Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe Miejsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiec tak, opisze dom który znajduje sie w miejscowości Kamienna Wola woj. Świętokrzyskie. Dom znajduje sie na końcu dlugiej drogi przy wejsciu do lasu, kolo domu stoi krzyż poświęcony przez kościól legenda na temat tego domu brzmi tak ze kiedys w tym domu mieszkali satanisci ktorzy mieli jakąs ksiege satanistyczna ktora zakopali w miejscu w ktorym akualnie stoi krzyz. Gdzy umarli w domu zaczelo straszyc. Dom zostal poswiecony przez kosciól i postawiono krzyz w miejscu w którym znajduje sie niby ksiega.No i miejscowi mówia ze tam straszy. Gdy bylem u babci na wakacjach postanowilem z kuzynkami odwiedzic ten dom bo z opowiesci zapowiadalo sie ciekawie ciotka opowiadala mi ze widziala tam jak wracala z dyskoteki przez las kolo tego domu jakąs babe. Powiedziala jej dzidobry a baba takim ponurym glosem odpowiedziala po czy ciocia se poszla obrócila sie a baby juz nie bylo a zadnych zakretow nie bylo. Wiec poszlismy do tego domu co mnie bardzo zaciekawilo w około domu nie bylo ani jednego konika polnego komara ani cwierkajacego ptaka od ktorych sie az tam roi. Dom Wygladał bardzo mroczne ale nic nadzwyczajnego nie doswiadczylismy tam. Moze trzeb tam isc w nocy :mrgreen: zobacze w te wakacje. a co do ksiegi to kopalismy pood krzyzem i nic nie znalezlismy :mrgreen:

[attachment=358:attachment][attachment=359:attachment][attachment=360:attachment
]
[attachment=361:attachment][attachment=362:attachment][attachment=362:attachment
]
  • 0

#2

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lol, radzę Wam nie plątaj się w takie sprawy jeśli masz znikomą wiedzę na ten temat...Oczywiście moja lekka sugestia, nie chcę Ci nic narzucać. Mam nadzieję, że wyjdziesz cało...
  • 0

#3

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w nocy to troche strach tam isc bo miejsce bardzo mroczne nawet w dzien :mrgreen: i tak bardzo balem sie tam isc :P
  • 0

#4

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh, chodzi mi znikomą wiedzę na temat ciał astralnych :P Przyznam szczerze, że nawet ja niezbyt wiele wiem na ten temat, a już wiedzę jaką mam wystarcza mi aż nadto...Ja bym nie poszedł tam, to jest pewne :P
  • 0

#5

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe zostaly mi dwa miesiace do namyslu :P a w tamtych okolicach az roi sie od nawiedzonych miejsc :mrgreen: a najbardziej mnie rozwalil nawiedzony mostek na ktorym sie zabil motocyklista :mrgreen: a moja wiedza na ten temat nie jest obszerna nawet nie przecietna :P
  • 0

#6

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W takim razie gorąco odmawiam pomysłu...Ale wiadomo zrobisz co chcesz, ja Ci tylko dobrze radzę
  • 0

#7

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chlopie, przestań robić takie byki!
Koniec offa.
  • 0



#8

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrób lepsze zdjęcia jak możesz :) . A i mam nadzieję że szataniści to literówka ;) .
  • 0



#9

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdjęcia moge zrobić dopiero w wakacje bo dopiero w wakacje tam będe :mrgreen:
  • 0

#10

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przed wakacjami zajrzyj do zeszytow z podstawowki... bo zgaduje, ze jestes w gimnazjum i masz "wrodzona" dyscostam LOL
  • 0

#11 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

czego to ludzie nie wymyślą... i oczywiście sataniści :D matko kochana... mówię Ci, ten dom jest na 100% nawiedzony i zginiesz nocując tam ;)
a tak na poważnie: to świetna atrakcja turystyczna :P
  • 0

#12

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na moje, to ta księga jest słownikiem ortograficznym...zdaje się, że Twoim :lol

I pewnie też tam wcale nie straszy-wiejski zabobon.
  • 0

#13

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Na moje, to ta księga jest słownikiem ortograficznym...zdaje się, że Twoim "

to było niebywale śmieszne :mrgreen: :D :> :rotfl:

A co do tematu, to w sumie za mało jest powiedziane, żebym mogła w to uwierzyć lub odrzucić. A jak już ktoś zakopywał gdzieś jakąś księgę, to raczej na tyle głęboko, aby niełatwo było ją wykopać...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych