Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepsze filmy o duchach, nawiedzeniach itp.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

FlamenFrost.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może "Rytuał"/"The Rite", co prawda tam nie chodziło o ducha, tylko o demona, ale myślę, że Wam się spodoba, no i jest oparty na faktach ;>
  • 0

#17

chupacabraaa.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może "Rytuał"/"The Rite", co prawda tam nie chodziło o ducha, tylko o demona, ale myślę, że Wam się spodoba, no i jest oparty na faktach ;>

Są pewne nieścisłości;) Jak we wszystkich tego typu produkcjach scenarzyści sporo zmieniają. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to mój ulubiony film dotyczący opętań. Wcześniej palmę pierwszeństwa dzierżyła Emily Rose
  • 0

#18

FeRu.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepsze są 2 seriale dokumentalne: Ghost Adventures i Ghost Hunters. Fajny także ale słabszy jednak jest Ghost Lab . W Ghost Adventures uchwycono jak dotąd najlepsze dowody istnienia duchów. Serial jest na etapie 5 sezonu i ciągle jest moim numerem 1. Zak Bagans i jego dwóch znajomych Nick i Arron zamykają się na całą noc w miejscach uznanych za nawiedzone uzbrojeni tylko w kamery na podczerwień,dyktafony i czujniki pola elektromagnetycznego. Czasem testują rózne nowinki techniczne sprawdzając czy da się dzięki nim lepiej poznać drugą stronę. Na prawdę polecam.
Ghost Hunters jest trochę gorszy ale też miło się ogląda. Ghost Lab jest naj słabszy z nich jednak dla zainteresowanych duchami i nawiedzonymi miejscami jest dobrym uzupełnieniem wiedzy. 90% dowodów jakie znajdująto kiepskiej jakości EVP,czasem dzieje się coś większego ale ogólnie serial jest nudny. Takze z całego serca polecam Ghost Adventures. Na torrentach można pobrać wszystkie sezony w języku angielskim bez polskich napisów. Ghost hunters można pobrać tutaj z lektorem.

Użytkownik FeRu edytował ten post 10.12.2011 - 14:21

  • 0

#19

Chemiczna.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

POLECAM ci film "Rozmowy z zaświatami Living with the Dead (AKA Talking To Heaven) (2002) TV "

film jest poprostu zajeboza nic dodać nic ująć

Najlepeij oglądać go z lektorem


http://www.filmweb.p...e,Film,id=91129


:o

Faktycznie niezły, podobny do "zaklinaczki duchów"  :> szkoda że jest tak mało filmów o dobrych duchach.... głównie same horrory :facepalm:


  • 0

#20

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To może i ja dorzucę swoje typy:

 

- Droga Śmierci (Dead End) 2003 - trochę nietypowo o życiu po śmierci, ale przed życiem po życiu;

 

- Równolegle (El Incidente) 2014 - może nie o życiu po śmierci, ale o życiu... gdzieś indziej...

 

- Kłopotliwy człowiek (Den Brysomme mannen) 2003 - o życiu w piekle (albo we współczesnej Norwegii... :> ).


  • 0



#21

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może nie nowości ale podobały mi się bardzo:

  • Demon historia prawdziwa
  • Sierociniec
  • Szósty zmysł
  • Egzorcyzmy Emily Rose




#22

michaelx.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a Ja dodam - Kronika opętania, podobno równiez na faktach


  • 0

#23

Violet_.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja najbardziej lubie Conjuring 2

Sent from my HTC M8 using Tapatalk
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych