Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przywitanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Majin.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstępie chciałbym wszystkich gorąco powitać i pozdrowić
Jestem tu nowy choć sądze że szybko zaaklimatyzuje się w Waszym gronie
przynajmniej mam taką nadzieje :)
Krótka nudna notka biograficzna z tej strony
Mam na imię Krzyś skonczylem niedawno 19
ostatnio jedynym co się zajmuje to matury i stres z nimi zwiazany
a poza tym to trenuje taekwondo i od lat młodości interesuje się zjawiskami paranormalnymi
nie musze tu chyba wspominać o umiłowaniu dla programu Strefy 11 :D

To co przydazylo mi sie w latach dzieciecych a co przydaża mi sie do dzis pragne Wam przedstawic
Otóż mając niespełna 9 lat gdy zostawałem sam w domu ciągle wydawało mi się że jestem przez kogoś lub przez coś obserwowany
Nie zdawałem sobie sprawy z powagi sytuacji to czasu kiedy to cos sie pojawilo na moich oczach
Nie zeby podeszlo do mnie i sie przywitało, nic z tych rzeczy
Czulem po prostu że znowu jestem obserwowany i zdobylem sie na odwage by się odwrocic
i wtedy ujrzalem za swymi plecami czarną postać chowającą sie za filarem
to byl ułamek sekundy i nie widzialem nic innego prócz tej czarnej poświaty
Te sama postac widzialem w swoim życiu kilkakrotnie, wtedy kiedy zbieralem sie na odwage by sie odwrocic za siebie
Dzis sytucja nie uległa zmianie coś ciągle mnie obserwuje jednak nie ingeruje w moje życie, toteż i ja toleruje to coś
Nie napisałem tego by szukać pomocy
Bo gdy zajdzie taka potrzeba to napewno o nia poprosze
Pisze by podzielić się z Wami swoją historią
Dziekuje za uwage
ps
trzymajcie za mnie kciuki jutro mam ustny angielski
ten kto za mna ciagle łazi pewnie juz trzyma
  • 0

#2

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Primo: Na przywitanie jest inny dział.

Drugie primo: To się nazywa mania prześladowcza. Nic paranormalnego. Każdy lepszy psycholog sobie z tym poradzi. (To tak jakbyś jednak kiedyś zdecydował się na pomoc).

Trzecie primo: Witam :D

No i czwarte: też jestem maturzystą, więc powodzenia.
  • 0

#3

Djibril Cisse.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja niewiem ale może po prostu miałeś gdzieś dom wybudowany na cmentzrzu alb ktoś ci umarł a tak wogóle życze ci jak najlepszych ocen :>
  • 0

#4

Majin.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie sadze by to byla mania prześladowcza
odziwo potrafie odróznic takie rzeczy
choc kazdy ma prawo do swojej wypowiedzi i ja ich nie neguje :)
  • 0

#5

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może po prostu masz takie przeczucia, ta postac jest wyimagionwana przez twoj mozg, juz tu gdzies o tym było.
Witaj i trzymam kciuki za jutro. :)
  • 0

#6

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cisse gratuluję wyobraźni...
  • 0

#7

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam, to co widzisz to zapewne Shadows.
  • 0



#8

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekamy na słynne powitanie Lasockiego :hmm:

Elo ziomuś :aaa: miłego paranormalizowania się na naszym paranormalnym paraforum paranormalności.
  • 0

#9

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z przykrością ;) oznajmiam że Lasocki jest zbananowany gdyż jego zdania zawierały 99% spamu i 1% prawdy. Zamiast prawidłowo - 90% spamu i 10% prawdy.

Mnie ostatnio cienie prześladują, np robie coś w garażu odwracam sie i widze jak coś czarnego umyka za rogiem, lub w lazience, czuje ze ktos za mna jest, odwracam i tylko jakis cien zwiewa, chodz raz widzialem ogromy, mial z 3 m dlugosci, pojawil sie z nikąd na srodku podworka, zniknal w 2 sek. Zaczynam sie martwic czy wszystko ze mna jest ok ;)
  • 0

#10

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak to?! Lasocki został zbanowany? łoł...nie wiedziałam... :hmm:

Co do tematu: Jak dla mnie to przewrażliwienie. Bo nawet gdyby to był duch to czemu chowałby się przed Tobą za drzewami itp?
  • 0

#11

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A w jaki sposób odczuwasz, że ktoś na Ciebie patrzy? Może to właśnie przez to, że tak Ci sie wydaje widzisz różne cienie... Wizualizacja obrazów przez ludzki umysł jest nieograniczona, a w danym momencie, gdy kwasy ulegają chwilowemu zatrzymaniu hehe to możesz widzieć i odczuwać różne rzeczy i nie mów, że jesteś pewny że to widziałeś, bo Twój umysł działa tak, że rzeczywiście cos takiego ujrzales, ale to nie znaczy ze cos tam bylo. Jako przyklad mozna podac ludzi po narkotykach - tez mysla, ze widza rozne rzeczy. Czasami jednak nie trzeba brac narkotykow by cos zobaczyc :)
  • 0

#12

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ktoś napisal o Shadows. Co to?
Bo moja koleżanka- jak najtwardziej stapająca po ziemi istota, ostatnio przeprowadzila się na nowe miejsce. Znaczy jest to ieszkanie po jej babci, nikt tam nie umarl, zaznaczam. Koleżanka jest poczatkującym fotografem, dużo czyta i dużo spędza czasu sama ze sobą- ale raczej nie przywiązuje przesadnej wagi do zjawisk para. Nie neguje ich, ale nie jest na ich punkcie zajawiona tak jak większość z nas na tym forum.
Ostatnio ją odwiedzam, a ona mówi, że chyba jakaś postać z nią zamieszkala, bo już kilkakrotnie przylapala tak na moment czarny cień, który natychmiast znikal. Ona twierdzi, że to jest cyt. 'dobre', więc się tego nie obawia i może z tym żyć pod jednym dachem.
No więc tyle ode mnie w tym temacie.
  • 0



#13

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mystiqe, możesz wytłumaczyć co miałeś na myśli? Chyba nie pojąłem tego fragmentu o zatrzymanych kwasach...
  • 0

#14

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdy jestem wieczorkiem sam też mi się wydaje że nie jestem sam ale jakoś się z tym oswoiłem (za dużo na forum siedzę :P ) może masz jakiś lęk o którym nie wiedziałeś jak ja
  • 0

#15

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakoś nie przejmuje się tymi cieniami, bardziej sie boje czy pod czaszką wszystko działa ;) Uczucie jest takie jakby ktoś ściagał Cie wzrokiem i odruchowo się oglądasz nic nie myślac nawet a tu ciach, jakiś bambo za tobą ;) Czasami widzialem po dwa na dzień, przez około 3 dni tak mialem, ale teraz jest spokój.W moim domu dzieją się ciekawe rzeczy, moze kiedyś o tym napisze.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych