Skocz do zawartości


Zdjęcie

Borys - chłopiec z Marsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#61

lukiszlak.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z 1 strony mu wierze poniewarz to ma jakiś sens
z 2 strony z kąd on by miał wiedzieć o swinksie jak to niebło na jego "niby" ojczystej planecie
ale założe sie że w 2009 roku nic sie niestanie w 2012 napewno sie cos stanie jak chcecie wiedzieć co to pw


Edit [05.02.2008]: +.....
Regulamin pkt 3.15 Na forum wymagamy używania poprawnej polszczyzny. Jeśli masz problemy z ortografią korzystaj ze słownika, przejrzyj ten temat, lub używaj przeglądarki, która podkreśla błędnie napisane wyrazy. Na forum nie ma obowiązku stosowania polskich znaków. Przyznano ostrzeżenie i zakaz możliwości wypowiadania się na forum na okres 3 dni.

  • 0

#62

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoją drogą , ciekawe czy w Polsce jest jakieś dziecko Indygo ?


No to właściwie ja :) . Ale ja wole nas nazywać nadludźmi, nadczłowiekiem.
  • 0

#63

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1. Taki temat już jest (http://www.paranorma...p?showtopic=216)
2. Historia wydaje się być prawdziwa (przeczytałem z wielkim zaciekawieniem), ale (niestety) zawsze istnieje jakieś prawdopodobieństwo że ktoś to wymyślił... Większość ludzi nie uwierzy w tą historię bez dowodów, jakiś nagrań. Ja osobiście w to wierzę.
3. Czy są jakieś inne odnotowane przypadki takich ludzi? (Bardzo proszę o odpowiedź na to pytanie)
  • 0

#64

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam proźbę pewnie i tak mi jej nikt nie spełni no bo cóż to nie koncert życzeń ale mógł by ktoś przetłumaczyć choć małe kawałki tego filmu bo nie znam angl. :( Bo patrzyłem na ten filmik ale mało rozumiałem
  • 0

#65

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to właściwie ja . Ale ja wole nas nazywać nadludźmi, nadczłowiekiem.


A na jakiej zasadzie panie „nadczłowieku” mamy ciebie tak nazywać. Nic o tobie nie wiem po za tym ze masz 14 postów i duże mniemanie o sobie, bo jak widzę masz innych za nic, a siebie za Boga.

Tak się składa że bardzo możliwe że też jestem indygo bo posiadam wiele z cech charakterystycznych dla tych istot, ale to nie znaczy że można się wywyższać. Ja to traktuje bardziej jako ciekawostkę, a nie „jakąś mega ważna misja, w 2012r. że mamy zmienić świat”. Więc skoro jesteś tym „nadczłowiekiem” powiedz lepiej ile masz lat i co zrobiłeś dla innych w swoim życiu, po za rozmyślaniem co by było gdyby.

Borys może być Indygo i jego można nazwać nadczłowiekiem bo (jeśli nie kłamie oczywiście) to już zaczął wykonywać swoją misję czyli kosztem swojego prywatnego życia, stara się ludziom przekazać swoją kontrowersyjną wiedzę. A nie jak połowa forumowiczów ja jestem indygo i już, nie muszę nic więcej robić.

Wybaczcie ale już na prawdę nie mogę słuchać tych indygoforumowiczów x| .

Użytkownik Ladd88 edytował ten post 05.03.2008 - 22:15

  • 0

#66

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to właściwie ja . Ale ja wole nas nazywać nadludźmi, nadczłowiekiem.


A na jakiej zasadzie panie „nadczłowieku” mamy ciebie tak nazywać. Nic o tobie nie wiem po za tym ze masz 14 postów i duże mniemanie o sobie, bo jak widzę masz innych za nic, a siebie za Boga.

Tak się składa że bardzo możliwe że też jestem indygo bo posiadam wiele z cech charakterystycznych dla tych istot, ale to nie znaczy że można się wywyższać. Ja to traktuje bardziej jako ciekawostkę, a nie „jakąś mega ważna misja, w 2012r. że mamy zmienić świat”. Więc skoro jesteś tym „nadczłowiekiem” powiedz lepiej ile masz lat i co zrobiłeś dla innych w swoim życiu, po za rozmyślaniem co by było gdyby.

Borys może być Indygo i jego można nazwać nadczłowiekiem bo (jeśli nie kłamie oczywiście) to już zaczął wykonywać swoją misję czyli kosztem swojego prywatnego życia, stara się ludziom przekazać swoją kontrowersyjną wiedzę. A nie jak połowa forumowiczów ja jestem indygo i już, nie muszę nic więcej robić.

Wybaczcie ale już na prawdę nie mogę słuchać tych indygoforumowiczów x| .


Jakby nie patrzeć to był sarkazm z mojej strony :) , bo przecież oczywistym jest, że w Polsce jest jakieś dziecko indygo. Poza tym w innym temacie podałem mój wiek, mam niewiele postów, więc jak chcesz to sobie je poprzeglądaj i znajdź. Ja też mam dużo cech wspólnych z dziećmi indygo, ale nie biorę tego na serio - za mało konkretny i kompletny opis charakteru takich osób.

Użytkownik Sashori edytował ten post 09.03.2008 - 13:15

  • 0

#67

JuliuszCezar.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Należy pamiętać, że mówi o 2009 jako o katastrofie kontynentu, a nie globu. Osobiście obstawiam Amerykę Północną.
  • 0

#68

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Należy pamiętać, że mówi o 2009 jako o katastrofie kontynentu, a nie globu. Osobiście obstawiam Amerykę Północną.

Tak, oczywiście, ale jakby była taka katastrofa, to byłoby prawie pewne, że w 2013 będzie także, a to by od razu mówiło, że w 2012 nie będzie.
  • 0

#69

JuliuszCezar.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, oczywiście, ale jakby była taka katastrofa, to byłoby prawie pewne, że w 2013 będzie także, a to by od razu mówiło, że w 2012 nie będzie.


Coś wewnętrznie podpowiada mi, że Borysek zaokrągla daty. 21 grudnia 2012 to w końcu prawie 2013:) Zresztą... Wiele przepowiedni, snów i chanellingów mówi o dwóch datach, więc, gdy w 2009 stanie się coś dużego... chyba pożegnam rodzinę i wyruszę w samotną tułaczkę w trakcie której doskonalić będę swego ducha:) Skoro on jest nieśmiertelny to wolę mieć go lepszego niż mam, ponad dobra materialne i nie ważne czy przeżyje, czy nie.
  • 0

#70

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no no :D !!! Bardzo dobry artykuł, oczywiście, jeśli jest prawdziwy. Ale jeśli jest, to jedno mnie martwi - czemu nikt , żaden naukowiec nie stara się uwierzyć i spróbować posłuchać takich ludzi, jak Borys. Te wskazówki mogłyby zmienić losy świata-dosłownie. Ale ludzie nie chcą, ani nie próbują uwierzyć. Ja, gdybym był bogaty jak Bill Gates (życzę sobie :D ), to z pewnością część tych pieniędzy wydałbym właśnie na takie ekspedycje do sfinksa itp. Bo skoro dzieciak zadziwił swoją
wiedzą naukowców, to nie kłamał. A jeśli nie kłamał w jednej kwestii, to może i nie kłamał też ze sfinksem. Ale trzeba by zrobić zrzutę narodową i wtedy pomyśleć o takiej ekspedycji. Bo żaden bogacz nie "wyrzuci pieniędzy w błoto" na jakąś głupią ekspedycję naukową. Oczywiście są różne takie ekspedycje, ale może choć raz posłuchałby "nawiedzonego dziecka" albo "szaleńca-fanatyka", który jest dosyć prawdopodobny,skoro zna zagadkę psucia się sond marsjańskich,choć nigdy w życiu zapewne o tym nie słyszał.
  • 0

#71

SmyX.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to co Borys mówi jest niesamowite...Kurcze ciekawe ile jest takich dzieci na Ziemii, a my pewnie o nich nie wiemy x| Ja tam mu wierzę, bo niemam powodów żeby mu nie uwierzyc a pozatym pożyjemy zobaczymy, rok 2009 już niedługo a według mnie ten kontynent o którym mówił to będzie Azja. Artykuł super się czyta, szkoda tylko że taki krótki...
  • 0

#72

ciekawa_swiata.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy odpychasz twego bliźniego, swego syna lub córkę - jeżeli nie jesteś
zawsze gotowy, aby pomóc - nawet tym, których nie lubisz - przyczyniasz
się do rozkładu waszej cywilizacji.

Czy widzisz, jak historia się ciągle zaczyna od nowa?

Bezmyślność i nieodpowiedzialność nie należą do cech krajów
cywilizowanych.

...młodzi ludzie, zdrowi na ciele i umyśle, rzucają się do stóp szarlatanów,
którzy twierdzą, że są Guru i wielkimi mistrzami, gdy tak naprawdę są
mistrzami w tylko dwóch rzeczach - w gadaniu i w zbieraniu bajecznych
sum pieniędzy.

.. nie należy polegać tylko na percepcji.

...nie przeciążamy naszych żołądków. Dzięki temu również nasze umysły
pozostają czyste i czujne. Niezależnie od wszystkiego, naszym umysłom
należy się pierwszeństwo - prawda?

Gdy byłeś ascetą w górach, pomogłeś o wiele większej ilości ludzi niż w
większości twoich innych wcieleń. To co się najbardziej liczy to nie pozory,
ale całokształt tego co jest za nimi.

Gdyby ludzie na Ziemi mogli widzieć Aurę, mogliby także dobierać kolory,
które by im pasowały i przez to poprawiały ich dobre samopoczucie.

...jesteś na swojej planecie po to, by się nauczyć jak żyć, cierpieć i umierać,
ale także po to by jak najwięcej rozwinąć się duchowo.

...każdy z nas dzieli Wyższą Jaźń z ośmioma innymi osobami na Ziemi

Czytanie Aury aby leczyć ciało fizyczne jest niczym w porównaniu z tym,
co można osiągnąć takim odczytem dla ciała psychicznego czy też
fizjologicznego.

Człowiek przez całe życie zajęty sprawami czysto materialnymi nie
poświęca dostatecznie dużo czasu na sprawy ducha.

...powróciliście do stanu, który jest gorszy niż ten 2000 lat temu.
∞W pewnych fazach snu, twoja Wyższa Jaźń może wezwać do siebie Ciało
Astralne.

...niezwykle ważne jest, aby twój sen nie był zakłócany przez niepożądany
hałas czy też nocne koszmary spowodowane szkodliwymi wrażeniami
wywołanymi w ciągu dnia.

Gdyby mogli zobaczyć zniszczenie, spowodowane hałasem dyskoteki,
opuściliby ją szybciej niż gdyby wybuchł tam pożar.

Technologia powinna pomagać w rozwoju duchowym, a nie coraz bardziej
więzić ludzi w świecie materialistycznym, jak to się obecnie dzieje na
waszej planecie.

Od czasu do czasu wolno nam, czy nawet powinniśmy, wyciągnąć
pomocną dłoń, ale formalnie nie wolno nikomu 'robić za kogoś innego
pracy domowej'.

To właśnie w dziedzinie psyche istnieją na Ziemi wasze największe
problemy.

Wszechświat to jeden gigantyczny atom, i wszystko jest tego
konsekwencją.

...kler dokładał wszelkich starań, aby trzymać ludzi w ciemnocie, na ile
tylko było to możliwe. Zmniejszając stopniowo poziom ich rozwoju
intelektualnego, duchowego i fizycznego, mogli lepiej nad nimi panować.

... najważniejszym obowiązkiem człowieka, bez względu na jakiej mieszka
planecie, jest jego rozwój duchowy.

Powinieneś zawsze pamiętać główną zasadę: Ciało Astralne we wszystkich
przypadkach musi dostosować się do Prawa Wszechświata. Podążając za
Naturą tak blisko jak to tylko możliwe, najszybciej może osiągnąć
ostateczny cel.

Pewien odsetek ludzi na Ziemi dochodzi do wyjątkowo krytycznego
punktu w rozwoju i czujemy, że nadszedł czas, aby spróbować im pomóc.
Jeżeli zechcą posłuchać, możemy im zagwarantować, że wybiorą właściwą
drogę.

...ciało człowieka otacza zarówno Aura jak i eteryczne pole siłowe w
kształcie owalnym.
∞Nie myl logiki z nielogicznymi wypaczeniami wierzeń religijnych.

Wiesz dobrze, że jeśli chcesz wyjaśnić coś, co nie jest faktem materialnym,
nawet najbliższym przyjaciołom, spotykasz się ze sceptycyzmem.

Wielkie korporacje naftowe są przerażone myślą o popularyzacji silnika
wodorowego, ponieważ oznaczałoby to utratę sprzedaży ropy naftowej i w
konsekwencji ich finansową ruinę.

...źródłem nadchodzących nieszczęść jest zanieczyszczenie, które rośnie z
dnia na dzień na waszej planecie. Jego konsekwencje dadzą się odczuć
bardzo szybko - dużo szybciej niż to sobie wyobrażacie.

Analogie są rezultatem Uniwersalnego Prawa Wszechświata

...materializm staje się jednym z największych zagrożeń dla waszego
obecnego życia i waszych przyszłych egzystencji w ciałach fizycznych

Grozi wam zniszczenie całej waszej planety - bez żadnej drugiej szansy, jeżeli
nie zaufacie tym, którzy chcą wam pomóc.

Jeżeli 'rozwiązanie' jest korzystne dla Wyższej Jaźni, możesz być pewien, że
zostanie ci ono przedstawione - jeżeli nie, będziesz czekał na próżno.

Spójrzcie wewnątrz siebie i zobaczycie, że posiadacie wszystko, czego
potrzebujecie, aby się komunikować ze STWÓRCĄ, po prostu dlatego że
to właśnie ON to tam umieścił.




cytaty z ksiazki "Misja" Michela Desmarqueta zachęcam do czytania jej jes am wzmianka o marsie i cała prawda o biblli i kościele niesety to co od malego nam wpajano o lko po o absm ulegli ssemowi a kosciol sie na nas bogacil i rządził świaem. Smuna prawda. To naprawde super książka niektorz jej nie zrozumieja ale niekorz korz wiedzą co nieco o Aurach ip. od razu zrozumieją o bajeczna i "prawdziwa książka" nie zadna fikcja jes o cała prawda o Ziemii i galakyce.

ludzie oczekują dowodu ale po co dowod nawet by z dowodem nie uwierzyli, poniewaz domagalibysie jakiegoś wiarogdnegdniejszego niestety to bez sensu. Ja w to wierzę. :mrgreen: :mrgreen: Niestety nasza technologi jest beznadziejna w porownaniu do innych galaktyk. :| A pod sphinxem żeczywiście się znajdują korytarze których nałkowcy nie zbadali bo rząd sie bal że wyjdzie na jaw ich nieludzka dyktatura i postępowanie kościoła. Sphinx jest odpowiedzią na wzzystkie pytania zawarte są w nim dokumenty z wydarzeniami i historią świata ,a takze jet tam wieleka wiedza ktorej my nie posiadamy, niby jak wyjasnic wielkie 4 tonowe bloki w piramidy?? Jak je przenosili?? Nie jesteśmy jeszcze na to gotowi. Odkrycie bedzie we właściwym momencie. :o :o
  • 0

#73

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...kler dokładał wszelkich starań, aby trzymać ludzi w ciemnocie, na ile
tylko było to możliwe. Zmniejszając stopniowo poziom ich rozwoju
intelektualnego, duchowego i fizycznego, mogli lepiej nad nimi panować.

I znów to samo... A co, Arabowie, Chińczycy i Japończycy wtedy też głupieli i ich poziom "duchowy" (?!) malał?
Denerwują mnie takie nachalne i głupie już ataki na Kościół, do tego ten średniowieczny, że niby jest taki sam jak dziś. Nawet w temacie o Borysie musiało być coś takiego!

Edit. Dodam jeszcze, że to kler jako jedyny dbał o edukację w średniowieczu.
  • 0



#74

NeX_1337.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bla bla ruska propaganda bla bla robienie sobie jaj

tak mozna to zkwitowac ...

Dołączona grafika

Jeśli masz się wypowiadać na takim poziomie to lepiej zakończ.
  • 0

#75

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I znów to samo... A co, Arabowie, Chińczycy i Japończycy wtedy też głupieli i ich poziom "duchowy" (?!) malał?
Denerwują mnie takie nachalne i głupie już ataki na Kościół, do tego ten średniowieczny, że niby jest taki sam jak dziś. Nawet w temacie o Borysie musiało być coś takiego!

Araby i te inne wiedzili o tym wszystkim moze troche mniej bo zyli w ubostwie ale te wszystkie krucjaty nie krucjaty to one sa wszystkiemu winne bo wybily elite arabska i zostaly same tlomoki.
A mnie denerwuje jak ktos broni KK bo on dopiero w 1992 roku (czyli wtedy kiedy sie urodzilem) przyznal ze galileusz mial racje.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych