Skocz do zawartości


Zdjęcie

Statek Obcych na Księżycu: przelot Apollo 20


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#31

ZoZoL.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na 100 % fake :P
  • 0

#32

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hmm

nie wiem co o tym myslec film mi sie poodba ..
statek wcale nie musial sie rozbic .. wyladowal i czas zrobil swoje nawet na ksiezycu .. ciekawe co stalo sie z zaloga ..
czy domniemana pustka w ksiezycu jest z tym zwiazana .. ale nawet jestli nikt by statku na ksiezycu nie zostawil
czekam na chwile kiedy te .. jelopy z usa wkoncu przestana byc monopolista wsrod lotow kosmicznych eksploracji ..

ehh :rotfl:
  • 0

#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[url="http://www.ufodigest.com/news/0507/apollo20.html"]http://www.ufodigest.com/news/0507/apollo20.html[/url]

[url="http://www.ufodigest.com/news/0707/alienspaceship.html"]http://www.ufodigest.com/news/0707/alienspaceship.html[/url]
  • 0



#34

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Stronka o wiarygodności praktycznie zerowej. Ot, takie sensacje przytaczane jako pewniki.
Oczywiście tej wyprawy nigdy nie było, co zostało już wcześniej w wątku poruszone..
  • 0

#35

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żeby nie było , że ja tu chcę coś udowadniać w tej sprawie (już podałem swoje zdanie wcześniej). Daje wszelkie informacje związane z tematem...

Co do zerowej wiarygodności... to da się tam znaleźć ciekawe rzeczy... ale jak wiemy niektórzy oceniają po łebkach (tak samo jak jeden film z 9/11 to chłam... to zapewne kolejny to też shit (zakładając, że dana osoba nawet go nie oglądała - bo i tak bywało...) :)
  • 0



#36

woytas77.
  • Postów: 16
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie filmik to lewizna morda tego nbiby statku wyglada jak mix rakiety z promem
  • 0

#37

gwiezron.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm

nie wiem co o tym myslec film mi sie poodba ..
statek wcale nie musial sie rozbic .. wyladowal i czas zrobil swoje nawet na ksiezycu .. ciekawe co stalo sie z zaloga ..
czy domniemana pustka w ksiezycu jest z tym zwiazana .. ale nawet jestli nikt by statku na ksiezycu nie zostawil
czekam na chwile kiedy te .. jelopy z usa wkoncu przestana byc monopolista wsrod lotow kosmicznych eksploracji ..

ehh :rotfl:


Zawsze można powiedzieć - Jankesi potrafią robić szow
  • 0

#38

Azathoth.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz przy takich filmach.
Najbogatszy kraj - USA wysyła na misję superwypasiony statek z superwypasionym sprzętem. Okazuje się że statek nagrał na kamerę UFO. Ale jakoś obrazu jest gorsza niż film nakręcony telefonem komórkowym.
Czemu ci ludzie którzy robią takie filmy nie wpadną na to że mamy rok 2007, prawie 2008? To już nie jest 1984 gdzie nie dało się czegoś fajnie nakręcić amatorską kamerą.

Ehh
  • 0

#39

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jakoś obrazu jest gorsza niż film nakręcony telefonem komórkowym

Sprawdź kilka innych tematów, poczytaj trochę a zobaczysz dlaczego. Wiesz dla czego w sondach etc. montowane są procki z przed potopu a nie nowiuśkie Dual Core? Dlatego, że te pierwsze są dokładnie przetestowane i jest mniejsza szansa, że nawalą. A co do jakości nagrań to raczej to co widzimy to nie są nagrania źródłowe tylko kopie z kopii, kopii po kompresji ;)

Użytkownik Double_G edytował ten post 27.12.2007 - 10:29

  • 0

#40

Tomek Z.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest kolejny kretyński temat, w dodatku założony przez moderatora. Na świecie są miliony amatorów obserwujących niebo, w tym Księżyc. Oczywiście wszyscy są w zmowie i siedzą cicho. Po za nimi są bardziej doświadczeni obserwatorzy, ale oni oczywiście też siedzą cicho i nic nie mówią o statku obcych na Księżycu. Podsumowując całe społeczeństwo interesujące się choć troszkę astronomią i obserwujące niebo jest w zmowie przeciwko całemu światu. Naprawdę współczuję wam.
  • -1

#41

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na świecie są miliony amatorów obserwujących niebo, w tym Księżyc

I dla tego właśnie mamy różne przecieki i arty jak ten :) Spinasz się za bardzo, wyluzuj trochę :D
  • 0

#42

Tomek Z.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I dla tego właśnie mamy różne przecieki i arty jak ten


dlaczego dopiero teraz?

ten art jest jedną wielką podróbką, gdybym miał czas sam bym się tym pobawił. I ja się nie spinam tylko wam uswiadamiam że bardzo duża część tematów na tym forum jest jedną wielką bzdurą. Po co te tematy powstają? Po to by przyciągnąć ludzi, duże zainteresowanie=sponsorzy=>$$$ Naprawde wspolczuje wszystkim tym ktorzy wieza w te głupoty...

Użytkownik Tomek Z edytował ten post 27.12.2007 - 10:36

  • 0

#43

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to każdy musi z czegoś żyć a jak masz coś do tego to znaczy, że albo próbowałeś założyć pdobne forum ale nie wypaliło bo pisałeś w nim o tym o czym wszyscy wiedzą, albo po prostu zazdrościsz... zresztą nieważne.

dlaczego dopiero teraz?

Radzę poprzeglądać inne tematy i popatrzeć na daty :)
To jest forum o rzeczach paranormalnych, o czym mamy tu rozmawiać jak nie o tym? ;)

Użytkownik Double_G edytował ten post 27.12.2007 - 10:56

  • 0

#44

Tomek Z.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to każdy musi z czegoś żyć a jak masz coś do tego to znaczy, że albo próbowałeś założyć pdobne forum ale nie wypaliło bo pisałeś w nim o tym o czym wszyscy wiedzą, albo po prostu zazdrościsz... zresztą nieważne.



Co ma piernik do wiatraka? Ja do tego forum nic nie mam, denerwujace jest tylko to jakie tu bzdury sa wypisywane (dlaczego większosc fotek tak naprawde jest fake'ami?)
  • 0

#45

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlaczego większosc fotek tak naprawde jest fake'ami


Chyba nie myślisz, że admini siedzą po nocach montując fake`acze aby się nimi na zajutrz pochwalić przed forumową gawiedzią :D
Jak chcesz wiedzieć z kąd się biorą tu fake`i to pytaj ich właścicielów. :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych