Skocz do zawartości


Zdjęcie

Godzina 21:47 i 09:47


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

harni.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prześladują mnie cały czas te godziny: 21:47 i 9:47. Zawsze gdy popatrze na zegarek to jest jedna z nich. Co te godziny mogą oznaczać ?? Czy to jakieś znaki ??

Powiem że stało to sie dla mnie troche upierdliwe :roll:
  • 0

#2

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze tak bardziej konkretnie ? jak czesto te godziny widzisz ? ... jak bedzie wiadomo to mozna wykluczyć prawdopodobność przypadku :)
  • 0

#3

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

popatrz na to z tej strony.
mozesz popisac sie przed kumplami...
jest pozny wieczor, ktos pyta o godzine, a Ty bez patrzenia na zegarek "21:47 :] "
nie jest zle ;)
  • 0

#4

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no nie, znowu ten temat, tu masz dwa inne, poszukaj sobie odpowiedzi...
http://www.paranorma...?showtopic=7723

http://www.paranorma...t...7&hl=numery
  • 0

#5

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Polecam najpierw trochę poszukać:
http://www.paranorma...t...numery&st=0
http://www.paranorma...topic=7723&st=0

Tam znajdziesz masę teorii na ten temat.
  • 0

#6

harni.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem juz te tematy co podał Beavis and Butthead i Apophis, ale tam widzą różne godzinynp. 12:12, 13:13. Ale ja prawie ciągle widze te godziny: jestem w szkole, patrze na zegarek w szkole: 9:47. Ktoś sie mnie pyta która godzina: 21:47. Gadam z kimś na gg, patrze czasami o której ktos mi wysłał wiadomosc: 21:47
To tylko niektóre z przypadków kiedy widze te godziny.

Ponawiam pytanie: to są może dla mnie jakies znaki?? czy po prostu zbieg okoliczności??(to mało prawdopodobne)
  • 0

#7

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To tylko 2 razy dziennie patrzysz na zegarek?? Bo jesli wiecej razy to to czysty przypadek.
  • 1

#8

mAc_cm.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile nie prowokacja , to działanie podświadomości, powtarzaj sobie ze Cie te godziny prześladują...to uwierz będą Cie prześladować jeszcze bardziej
Pozdro :kim:
  • 0

#9

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma znaczenia to, że Twoja godzina jest inna niż te w innych topicach na ten temat. Tak jak wspominał mAc_cm jest to poprostu kwestia podświadomego wmawiania sobie, że coś takiego występuje. W tamtych tematach możesz sobie przeczytać więcej o tym (wszystkie posty przeczytaj). Nie ma w tym nic strasznie paranormalnego, a przynajmniej nie ma związku z duchami. :)
  • 0

#10

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E tam nic nadzwyczjnego
Temat zamykam
  • -1

#11

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taki temat już był i to nawet nie jeden. Po co pisać nowy skoro mógłbyś się dopisać do któregoś z poprzednich ? Nie róbcie bałaganu na forum, proszę jakiegoś moda o zamknięcie.
  • 0

#12

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ostatnio się obudziłem o 6 godzinie, 6 minucie i cyba 6 sekundzie. Już myślałem, że jakiś demon po mnie zaraz przyjdzie tak jak to było w Egzorcyzmach Emily Rose ;) .
  • 0

#13

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

E tam nic nadzwyczjnego
Temat zamykam



To jesteś modem bądź adminem, że potrafisz zamykać tematy? no łał nie wiedziałam że już taki przywilej cię kopnął :wall:

Człowieku, nie rządź się, bo możesz naprawde sobie nazbierać....


Co do tematu: musimy cały czas o tych godzinach czytać i pisać? Są już dwa tematy o takoej treści... :/
  • 0

#14

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no temat żenada jak i reszta o tych godzinach, szkoda forum na takie śmieci. Nicolle-Collie nie zabronisz mi wypowiadac wlasnych opinii.
  • 0

#15

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie no temat żenada jak i reszta o tych godzinach, szkoda forum na takie śmieci. Nicolle-Collie nie zabronisz mi wypowiadac wlasnych opinii.



:rotfl: A twoja opinia to "temat zamykam"? :rotfl: Człowieku, przejrzyj na oczy...nie jesteś jakimś guru na tym forum :/ nie wszyscy muszą być tobie podlegli, a jak narazie większość nie ma do ciebie szacunku...żeby sobie wypracować opinię osoby na wysokim szczeblu towarzyskim trzeba najpierw uzyskać szacunek drugiej osoby a przede wszystkim sam szanować innych
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych