Skocz do zawartości


Zdjęcie

WTC a UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak wiadomo (lub nie) 9/11 oprócz samolotów, które uderzyły w WTC zaobserwowano także inne "niezydentyfikowane obiekty latające" ...

Czym były ? Czy teoria dr. Pająka mówiąca , że "oni" mieli w tym "ataku" swój udział się sprawdza ?

Jeden z dziwnych obiektów przelatujących tuż po uderzeniu 2 samolotu w drugą wierze z tzw. prędkością Hypersonic Speed:
Dołączona grafika

Drugi NOL przelatujący z bardzo duża szybkością:
Dołączona grafika

Linki:
http://www.anomalies...om/WTC_UFO.html

http://www.tvbn.com/...ism/WTCUFO.html
(Pod tym linkiem zachęcam do ściągniecia 3 filmików pokazujących to zdarzenie)
  • 0



#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No widzialem jeszcze dwa inne filmiki na ktorych jest UFO pod czas zamachu. Przelatuje dosyc szybko zgodnie z ruchem wiateru.

[ Dodano: 2006-01-26, 16:48 ]
a z reszta byly one dostepne na wczesniejszej stronie....
  • 0

#3

JAA1234.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tu jeszcze jeden filmik
  • 0

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tu jeszcze jeden filmik


To akurat może być ptak (moim zdaniem...).
  • 0



#5

JAA1234.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a to
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a to


Znam ten film ...

Choć wierze w UFO to jednoznacznie niemogę powiedzieć , że to akurat autentyk ... ten film był badany wiele razy ... i jest uznawany za jeden z najlepszych ... ale są i tacy co odrzucają wiarygodnośc tego nagrania ...

Interesujacy ...
  • 0



#7

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

na zwolnieniu widać kształt tego obiektu i teraz myśle że nieco przypomina myśliwce f-16.. ale jak wytłumaczyć to że zawisł w miejscu?
  • 0



#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

na zwolnieniu widać kształt tego obiektu i teraz myśle że nieco przypomina myśliwce f-16.. ale jak wytłumaczyć to że zawisł w miejscu?


Zawisanie w miejscu to nic nowego - dla NOL'i niema czegoś takiego jak "niemożliwy manewr" np. zawis w powietrzu itd. grawitacja itd. to dla nich pestka ... mogą poruszać sie we wszystkich płaszczyznach w dowolnym kierunku, tym samym błyskawicznie zmieniając kierunek lotu ...

Co do myśliwca ... hmm ... to "coś " jest zamałe na myśliwiec ...
Proponuje znaleść oryginalne nagranie a nie japońską analize ... oryginal jest dłuższy - ma wiecej materiału na początku ...
  • 0



#9

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

orginał mam na kompie nawet... a ja mówiłem o kształcie a nie o wielkości, a to że zawisł nie jest niczym niezwykłym dla NOL'a ale dla rzeczy ziemskich to coś nowego :D
  • 0



#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

orginał mam na kompie nawet... a ja mówiłem o kształcie a nie o wielkości, a to że zawisł nie jest niczym niezwykłym dla NOL'a ale dla rzeczy ziemskich to coś nowego :D


Właśnie zamieściłem specjalnie artykuł o Węgierskim pilocie żeby porównać ten obiekt z drugim ...
  • 0



#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak jak tam napisałeś... może te SONDY miały coś wspólnego z zamachem?
Ja osobiście bardziej wierze w spisek rządowy z Bushem na czele..., bo za dużo rzeczy zostało zfabrykowanych i przeinaczonych. Choć jeżeli (jak to było gdzieś pisane) USA ma sojusz z pozaziemską cywilizacją, to mogli oni mieć w tym jakiś udział. Co o tym sądzicie?
  • 0



#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niewątpliwoe "COŚ" tam jest uwieńczone na tych sekwencjach filmowych ... i nie są to ptaki czy inne latadła, które znamy na Ziemi!
Niemam co do tego żadnych wątpliości.

Jest jedna teoria o tym , lecz człowiek, który ja ogłosił jest uznawany przez większośc ludzi za takiego, którego teorie są "pomylone" - tym kimś jest dr. Jan Pająk.
Facet ma niezwykłe teorie odnoście UFO i ich działalności na ZIemi.

Mówiać w skrócie facet twierdzi, że statki UFO dzięki swojej sile, napędowi i zastwosowaniu broni plazmowej (która mogła zostać wytworzona przez NOL) zniszczyły wieże WTC - jak wiadomo z tych wielkich wież został tylko PYŁ !!! I tu ta teoria ma swój początek, że moc plazmowa rozwaliła wszystko (beton , ludzi - wszystko) ... nawet niebyło szczątek ludzi sam PYŁ - to jest naprawde dziwne ...

Tym pyłem, kórego było mnóstwo (rozleciał sie na cały Manchatan) było wszystko - szczątki ludzi, beton i wszelkie zawartości budynków.

W teorii tej autor zamieszcza też fotografie miejsc gdzie stały wieże :
Dołączona grafika
Według autora tej teorii poprzez ten tunel NOL zniknął ...

Powstał swoisty "tunel" który pochłonął zapadający sie budynek ... w tym miejscu autor też nawiązuje do podziemnych Baz,Tuneli itd.

Tu m.in. ta teoria:
http://jan-pajak.com/wtc_pl.htm

Ja osobiście nie analizowałem jeszcze teorii tego człowieka ...
  • 0



#13

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ciekawa teoria, nie słyszałem o niej, ale o janie Pająku dośc często była mowa. Ten człowiek ma wenę, ale ciekawe ile z jego teorii się spradzi ?
  • 0



#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ciekawa teoria, nie słyszałem o niej, ale o janie Pająku dośc często była mowa. Ten człowiek ma wenę, ale ciekawe ile z jego teorii się spradzi ?


Ciekawe też jest to, że szczątki ludzi z WTC (bardziej pył który z nich pozostał) zbierano do wiaderek! I takowych ciał jako definitywnych szczątków ludzkich niepokazano ...

A szczątki kosmonautów , którzy zginęli w atmosferze w ekslozji promu Columbia dało sie zidentyfikować ...

Niedziwne? Że wszelka materia organiczna z WTC zniknęła a np. dowody papierowe obciążajace Bin Ladena znaleźli (tak twierdzi Rząd USA) ... (paranoja!).

Jest sporo fotek ukazujących zdjęcia ulic i mnóstwo papierów porozrzucanych po dzielnicach ... a szczątek ludzkich brak ... - tą teze też bodajże Pająk wliczał w działalność UFO ...
  • 0



#15

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

myśle że ten facet ma jakieś wtyki, bo sam by na to wszystko raczej nie wpadł :D
ale ogólnie cały zamcha na WTC budzi tyle kontrowersji że szok... ale faktycznie w mediach (nigdzie) nie było wzmianki o tym, że nie znaleziono ciał ludzi pracujących w tym czasie w obu gmachach, z czego możnaby wywnioskować, że panowała tam ogromna temperatura, a w takim razie skąd się wzięły materiały obciążające? wkońcu to jest na papierze...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych