Skocz do zawartości


Zdjęcie

Godzina 11:11


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 odpowiedzi w tym temacie

#1

konikdz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesto trafiam na godzinę 11:11 , odruchowo patrząc na zegarek elektroniczny , nie zdajac sobie sprawy co to znaczy.W pracy czy w domu , nie ważne co robię i nie odmierzam czasu patrząc co chwile na zegarek ale jak juz spojże to często jest akurat godzina 11:11 . Ostatnio na trafiłemna film " 11.11.The.Gate " i opowiada on o ludziach na ktorych ta godzina wywarła duży wpływ , a mianowicie osoby te widza duchy lub jakies paranormalne istoty . Zastanawiam się czy jestem wybrany przez jakieś istoty, duchy lub to jest czysty przypadek . W dzieciństwie mialem dziwne przezycia i teraz znowu cos nowego nie wiem ja jestem dziwny i zawracam głowe sobie i wam na forum czy moze macie jakies wytłumaczenia tego faktu . Pozdrawiam. :hmm:
  • 0

#2

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O takich godzinach było już na forum, poszukaj, to nie ma zupełnie związku z duchami. Moje koleżanki z kalsa mowia ze jak widzimy takie godziny to znaczy że ktos o nas myśli.
  • 0

#3

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jakby to była inna godzina np. 13:28 to możnaby było uznać to za coś nadzwyczajnego ale 11:11? Cztery jedynki? Coś takiego sie poprostu rzuca w oczy i człowiek zapamiętuje że zobaczył taką ciekawą godzinę. Jak na mój gust widzisz tą godzinę równie często jak każdą inną jednak ze względu na jej orginalność zwracasz na nią uwagę. Też mam coś takiego - ale z godzina 20:12 , no co? Rok 2012 :lol
  • 0



#4

pietrov.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

juz w niejednym temacie ta kwestia była poruszana. (chociazby tu: http://www.paranorma...t...7&hl=numery moze na następny raz "Szukaj" ? :) a ja bym radził raczej opisac te twoje "dziwne" przezycia z dzieciństwa. oczywiście jesli jest o czym opowiadac :)

Użytkownik +..... edytował ten post 10.10.2008 - 22:17

  • 0

#5

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tak mialam z 22:22 ;]
Przez kilka miesiecy non stop 22:22 ;] Zapamietywalam nawet, w ktorych dniach widzialam 22:22, a w ktorych nie ;p Myslę, ze to nic dziwnego i nadzwyczajnego.
  • 0



#6

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czesto trafiam na godzinę 11:11 , odruchowo patrząc na zegarek elektroniczny , nie zdajac sobie sprawy co to znaczy.W pracy czy w domu , nie ważne co robię i nie odmierzam czasu patrząc co chwile na zegarek ale jak juz spojże to często jest akurat godzina 11:11 .


To mi przypomina akcję pewnego filmu (tytułu nie pamiętam, to był jakiś mało znany film), który parę lat temu leciał w TVP.
Główny bohater odkrywa i jako jedyny dostrzega, że o tej samej godzinie ten sam dzień zaczyna się powtarzać (to nie był "Dzień Świstaka").
Udało mu się dotrzeć do jakiegoś profesora, który powiedział, że to co on obserwuje jest możliwym do zaistnienia zjawiskiem i z jakiegoś powodu cała ludzkość wpadła w pętlę czasową.
  • 0

#7

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja cały czas widze godzine 25:25 zawsze, na każdym zegarku ;-P
  • 0

#8

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zobaczysz...!! coś sie wydarzy w Twoim życiu dokładnie tej h.
moze coś przyjemnego a moze coś bardzo smutnego... więc trzymaj się na baczności zawsze o 11:11
Nie znasz Dnia!! ale znasz juz godzine....
  • 0

#9

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Świat kończy się 21 grudnia 2012

Datę końca świata większość znawców tematu wyznacza na rok 2012, a ściślej rzecz biorąc - na 21 grudnia roku 2012, na godzinę 11:11 GMT, kiedy nastąpi przesilenie zimowe. Skąd ta data? Otóż kalendarz Majów podaje właśnie tę dzień jako ostatni dzień historii, co posłużyło wielu wizjonerom jako punkt wyjścia do budowania teorii o mającej wtedy nastąpić apokalipsie.

http://zagadki-wrozb...9650,index.html
  • 0

#10

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świat kończy się 21 grudnia 2012


chyba dla Ciebie się skończy świat w 2012 :rotfl:
  • 0

#11

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ostatnio na trafiłemna film " 11.11.The.Gate " i opowiada on o ludziach na ktorych ta godzina wywarła duży wpływ , a mianowicie osoby te widza duchy lub jakies paranormalne istoty . Zastanawiam się czy jestem wybrany przez jakieś istoty, duchy lub to jest czysty przypadek


Chyba ten film nie jest oparty na faktach... :/

Czysty zbieg okoliczności. Poprostu zdarza się, że trafisz czasem na taką godzinę i ją zapamiętujesz. Łatwiej Ci ja zapamiętać, bo jest nietypowa. Zacząłbym się zastanawiać, gdyby ten sam zegarek pokazywał ją trzy razy na dobę. :D
  • 0

#12

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Otwieram ten temat, gdyż jako takiego wątku o godzinie 11:11 na forum nie ma.

Istnieje wiele teorii dotyczących tej konkretnej godziny. Moja, pokrywająca się częściowo z teorią autora książki: "Ręce precz od tej książki" - Jana Van Helsinga mówi, że w przypadku gdy np. spoglądając na zegarek dostrzeżemy tego typu godzinę oznacza to, że znajdujemy się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie naszego życia. Innymi słowy, nasza życiowa ścieżka biegnie dokładnie tak, jak to sobie zaplanowaliśmy jeszcze przed narodzinami. Ktoś inny może powiedzieć: "wypełniamy życiowy plan". Oczywiście to tylko teoria, związana także z sytuacjami, przy których:

a. myślimy o czymś, gdy nagle ktoś z bliskich zaczyna o tym mówić
b. wymawiamy coś równocześnie z inną osobą

Godzina 11:11 jest także ściśle powiązana z kalendarzem Majów i jego końcem, który przypada 21.12.2012 roku. Tajemnicza godzina, to właśnie dokładny czas końca cyklu.

Dołączona grafika Dołączona grafika



Inna teoria mówi o tym, że osoby często stykające się z określonymi schematami liczbowymi, w tym nadzwyczaj często zwracający uwagę na godziny 11:11, 22:22 itd, są tzw. Misjonarzami Światła lub Niosącymi Światło (z ang. lightworkers). Ich zadaniem jest kumulowanie pozytywnej energii - światła na naszej planecie. Być może celem ich życia jest wypełnienie określonej misji, mającej pomóc innym na Ziemi.

Dołączona grafika



To tyle :) Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem
  • 0



#13

NDRain.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja stale trafiam na 19:11, ale mi wtedy przychodzi do glowy tylko grupa Razor 1911 ;]
  • 0

#14

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie mam tak samo z tą godziną 11:11 bardzo często natrafiam na tą godzinę , praktycznie każdego dnia
to mi się zdarza . Swego czasu wywarło to na mnie duży wpływ , myślałem o tym często . Po jakimś czasie po prostu przyzwyczaiłem się do tego . Może to co napisał Eurycide o "Misjonarzach Światła" okaże się kiedyś prawdą zobaczymy co czas przyniesie .
  • 0

#15

konikdz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zobaczysz...!! coś sie wydarzy w Twoim życiu dokładnie tej h.
moze coś przyjemnego a moze coś bardzo smutnego... więc trzymaj się na baczności zawsze o 11:11
Nie znasz Dnia!! ale znasz juz godzine....

Tak właśnie mi sie wydaje , mam dziwne przeczucia od nie dawna , nachodza mnie lęki niepokojące ze cos się stanie

:]

Otwieram ten temat, gdyż jako takiego wątku o godzinie 11:11 na forum nie ma.

Istnieje wiele teorii dotyczących tej konkretnej godziny. Moja, pokrywająca się częściowo z teorią autora książki: "Ręce precz od tej książki" - Jana Van Helsinga mówi, że w przypadku gdy np. spoglądając na zegarek dostrzeżemy tego typu godzinę oznacza to, że znajdujemy się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie naszego życia. Innymi słowy, nasza życiowa ścieżka biegnie dokładnie tak, jak to sobie zaplanowaliśmy jeszcze przed narodzinami. Ktoś inny może powiedzieć: "wypełniamy życiowy plan". Oczywiście to tylko teoria, związana także z sytuacjami, przy których:

a. myślimy o czymś, gdy nagle ktoś z bliskich zaczyna o tym mówić
b. wymawiamy coś równocześnie z inną osobą

Godzina 11:11 jest także ściśle powiązana z kalendarzem Majów i jego końcem, który przypada 21.12.2012 roku. Tajemnicza godzina, to właśnie dokładny czas końca cyklu.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Inna teoria mówi o tym, że osoby często stykające się z określonymi schematami liczbowymi, w tym nadzwyczaj często zwracający uwagę na godziny 11:11, 22:22 itd, są tzw. Misjonarzami Światła lub Niosącymi Światło (z ang. lightworkers). Ich zadaniem jest kumulowanie pozytywnej energii - światła na naszej planecie. Być może celem ich życia jest wypełnienie określonej misji, mającej pomóc innym na Ziemi.

Dołączona grafika

To tyle :) Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem

Dzięki wielkie to właśnie o to mi chodzi. Nie wiesz gdzie mogę troche więcej o tym poczytac lub zasiegnąć informacji, bo nie ktorzy to sobie zarty robiaą a nawet nie mają pojęcia o róznych zeczach :] Pozdrawiam :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych