Skocz do zawartości


Zdjęcie

przyczyna nieszczęść po spotkaniach z niesczęśliwymi duchami...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

SpiritShadow.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

duchy umarłe nie ze starości lecz np: zabite,poległe w wypadku samochodowym itp,itd ciągną za sobą pewną aurę nieszczęść.

Możemy to łatwo zauwarzyć ,gdy bezmyślnie żartujemy sobie z dusz lub próbujemy je wzywać bzdurnymi rytuałami rodem z pogańskich wsi średniowiecza w ten sposób potraktowana dusza pragnie zemsty pod postacią: [u]opętania ,zmanipulowania i... przerzucenia swojego nieszczęścia na istotę żyjącą w celu jej śmierci...A teraz pozwólcie że przedstawię wam trzy takie sytuacje :

1. Kiedyś w święto zmarłych moja ciocia oraz jej koleżanki poszły na grób wywoływać duchy, ich celem był grób pana Mickiewicza , opowiadała mi że po pewnym czasie zaczął dąć wiatr który przewrócił płytę nagrobną...chwilę potem w powietrze uniosła się wątła postać w czarnym cylindrze i fraku pogrzebowym , wtedy opętanie to miało miejsce : jednej z jej koleżanek (Kamili) jedna połowa twarzy podobno śmiała się a druga płakała, moją ciocię coś dusiło za szyję a potem widziała na niej odciśnięty ślad ręki natomiast trzecia (Ewa) która najbardziej była zaangażowana w wywoływanie ducha zachorowała na raka w późniejszych latach i na niego zmarła.

2.Było to 4 lata temu w lecie , kolego mojego taty jechał samochodem w nocy (był w nim sam) nagle poczuł lekkie drżenie kierownicy,coś strzeliło w silniku więc zatrzymał się aby sprawdzić powód. Okazało się że nic się nie stało , zdziwiony wrócił więc do auta, stanął zaskoczony gdy spostrzegł że w środku na tylnim siedzeniu siedziała starsza kobieta , spytał się więc ją co tu robi , czy gdzieś ją podwieźć ...nic nie odpowiedziała tylko pokiwała głową na "tak" ...spytał się więc dokąd pokazała palcem przed siebie...zdziwiony pojechał więc przed siebie nagle poczuł że drzwi same się otwierają a kobiety już nigdzie nie było,opanował go więc strach i czym prędzej odjechał z tego miejsca...parę sekund później na drodze pojawiła się ta sama kobieta która była w jego samochodzie, chciał zahamować jednak rozpłynęła się ona w powietrzu a jego samochód dosłownie sam stoczył się z autostrady policja odnalazła jego zwłoki na poboczu lasu jednak nie był on już żywy.

3.To dosyć dziwna sytuacja, wydarzyła się ona w nocy, moja mama obudziła się i zobaczyła fosforyzującą postać naszej zmarłej w tym pokoju babci która sunęła ku niej w powietrzu wreszcie wleciała prosto w jej brzuch, jakiś czas później okazało się że miała dziecko...urodziła je..jest to mój brat a co w tym dziwnego? jest bardzo podobny do naszej zmarłej babci...

ciekawostka:otóż mój dziadek miał kolegę grabarza który często widywał "duchy" ...dlaczego w cudzysłowiu??? otóż okazuje się że nie była to dusza lecz mgiełka fosforu wydzielająca się z człowieka po śmierci, dziwne prawda? a jednak ... poza tym, reszta to po prostu zmarłe dusze powłoka astralna jak zapewne już wiecie...
  • 0

#2

Vexor.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe historię ;] Znasz może jakieś ? Bo ja znam ale to twój temat więc nie będę tu się rozpisywał :)
  • 0

#3

SpiritShadow.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spokojnie możesz je pisać i tu :yes: ...ja znam ich wiele...mam dużo książek na ten temat itd...ale nie które są zbyt...hm...niebezpieczne...dla tego nie będę spisywał zawartości... ;) ...
  • 0

#4

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

2. fake, bo skoro umarl po tej akcjii to skad o tym wiesz?
  • 1

#5

Vexor.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może później napisze... bo teraz czasu nie mam ;p
  • 0

#6

Mordak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam się z kolegą wyżej ale punkt 2 widziałem w jakiejś książce więc może z tego spisałeś ? ? :cafe:
  • 0

#7

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

2. fake, bo skoro umarl po tej akcjii to skad o tym wiesz?

Dokładnie to samo chciałem napisać, skoro zmarł to jakim cudem ty to wiesz ? Oprucz tej 2 to historie są nawet fajne ale co do tej 1 mam mieszane uczucia...
  • 0

#8 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Heh 2 dobre :] skoro był sam, skoro zginął, to skąd wiesz, co się wydarzyło?
  • 0

#9

SpiritShadow.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja w ogóle nie wiem czy te historie są prawdziwe...ja ich nie przerzywałem lecz uslyszałem od cioci,taty mamy i dziadka skąd mam wiedzieć czy nie nazmyślali? no nie wiem, zastrzerzenia proszę mieć do nich ;) ....
  • 0

#10

Szudrun.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Było to 4 lata temu w lecie , kolego mojego taty jechał samochodem w nocy (był w nim sam)


:/ Wie, bo mu pewnie powiedział.

Troszkę za piękne te historyjki... chociaż z drugiej strony, nie zaznaczył, że sa prawdziwe :D
  • 0

#11

Mordak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt nie wie czy on kłamie oprócz jego samego.


Moja ocena:

1.twoja ciocia mogła zmyślać, żebyś ją lubił. Ale to z Rakiem podtrzymuje, że mogła mówić prawdę. :>
2.

fake, bo skoro umarl po tej akcjii to skad o tym wiesz?

:>
3.To mogła być iluzja a z tym dzieckiem to mógł być zbieg okoliczności. :>

dodam, że punkt 2 czytałem z książki ale chyba fikcja była więc nie chce na niego zwalać winy, że kłamie!!
  • 0

#12

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Druga historia mnie trochę zastanawia - był sam, pusta droga to skąd wiedzą że siedziała, kiwała głową, znikała itp. ? Robił notatki przed śmiercią ?

W wakacje leciał o tym odcinek NDW - wywoływanie duchów w Canitas chyba - mam to nawet nagrane...
  • 0

#13

Mordak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak a na DVD czy VHS czy na kompie masz???
  • 0

#14

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A o którego mickiewicza chodzi ? :lol
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takie przypadki z widmem, które chce podwiezienia są bardzo rozpowszechnione i myślę, że prawdziwe. Ale od razu miałem takie same wątpliwości jak inni ;) .
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych