Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciąg dalszy moich przygód...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

HiFi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć. Nie wiem czy pamiętacie, ale zamieściłem tutaj kiedyś temat o tym, że u mnie w kuchni sam talerz sobie wyleciał, a teraz w tym samym miejscu wyrąbało cały chaczyk taki mocny i to wygląda jakby był urwany:|. Ja już nie wiem powoli co mam myśleć :hmm:. Nigdy takich rzeczy nie było w tym domu do puki nie odziedziczyłem kota po takiej pani co bardzo go kochala i prosila zebym go wzial jak ona umrze i tak zrobilem. To może być ona?
  • 0

#2

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tak, to ona. koniec tematu :]
  • 0

#3

HiFi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo naprawde zaczynam się powoli dziwić, a skojarzyło mi się, że to takie rzeczy się dzieją odkąd mam tego kota. Co można zrobić, aby hmm jakby to ująć pożegnać tą osobę z tego domu? Aha i zauważyłem, że teraz jak to zleciało kot zrobil się jakiś hmm pobudzony.
  • 0

#4 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Wezwij egzorcystę??? :roll:
  • 0

#5

HiFi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że chyba najpierw wystarczy modlitwa :) ewentualnie spróbóję coś nagrać choć przyznam, że trochę się boje tego co moge usłyszeć...
  • 0

#6

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

super nagraj i pokaz nam - klamstwo od razu wyjdzie na jaw ;)
  • 0

#7

HiFi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam tylko jedno pytanie. Po co miałbym kłamac??
  • 0

#8

Marian666.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby zrobić nas w konia i się z nas potarzać ze śmiechu? Taka ewentualność powinna być brana pod uwagę ;)
  • 0

#9

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest tutaj wiele osob ktore zmyslaja historie dla zabawy i dla ponabijania sie z innych, moze twoja jest prawdziwa a moze nie wiec takie nagranie byloby przydatne bo sa tutaj osoby ktore po nagraniu potrafia stwierdzic czy autorowi nalezy sie ban czy nie :P
  • 0

#10

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HiFi, spoko luz i spontan ;) Nic sensownego ci nie napisali, no ale cóż dzieci neo o tej porze grasują i posty nabijają. Fajnie by było jakbyś dał fote tej szafki.
Następnie(pewnie to czytałeś) ale gdybyś przeoczył to daje ci link bo się przyda
http://www.paranorma...?showtopic=6712
i sprobuj tego
http://www.paranorma...?showtopic=6698
A wg. mnie ta kobieta była bardzo zwiazana z tym kotem i nie chce od niego odejść. Pewnie była samotna a ten kot był jedyną "rzeczą" jaką miała.
  • 0

#11

HiFi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha wy tak myślicie. Nie no spoko spróboje nagrać coś tylko problem w tym, że to się dzieje w kuchni a ja mam komputer w moim pokoju i nie bede go przenosil do kuchni nie wiem moze cos mi sie uda uchwycic w razie co dam znac narazie. No zgadza się ten kot był jej jedynym jakby to powiedzieć przyjacielem. I rzeczywiście była samotna tak więc nie wykluczam możliwości jej pobytu tutaj. do tego że ostatnio troche bylem nie mily dla tego kota... postaram sie byc lepszy no ale mowie sproboje cos nagrac i zobaczymy.
  • 0

#12

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te okreslenia ,,dzieci neo" staja sie juz oklepane i zalosne

jak mogles byc niemily dla biednego kota ! ;[
  • 0

#13

HiFi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No bo wkurzał czasami łaził po stole plątał się pod nogami że się można o niego wywrócić itp:P, ale już się polepszyłem

EDIT: Stało się coś dziwnego ten haczyk co na nim wisiały te rzeczy jest przytwierdzony tak samo jak był chociaż położyłem go na stole i w tym czasie nikt nie był u mnie w domu :|

Sorki fałszywy alarm to moja babcia go przykleiła a ja jej nie słyszałem bo na słuchawkach słuchałem no ale pozostaje sprawa tamtego talerza i tego odpadniecia dziś tego wszystkiego... jutro cos nagram a przynajmniej postaram sie
  • 0

#14

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze znowu babcia ? :) jak widzisz latwo wyjasnic ,,samo"przyklejenie sie haczyka, pewnie i ktorys z domownikow zahaczyl o niego i lekko przetracil.
  • 0

#15

HiFi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale wtedy kiedy to się stało nie miałem słuchawek na uszach i napewno nikogo nie było. Bo sie pytalem babci czy wczesniej byla a ona powiedziala ze nie a nikt inny nie mogl bo wszyscy sa w pracy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych