Skocz do zawartości


Zdjęcie

Borys - chłopiec z Marsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#76

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niesamowita historia. Przeczytalem ten artykul jednym tchem. Potwierdza to moje przekonanie o reinkarnacji oraz o zyciu na Marsie. Czekam z niecierpliwoscia na rok 2009 i co sie wydarzy wtedy.
Chcialbym tez porozmawiac z takim chlopcem, mialbym tyle pytan do niego... :roll:
  • 0

#77

djfrozen.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo ciekawe ! zna ktos pełne imie i nazwisko chlopca?
  • 0

#78

Khorin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

''Pewnego razu Borys oświadczył, iż naukowców ziemskich z pewnością zainteresowałby fakt, iż w naszym systemie gwiezdnym nie ma wcale 9 planet, ale dwie więcej. Obie leżą za orbitą Plutona. Wedle jego słów, Mars znajdował się kiedyś bliżej Jowisza. Do Czerwonej Planety należał też kiedyś nasz Księżyc. Potem jednak Mars zmienił swą orbitę po wielkiej kosmicznej katastrofie a jego satelitę przejęła Ziemia. Borys jednak nie pamięta nic z tego okresu.''

Dlaczego, on powiedział, że w naszym układzie jest ponad 9 planet i 2 nieznane nam, za orbitą Plutona. Przecież Pluton nie jest planetą. To znaczy, że on kłamie.
  • 0

#79

goodwill.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a skad wiesz ze NASA i astronomowie Cie nie klamia? i gadaja ze nie jest planeta? skad Ty to mozesz wiedziec? az na tyle ufasz NASA ? nie dosc ze klamia z obcymi, to retuszuja zdjecia, klamia z ksiezycem, marsem :-P hyh
  • 0

#80

Jacol_92.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Khorin pomysl logicznie!! Moze Marsjanie uwazaja Plutona za planete ( o ile to prawda ) .Nie rozumiem twojego glupiego i ograniczonego posta ( bez urazy ). Napewno we Wszechswiecie istnieje wiele ludów i kazdy ma inna definicje planety!
Rozumiem, że można sie przyczepic do różnych rzeczy ,ale czemu do takich malo istotnych , przeciez do niedawna sami uznawalismy Plutona za planete.
  • 0

#81

goodwill.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najwazniejsze by nie byc ignorantem - taka postawa czyni cuda, " bo w zyciu wszytsko jets mozliwe "
  • 0

#82

Nieznajomy.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mimo Waszej bezgranicznej wiary w te opowieści (w większości ;) ) mam kilka wątpliwości...

Zastanawiam się, czemu do dzisiaj nikt nie znalazł 9-metrowych szkieletów Lemurian, którzy wyginęli "zaledwie" 800 000 lat temu, a znajduje się szkielety dinozaurów, żyjących 65 000 000 lat temu?

Marsjanie mają 7 metrów wzrostu i latają spodkami... To kim są w takim razie popularne "szaraki", które też latają spodkami? Czyżby wszystkie cywilizacje we Wszechświecie oprócz zacofanych Ziemian, używały tego samego typu pojazdów?

Fragment opowieści o ukrytych przyciskach w Sfinksie jest jakiś jakby wyjęty z Indiany Jones'a (oczyma wyobraźni już zobaczyłem trzęsącą się ziemię, rozstępujące się piaski Sahary i przesuwajego się Sfinksa, który miał ukazać to co jest pod nim, po wciśnięciu magicznego przycisku).

Jak znam życie w 2009 się nic szczególnego nie stanie, poza trzęsieniem ziemi, lub tsunami (w ostatnich latach te zjawiska się nasilają, i nawet ja mogę "przewidzieć", że w 2009 też w którymś rejonie Ziemi wystąpią). A zwolennicy teorii Borysa wyjaśnią, że mówiąc "zderzenie kontynentów", z pewnością miał na myśli zderzenie płyt tektonicznych, po czym dodadzą "to musiało być to, o czym mówił! spełniło się!"

Dziwne, że go jeszcze nie zapytano o lekarstwo na raka. Z pewnością by znał opdowiedź.

Fragment, w którym rodzice opowiadają, że po chrzcie zaczął widzieć grzechy ludzi, wyraźnie nie pasuje do opowieści o Marsie i Kosmosie. Może to jakiś antychryst? :o

Podsumowując, nie wierzę w ani jedno jego słowo :]
  • 0

#83

Khorin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam także dużo zastrzeżeń, ale może jednak mówi prawdę? Tak, czy inaczej trzeba się z tym trzymać z dystansem. Już bardziej wierze, że jest to antychryst niż Marsjanin.
PZDR
  • 0

#84

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może jest tak że ufo - ludzie są z astralnego. Więc dla większości ludzi z naszej planety są niedostrzegalni.
  • 0



#85

goodwill.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

znaleziono groby olbrzymow - na terenach krajow muzulmanskich - oczywiscie jest zakaz ich otwierania dlatego nikt tego nie zbadal :P a co do szarakow - nie musza pochodzic z marsa moga pochodzic z jakiegos ksiezyca jowisza
  • 0

#86

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Nie ma żadnych gigantycznych szkieletów a "odkrycia" były upozorowane, chyba już coś było o tym na VRP, dorzucę od siebie dwa linki:
klik1
klik2
  • 0

#87

Jakob.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja szczerze mówiąc w to wierzę...
Jeśli chcemy pogłębić swoją wiedzę, zmienić przekonania, nie możemy się zamykać dla jednej z wielu teorii... Trzeba być otwartym na wszystko i to choćby przemyśleć...
Przykładem jest cytat William' a Blake' a...
Innym z kolei jest teoria heliocentryczna Kopernika. Na początku ludzie też to uznawali za stek bzdur...
Aż się nie przekonali...
  • 0

#88

miksunio.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również w to wierzę.
Tekst naprawdę bardzo ciekawy i dający do myślenia.

Pozdrawiam.
  • 0

#89

Jachondo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tu przepraszam że odkopuję stary temat w którym dawno nikt nic nie pisał ale sądzę że warto. Mamy 24 maja 2009r. Do wydarzeń które opisuje Borys zostało bardzo mało czasu( o ile takie nastąpią ) więc można wznowić dyskusję. Ja osobiście skłaniam się by wierzyć chłopakowi. Bo faktycznie siedmiolatek nie jest w stanie wymyślić sobie ot tak wszystkiego co opisuje. Dużo rzeczy to istna fantastyka(cywilizacja mieszkająca pod ziemią planety Mars xD) ale jeśli do czegoś tego roku dojdzie, to będziemy wiedzieć i będzie trzeba się przygotowywać jakkolwiek do następnej katastrofy. Ja chłopcu wierzę, ale mam nadzieję że to ściema ;)
  • 0

#90

Max Powel.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta trzeba będzie pogłaskac sfinksa po uszku :P żeby się otworzył :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych