Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch z Internetu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#31

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podeslij mi ten artykul...chociaz !!! Czasami jak leze juz w lozku to czuje ze ktos chodzi po pokoju i raz widzialem odwrocona twarz w drzwiach...(i od razu mowie,to nie byla moja matka :> ).
  • 0

#32

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta gazeta już dawno wyrzuciłam.

Czasami jak leze juz w lozku to czuje ze ktos chodzi po pokoju i raz widzialem odwrocona twarz w drzwiach...(i od razu mowie,to nie byla moja matka :> ).

A sprobuj w środku nocy spojrzec na ekran telewizora lub komputera :mrgreen: To dopiero wrażenia. ^^ Pamietam jak raz cos mnie obudzilo, tak jakby walnęło o okno. Wstałam i chciałam podejsc do okna, i zatrzymalam się na środku pokoju, bo zobaczyłam na ekranie telewizora czyjąs sylwetke (nie moją). Przez reszte nocy nie wychodziłam spod kołdry :roll: Potem robiłam z kolezankami seanse z telewizorem xD . I czasem na ekranie cos się pojawiało. :o
  • 0

#33

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mialem podobnie ale nikt mi nie uwierzyl :> spojrzalem w nocy na wylaczony telewizir i ktos tam stal...tak jakby w miom pokoju,a jednoczesnie w telewizorze. :devil:
Niezla rzeznia...a kogo widziales ??
Ja jakiegos niepodobnego do mnie kolesia...
  • 0

#34

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To byla jakas facetka podobna troche do Beyonce. Zdziwiło mnie to ,ze ona stała tak jakby kamera spoglądała na nią z góry chociaż pokój normalnie odbijał się od ekranu.
Ps: jestem dziewczyną :D
  • 1

#35

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziewczyną :) A to przepraszam KOLEŻANKO,ta miniaturka mnie zmyliła.
Beyonce ??
U mnie byl koles stojacy w glebi ekranu...cos tak jakby lustrzane odbicie.
Dałem ci punkcik reputacji...niech ci sie wiedzie na tym forum :)
  • 1

#36

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o odbicia w ekranie tele lub ekranie monitora- zwykłe złudy, szczególnie w nocy...ekran zniekształca pewne cienie i powstają przerażające obrazy...poza tym wyobraźnia też tu ma wiele do powiedzenia na ten temat...
  • 0

#37

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie nie uwierzysz, ale to nie były cienie. Zwłaszcza, ze niekiedy się ruszały.
  • 0

#38

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o odbicia w ekranie tele lub ekranie monitora- zwykłe złudy, szczególnie w nocy...ekran zniekształca pewne cienie i powstają przerażające obrazy...poza tym wyobraźnia też tu ma wiele do powiedzenia na ten temat...


Oj tak... nieraz mam cykora siedząc o 12:00 przed ekranem TV że zobaczę jakieś odbicie czy cień.
  • 0

#39

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Duch ktory nawiedza przez internet ?
A jak on sie tam znalazl niby ??

Przez kabel ?? Odpowiedz dobra,jak kazda inna.
Duch z internetu jest wedlug mnie bujdą.


No źle do tego podchodzisz.. jak wywołujesz duchy wyczutyjac formułki z ksiazki to co, duch jest w tej ksiażce? Duch, jest w astralu, a internet, był własnie tą ksiega.. A to kobieta swoimi myslami przywołała ducha..
  • 0

#40

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Drusilla- wyobraźnia potrafi działać zaskakująco, więc nawet jeśli uważasz, że się ruszały to naprawdę mogła to twój wzrok mógł płatać figle.
  • 0

#41

dr.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na tygodniowym meetingu tez mozna wiele rzeczy/postaci zobaczyc :] I to nie tylko w telewizorze :P
  • 0

#42

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odkąd to wylączony telewizir znieksztalca obraz i tworzy ruchome widma ??
Nie widziales wiec nie uwierzysz...proste i logiczne.
Latwo krytykuje sie cos o czym sie nie ma pojecia,prawda ??
  • 0

#43

dr.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najczęściej dzieje się to wieczorem (z tego co wyczytalem). Zmęczone oko jest w stanie wyłapać duużo rzeczy, niekoniecznie prawdziwych.

Zrób sobie eksperyment - nie śpij przez około 3-4 dni. Po tym czasie spróbuj się czemuś przyjrzeć. Dziwne, prawda? No to podobna sytuacja ma miejsce właśnie w tym przypadku. Po całym dniu oczy są zmęczone, nie działają tak jak powinny.

ps. że o działającej wyobraźni co poniektórych już nie wspomnę :P
  • 0

#44

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak mi się oczy kleją to mi się nie chce patrzeć w telewizornie :P . No i jasne jest, ze wtedy różne rzeczy się widzi ;) ale jak np. jest pełnia, jasno mam w pokoju (bo księżyc mi centralnie w okno swieci), nie chce mi się spać i widzę jak cos/ktos pojawia mi się na ekranie no to złudzenie wykluczam.
  • 0

#45

dr.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A patrzysz się długo na ten telewizor? Jak się czemuś dłużej przyglądasz to często to coś się zniekształca, więc i obraz odbity od ekranu może być trochę "nierzeczywisty". :P O "kącie oka" nawet nie wspominam. :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych