Skocz do zawartości


Zdjęcie

Godzina 11:11


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 odpowiedzi w tym temacie

#76

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm.. no ja też ciiiągle widze 11:11 22:22 14:14 12:12 itp. :D nie wiem co o tym myśleć ale nie wykluczam że ma to jakieś większe znaczenie ;)
  • 0

#77

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja to se mysle tak, ze dziala to cos jak zegar biologiczny. Ta godzina moze kiedys utkwiła Ci w pamięci albo wczesniej juz slyszales o fenomenie tej godziny i utrwaliles sobie ją dosc dobrze. pewnego dnia odruchowo popatrzyles na zegar i masz 11:11 [o hura ! itd.] zdarzylo sie tak moze jeszcze ze 2-3 razy i od tego momentu w twoim umysle po prostu generuje sie specyficzna wiadomosc, ktora zostala zapamietana wczesniej i jest juz teraz przekazywana kiedy tylko kątem oka spostrzegniesz jakis zegar lub cos co kojarzy Ci sie z czasem, odliczaniem lub nawet tą liczbą nie koniecznie 11:11 ale np. 13:13, 15:15 itd.... ale to tylko moje spekulacje ;p , a umysł człowieka jest nie zbadany,a czasem lekko chory jak mój ;p .

Użytkownik Cashpoint edytował ten post 04.12.2007 - 18:37

  • 0



#78

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie godziny zawierające tę liczbę, czyli 11 : 11 , 11 : 01 , 11 : 10 , 10 : 01 , 10 : 11 , 10 : 10 , 1 : 01 mają wymiar mistyczny, rodzaj klucza, który pozwala sięgnąć do tajemnicy wszechświata. Sama liczba jedenaście jest niczym most łączący dwa światy, które stoją naprzeciwko siebie.

Biedni programisci...

Ja tez czesto widze takie liczby, ale to nie jest nic niezwyklego. Ponoc, zaleznie od wersji, ktos nas kocha/lubi/mysli o nas.
  • 0

#79

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co powiecie na to że urodziłem się 11.11 i dodatkowo 11 to moja cyfra życia czy coś takiego, wiem że ludzie z taką cyfrą mają coś do zrobienia, według tych bajek o astrologii, numerologii itd, bo sam jestem do tego sceptycznie nastawiony
a godzinę to częściej widzę 22:22 bo o 11:11 to jeszcze śpię :P
  • 0

#80

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

odkąd koleżanka powiedziała mi, że prześladuje ją 21.37, często trafiam na tę godzinę. Jednak uznaję to za zwyczajny zbieg okoliczności, skoro tak wiele ludzi ma jakieś godziny, które widzi nadzwyczaj często, nie jest w tym raczej nic dziwnego. (często kojarzę godziny z wydarzeniami historycznymi hehe)
  • 0

#81

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a mnie się czepiła godzina 20:21
  • 0

#82

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hm, fajnie, jestem misjonarzem światła ? codziennie kilka razy trafiam na równe godziny.zresztą mówiłem o tym w innym temacie, ale najlepszy mam patent jak mówię komuś o tej dziwnej " właściwości " po jakimś czasie sprawdzam godzinę a tam np. 12-12 i od razu mogę to udowodnić osobie której mówiłem o równych godzinach, śmieszna sprawa

ale nie wierzę bym był jakimś wybrańcem itp. albo to jest jakiś trik podświadomości, albo zwykłe szczęście do trafiania równych liczb, chociaż ciągnie się to ładne kilka lat, są dni że trafie 2 równe godziny, są dni że trafiam na równe godziny cały czas, przyzwyczaiłem się do tego ( w końcu pare lat ) i nie widzę w tym już nic szczególnego prócz jakiegoś dziwnego triku, którym można trochę zabłysnąć przed znajomymi xD
  • 0

#83

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dzisiaj trafiłem na 11:11

A ja na 12:39. I co z tego?
  • 0



#84

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dzisiaj trafiłem na 11:11

Jezeli chodzisz do szkoly to znak, ze w najblizszym czasie dostaniesz cztery jedynki ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych