Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zadaj pytanie badaczowi :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niedawno na http://www.kryptozoologia.pl wpadliśmy na pomysł, aby wysłać od czasu do czasu jakiegoś emaila do wybranego badacza-kryptozoologa. Użytkownicy na forum zadają pytania, my w redakcji wybieramy te najciekawsze, po czym tłumaczymy je na angielski i wysyłamy badaczowi z którym udało się nam nawiązać kontakt.

Próbowaliśmy już nawiązać jakiś kontakt z Lorenem Colemanem, niestety facet jest tak zadufany w sobie że NIKOMU nie odpisuje, nawet reporterom z czasopism popularnonaukowych...

Traf chciał, iż udało nam się nawiązać kontakt z innym badaczem, doktorem Karlem Shukerem, brytyjskim weterynarzem, zoologiem i kryptozoologiem. Wkrótce wybierzemy pytania dla niego, przetłumaczymy i wyślemy - obiecał odpowiedzieć najszybciej jak tylko będzie mógł ;)

Postanowiłem, iż dam szansę zadania pytań również i wam. Możecie je zadawać w tym temacie ;

UWAGA: Pytania typu "A czy wysłałby mi pan na emaila trochę fotek ciópakabry" będą ignorowane.
  • 0



#2

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:) Świetny pomysł, niby nieduża stronka ale staracie się, bardzo lubię takie ambicje :]

Szanowny Panie Shuker,
Jakie jest Pańskie osobiste zdanie i komentarz na temat Chupacabry i jej pochodzenia?

Chupacabra to zagadkowe coś, myślę, że pytanie nienajgorsze :wow: good luck z tym.
  • 0

#3

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy widział pan w swoim życiu na żywo jakąś niezbadaną istotę? :)
  • 0

#4

Trufs.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

What cryptozoologic animal is the most intresting in your opinion?
  • 0

#5

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według pana skąd pochodzą zwierzeta krytozoologiczne?
  • 0

#6

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super pomysl z tym mailem. Chociaz watpie zeby ten pan nas oswiecil to mysle ze moze to byc ciekawe :)

W jakich nieprzebadanych miejscach naszej planety wedlug pana, moga kryc sie zwierzeta jeszcze nie odkryte lub takie ktore pochodza z poprzednich epok?( i jakie to zwierzeta) Czy relacje mysliwych obserwujacych podobno mamuty w syberyjskiej tajdze moga byc prawdziwe? Nad czym prowadzi pan aktualnie badania i czy moze nam pan przedstawic wyniki swoich obserwacji itp.
  • 0

#7

iontz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie pierwsze:
Czy Pana zdaniem, większość relacji o obserwacjach obiektów badań kryptozoologii jest prawdziwa czy fałszywa oraz jaki (mniej-więcej) procent doniesień o tajemniczych zwierzętach to "fałszywki"?

Pytanie drugie:
Co myśli Pan o hipotezie istnienia na Ziemi w dalszym ciągu zwierząt, które żyły w mezozoiku i (według współczesnej wiedzy) wymarły wraz z dinozaurami? Jeżeli to możliwe, to gdzie należy ich szukać?

Z tym mailem to świetny pomysł ogólnie IMHO. Fajnie by było, gdyby znalazł się jakiś kryptozoolog, który na bieżąco odpowiadał na pytania forumowiczów.
  • 0

#8

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Jak ocenia Pan wiarygodność potwora z Loch Ness

2. Czy jeśli teoria pustej ziemi okazała się prawdziwa, jakie zwierzęta mają możliwość tam żyć?
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ivellios, brawo za pomysł :) To nie jest zły pomysł, ale jako że z tym nie jest źle, to można spróbować z badaczami z innych dziedzin :)
  • 0



#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a znacie takich? ;)
  • 0



#11

qUBa.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam pytanie,ja...ja!
Gdzie ostatnio widziano pomórnika:)
  • 0

#12

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do Shukera pytań już nie przyjmujemy.
  • 0



#13

qUBa.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Shukera??to chyba nie ja:P
  • 0

#14

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale w sensie że nie przyjmujecie pytań do pana Shukera tymczasowo, czy już w ogóle ?
  • 0

#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na razie w ogóle
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych