze. :D


Musze się zgodzić z Tobą , tendencja spadkowa czy jakoś tak , w każdym razie chyba najgorszy odcinek jak dotąd.Został jeszcze jeden odcinek tej serii miejmy nadzieje ,że będzie lepszy.BTW:Ciekawe kiedy będą emitować 3 serie.
Ramówka TV:
25.05 - "Duchy :A hautning"
Edd i Beth sądzą, że znaleźli odpowiedni dom dla ich małego dziecka. Jednak po pewnym czasie w domu pojawiają się liczne zjawy otoczone czarną aurą.
01.06 - "Duchy w Connecticut"(jakiś inny program)
Ed i Karen Parker wynajmują stary dom w Connecticut. Już wkrótce słyszą głosy i ukazują im się zjawy. Przerażone małżeństwo decyduje się odprawić egzorcyzmy. Oto ich opowieść…
08.06 - "Duchy w Georgii"
Niewytłumaczalne zdarzenia, dziwaczne wizje - tak wygląda świat zjawisk paranormalnych. W serii "Duchy w..." poznacie prawdziwe opowieści i bohaterów tych przedziwnych zdarzeń.
15.06 - "Duchy: Farma strachu"
Rodzina, która kupiła starą farmę czuje, że jest przez kogoś obserwowana. Dzieci atakowane są przez niewidzialne istoty. Czy ktoś mieszka z nimi w ich wspólnym domu?

Co bedzie później lecieć nie jest napisane. :)
  • 0

#17

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam że program interesujący, czekam na 3 serię.
Nie wie ktoś kiedy Discowery puści nast. sezon?
  • 0

#18

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aa tam, ten program to tylko sprytnie wyreżyserowana kicha, bardziej ma wpływać na emocje niż podawać jakieś konkretne informacje.
  • 0

#19

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprosze o jakieś linki na emula lub bearshara bo torrent mi sie nie widzi ;/
http://www.youtube.c...p;search=Search
to o te filmiki chodzi??
  • 0

#20

Marcin89.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...p;search=Search
to o te filmiki chodzi??

tak , dzięki za te linki .
  • 0

#21

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nom program konkretny ;D Ogladalem juz wczesniej ale dobrze ze poinformowales kiedy jest, bo niewiedzialem. Nie to co te "Nie do wiary" <- to byl dopiero shit ;p
  • 0

#22

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

program spoko,smieszy mnie tylko ta grubsza pani,co cały czas trzęsie się i mówi "tak,tutaj jest ognisko tej złej energii....widzę dziecko.....zadbane dziecko....oooh,przeszło przeze mnie" :D ale generalnie wygląda to wszystko dosyć realistycznie.A na national geograpic leci "Wierzyć,nie wierzyć",które tez jest porządnym programem.
  • 0

#23

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cholernie straszne te filmy :D
Obejżałem narazie ten o opętaniu, a teraz oglądam ten o piwnicy.
  • 0

#24

Marcin89.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

program spoko,smieszy mnie tylko ta grubsza pani,co cały czas trzęsie się i mówi "tak,tutaj jest ognisko tej złej energii....widzę dziecko.....zadbane dziecko....oooh,przeszło przeze mnie" :D ale generalnie wygląda to wszystko dosyć realistycznie.A na national geograpic leci "Wierzyć,nie wierzyć",które tez jest porządnym programem.

Pomyliłeś programy, ten, który oglądałeś (bo już nie leci) nazywa się "Dead tenants" :D . A co do szanownego kolegi Ófnika, obejrzałem trochę z tych linków, ale jak się okazało mój angielski nie jest wystarczająco zaawansowany, aby zrozumieć wszystko, co oni mówią.

Przecinki stawiamy bezpośrednio PO słowie, a nie przed. Tac
  • 0

#25

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja rozumiem prawie wszystko z wyjątkami jak walą akcentem ;/
wczoraj doszlem o tej piwnicy do odcinka 6 ;p a pozniej spac poszlem
  • 0

#26

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Marcin89 a,faktycznie,sorry za pomyłkę ;) Co nie zmienia faktu,że
1.Gruba pani rulez ;)
2.Oglądałem wczoraj "A Haunting" na Discovery i naprawdę świetny program,straszny dosyć,odcinek "Duchy w Connecticut"-super!Rewelacyjny,fajnie opowiedziany,na początku myśli się,że to "zwykłe" duchy,ale potem okazuje sie że coś gorszego.I tak stopniowo wzrasta pewne napięcie i poczucie stracuh-zarówno u widzów,jak i bohaterów programu.
  • 0

#27

Marcin89.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tej chwili, Discovery Channel powtarza pierwszą serię - lipa jak nic.BTW, ogląda ktoś serial "Supernatural" ? :)
  • 0

#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Strasznie glupie sa te nowe amerykanskie seriale.
  • 0

#29

mikun.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka spirytystyczna kronika kryminalna :)
  • 0

#30

Bazuka.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądam ten program na discovery już od dłuższego czasu i jest moim zdaniem bardzo dobry, chyba najbardziej taki w stylu horrorów, tzn. obpowiednio budowane jest napięcie itd. Szczerze mówiąc było kilka odcinków, na których trochę się bałem, bardziej niż na horrorach, które na mnie nie działają. Ale są też gorsze odcinki, w których troche przynudzają.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych