Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyśniony numer telefonu do panny młodej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brytyjczyk poznał i poślubił 22-letnią kobietę wkrótce po tym, jak zobaczył we śnie jej numer telefonu, pod który wysłał później wiadomość tekstową sms.

24-letni David Brown opowiedział agencji Reutersa, jak to pewnego ranka obudził się po nocy spędzonej w gronie przyjaciół, z tkwiącym mu w pamięci numerem telefonu. Zdecydował się skontaktować z jego włascicielem, wysłał więc wiadomość tekstową o treści "Did I meet you last night?" (czy spotkałem Cię ostatniej nocy).

Odbiorcą okazała się być Michelle Kitson. Na początku podeszła do wszystkiego ostrożnie i ze zdziwieniem, postanowiła jednak odpowiedzieć i już wkrótce para zaczęła wymieniać między sobą wiadomości. Wszak mogli się poznać i poczuć coś do siebie...

"To dziwne, ale po jakimś czasie poczułam, że jestem od wymieniania tych wiadomości uzależniona", powiedziała Michelle gazecie Daily Mail. "Moi rodzice radzili mi 'Uważaj, bo to może być seryjny morderca', ja jednak wiedziałam, że było w tym coś szczególnego".

Po długich zalotach dziwnie pasująca do siebie para - on ma 2 metry wzrosty, ona 165 cm - właśnie wróciła z miesiąca miodowego spędzonego w indyjskim kurorcie Goi. Trafiony miłością Brown powiedział: "Nie mam pomysłu, w jaki sposób w mojej głowie pojawił się numer telefonu Michelle - różnił się tylko kilkoma cyframi od mojego numeru".

Reuters, 9 kwietnia 2007
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios
  • 0



#2

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

niektorzy to maja fart...
  • 0

#3

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to mamy jeszcze jeden dowód na istnienie przeznaczenia. :P
  • 0

#4

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Nie mam pomysłu, w jaki sposób w mojej głowie pojawił się numer telefonu Michelle - różnił się tylko kilkoma cyframi od mojego numeru".

W przeznaczenie w sumie wierzę, ale skoro ten wyśniony numer, troszkę się tylko różnił od jego własnego numeru, to przecież to mogły być zwykłe senne omamy - reakcje chemiczne. Uważam, że to przypadek, chociaż jako tako w przypadki nie wierzę.
  • 0

#5

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cała historia pasuje na scenariusz komedii romantycznej.
Życie składa się czasami z niesamowitych przypadków.
  • 0



#6

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Tandetne Love story :P Według mnie wymyślili to sobie , żeby "zaistnieć". Szkoda, że nie napisali jeszcze że mieszkali ulice o siebie i nigdy wcześniej się nie widzieli , chociaż dzielą ze sobą przystanek ;D


"Moi rodzice radzili mi 'Uważaj, bo to może być seryjny morderca', ja jednak wiedziałam, że było w tym coś szczególnego".


Rodzice zawsze racjonalnie podchodzą do życia :brawo:
  • 0

#7

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ich numery telefonu roznily sie o kilka cyfr? nie chce sie czepiac, ale numer telefonu sklada sie z wlasnie kilku cyfr ;)

a tak serio, to moze byc przypadek. statystyka robi swoje :>
  • 0

#8

Green Dog.
  • Postów: 54
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No co, romantico :D prawie jak w brazylijskich telenowelach. Nic tylko film krecic. Swoja droga jesli to prawda, to co niektorzy faktycznie maja szczescie :)
  • 0

#9

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chyba szczęście w nieszczęściu, bo po paru latach ten gościu pewnie będzie przeklinał tą noc i ten sen w którym wyśnił sobie ten numer ;) :P
  • 0

#10

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja wierze w przeznaczenie i dla mnie ta sytuacja jest fajna.
a jeśli kłamią (chociaż w to wątpię) to przynajmniej podnoszą na duchu tych którzy ciągle szukają miłości.
  • 0

#11

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przyśnił się mu jakikolwiek numer telefonu, pomyślał że to znak, więc zainteresował się dziewczyną. Ona uznała to za coś wspaniałego i romantycznego. Tak o to mamy parę :D
  • 0

#12

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Nie mam pomysłu, w jaki sposób w mojej głowie pojawił się numer telefonu Michelle - różnił się tylko kilkoma cyframi od mojego numeru".

W przeznaczenie w sumie wierzę, ale skoro ten wyśniony numer, troszkę się tylko różnił od jego własnego numeru, to przecież to mogły być zwykłe senne omamy - reakcje chemiczne. Uważam, że to przypadek, chociaż jako tako w przypadki nie wierzę.

Nie ma przypadków każde zdarzenie ma swoją przyczynę i skutek ;) może efekt nie odrazu danego wydarzenia jest ale w późniejszych dniach miesiącach latach jest...

Ja wierze w przeznaczenie i dla mnie ta sytuacja jest fajna.
a jeśli kłamią (chociaż w to wątpię) to przynajmniej podnoszą na duchu tych którzy ciągle szukają miłości.

A ktoś szuka buhahahah :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol śmieszysz
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych