Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demony które mnie prześladują


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczy poszukać, to nie boli, wszystko jest na tym forum. A co do tych widziadeł, to wg mnie Twoja wyobraźnia i nic więcej. Kiedy sobie wyobrazisz że ich tam nie ma, to ich tam już nie będzie.
  • 0

#17

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chcę zakładać nowego tematu więc się delikatnie wtrące ;) czy wy macie takie coś, że czujecie jakby fal, które wydają wysokie dźwięki? czasami to słyszę chwilę przed tym jak ktoś ma wejść do pokoju albo jak ktoś wychodzi z pokoju to czuję jakby jakieś fale uciekały z pokoju przez otwarte drzwii. Czy wy macie coś takiego? jeszcze wczoraj myślałem, że to są fale telewizyjne albo radiowe, zresztą nie wiem.
  • 0

#18

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczy poszukać, to nie boli, wszystko jest na tym forum. A co do tych widziadeł, to wg mnie Twoja wyobraźnia i nic więcej. Kiedy sobie wyobrazisz że ich tam nie ma, to ich tam już nie będzie.


Nie wydaje mi się zeby to moja wyobraźnia była, po prostu czuję ze one czegoś ode mnie chca tylko czego?
  • 0

#19

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie możesz ich po prostu o to zapytać?
  • 0

#20

Ender_Wiggin.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tymi falami to mam cos podobnego tyle ze u mnie polega to na tym ze zawsze wiem kiedy jest wlaczony albo wylaczony telewizor gdzies w mieszkaniu. Nawet jesli jest w najodleglejszym koncie (a to daleko:) i bynajmniej nie chodzi mi o to kiedy sobie wesolo szprecha. Chodzi o sytuacje kiedy jest wyciszony. a jesli jest w trybie nazwijmy to "stand by" czyli wylaczony z pilota ale nie z guzika to potrafie to slyszec z pokoju obok ale mysle ze to kwestia dobrego sluchu w sensie muzycznym and stuff wiec ciesz sie:) masz dobry sluch mozesz zostac muzykiem :drink:
  • 0

#21

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja radzę poprostu obudzić się albo przestać śnić na jawie :)
  • 0



#22

Vexor.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak byłem mały to też miałem takie coś że ktoś jakby siedział w moim pokoju... a nawet kiedyś zobaczyłem jakaś postać która ucieka z mojego pokoju ale nie byli to rodzice i bracia bo po tym zdarzeniu szybko wybiegłem z pokoju i wszyscy spali:S
  • 0

#23

(-XeX-).
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia czy są to duchy, demony czy zwidy. Mogę śmiało jednak powiedzieć Ci jedno - pokonaj własny STRACH! Demony respektują silne dusze, ze strachu tych słabych czerpią energię i satysfakcję... Udowodnij, że nic nie mogą Ci zrobić. Sam miałem coś podobnego, ale udało mi się i zwyciężyłem;] Więc... walcz!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych