Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepsze filmy o duchach, nawiedzeniach itp.


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1

Elkasei.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuję temat w którym moglibyśmy porozmawia o dobrych filmach o zjawiskach nadprzyrodzonych, jakie filmy polecacie, które najwierniej przedstawiają zjawiska paranormalne itd. Nie widziałam wiele takich filmów a chciałabym i jestem pewna że ktoś poleci mi jakiś film godny obejrzenia. Jak na razie z dobrych filmów widziałam "Egzorcystę", "Szósty zmysł", "Innych", "Poltergeista", "Egzorcyzmy Emily Rose". Zachęcam do dyskusji. :cafe:
  • 0

#2

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To sie raczej nadaje do Hydeparku, chyba że masz na myśli filmy dokumentalne...

"Egzorcystę", "Szósty zmysł", "Innych", "Poltergeista", "Egzorcyzmy Emily Rose"

Ale chyba jednak nie... Z naukowych b. dobry jest "Łowcy duchów" (czy jakoś tak) na Discowery Science Niestety oglądałem tylko 2 odcinki, bo nie mam dekodera i oglądam u wuja...
  • 0

#3

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się podobał urywek filmu "znaki" , w którym pokazywali ufo. Moim zdaniem bardzo realistyczne :) tak szczerze to mało obejżałem filmów tego gatunku. Był jeszcze fajny film, nazywał się chyba duch lub duchy. Opowiadał on o rodzinie, która nie świadomie zamieszkała na dawnym cmentarzu. Film był na poziomie (chociaż dosyć stary) ale koniec filmu był głupi i banalny. Drzewo chciało pożreć dziecko :/ albo coś co zjadło dom, o ile się nie mylę coś takiego było.
Może od kolegi pożyczę 2 części klątw albo obejżę jak pujdę do niego na blałkę :P
  • 0

#4

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie ogladam takich filmow, gdyz jesli mam patrzec obiektywnie na kwestie zjawisk paranormalnych to nie moge sobie zasmiecac mozgu Hollywood'zkimi wizjami, ktore z rzeczywistoscia maja niewiele wspolnego, za to czesto rzeczywistosc kreuja ;)
  • 0

#5

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

judas666 ---> Egzorcyzmy Emily Rose jest filmem na faktach, chociaż pewnie reżyser dodał coś od siebie by ubarwić akcję.
Warto oglądać program o duchach na discovery. Chociaż tam tylko gadają i sami kręcą sceny z opowiadanych historii. Ale jest w 100% na faktach.
  • 0

#6

Elkasei.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też oglądam programy o duchach na Discovery i na ZoneReality. Szkoda, że nie dają więcej tkich programów :cry:
  • 0

#7

Driada.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zależy co widz chce zobaczyć. Jeżeli prawdę to również polecam Discovery i tym podobne programy. Osobiście również lubię "bajki" o zjawiskach paranormalnych, czyli takie filmy, jak np. "Krąg", czy "12 duchów". Ale jak wiadomo, filmy te są po to, żeby się bać, a nie czegokolwiek nauczyć. Polecam również film o człowieku ćmie z Richardem Gere, nazywa się "Przepowiednia". Może nie jest o duchach, ale jest również godny polecenia miłośnikom zjawisk niewytłumaczalnych.
  • 0

#8

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wczoraj na National Geographic było o wampirkach niestety nieobejżałem bo zapomniałem -.- Ale dzisiaj na tym samym kanale o 21:00 będzie o Masonach więc może czegoś ciekawego da się dowiedzieć xD
  • 0

#9

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z nowosci napewno White Noise 2 w filmie wystepuje głownie EVP do tego niezły klimat :) polecam do obejrzenia :) osobiscie z tej kategorii filmow nie mam jakichs specjalnych faworytów , lubie serie X-files i chyba nic pozatym. oo i moze an american haunting - demon : Historia prawdziwa. :)
  • 0

#10

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z nowosci napewno White Noise 2 w filmie wystepuje głownie EVP do tego niezły klimat :)



Z tego co się orientuję film pojawi się latem tego roku.
Mnie bardzo podobała się cz I, a drugiej częśc już nie mogę sie doczekać...
  • 0

#11

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pandemia - film "White noise" miał juz swoja premiere. Ja przynajmniej oglądałem DVDripa od DONE. :)

data premiery: 2007-06-08 (Polska) , 2007-01-05 (Świat)


  • 0

#12

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=u-i2aqTA74o&eurl="][/url]
Polecam :)
Film o OOBE :)
  • 1

#13

mariuszlublin.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

POLECAM ci film "Rozmowy z zaświatami Living with the Dead (AKA Talking To Heaven) (2002) TV "

film jest poprostu zajeboza nic dodać nic ująć

Najlepeij oglądać go z lektorem


http://www.filmweb.p...e,Film,id=91129


:o
  • 0

#14

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Stygmaty, Szkoła czarownic, Linia życia, K-PAX, Zielona mila.
  • 0



#15

mariuszlublin.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

The Changeling 1980 roku , film bez efektów specjalnych ale ma dobry klimat a to najważniejsze.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych