Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN: Książka z dedykacjami i tajemnicza "kochanka"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do dziś zastanawiam się, co może oznaczać wizja, którą miałem we śnie pod koniec grudnia 2005. Sen wyglądał następująco:

Leżę sobie w łóżku z jakąś dziewczyną o czarnych włosach. Zaczynamy się pieścić, ona "rozkracza" nogi, ja się kładę na niej (nie myślcie sobie o tym o czym zapewne pomyśleliście... oboje byliśmy w piżamach :roll: ), tulimy się, całujemy itp itd w pewnym momencie owa dziewczyna podaje mi książkę, ja wstaję, podchodzę do lampki... patrzę: książka z dedykacją. Odwracam stronę => znowu dedykacje! Odwracam następną kartkę => to samo... same dedykacje... i co się okazało, były to dedykacje w różnych językach.

Co zauważyłem, mianowicie w dedykacjach przewijała się fraza "Marta Z vel Marta" i na końcu jakaś litera (od nazwiska?) czy pseudonim...

I na koniec rzecz, która bardzo mnie zmartwiła - gdy wróciłem do łóżka, dziewczyny już nie było :cry:

Sen ten co najmniej mnie zdziwił. Co miała znaczyć ta książka i to, że występowała w niej taka, a nie inna fraza? I dlaczego te dedykacje były pisane w różnych językach?

Znam wiele dziewczyn o imieniu Marta. Co najmniej trzy to damy o czarnych włosach...

(mam nadzieję, że żadna z nich tego posta nie ujrzy, inaczej miałbym przerypane ;) )



#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przypomnij sobie coś jeszcze i poszukaj tych dedykacji w internecie. Może mają jakieś znaczenie w innym języku i się czegoś dowiesz.



#3

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Marta Z vel Marta" ??

hmmm a pamietasz jeszcze jak wygladala ta dziewczyna ??
nie chodzi mi o kolor wlosow tylko oczy, nos itp.

przydalby sie tutaj jej rysopis jesli jeszcze pamietasz, moze to nam pomoze

moze ta fraza nam pomoze, tylko potrzebny mi jest rysopis



#4

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno wysoka, ciemnowłosa, oczy czarne, szczupła... z nosem to nie pamiętam za bardzo, taki że się tak wyrażę przeciętnej długości



#5

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogrzewam temat, ale cóż... ;-)
Teoria bardzo... wydumana.
Dedykacje mogłby być pisane w różnych językach, bo pisały je różne osoby o tym samym imieniu. Niekoniecznie to musiała być ta dziewczyna. "Z" jest raczej od nazwiska. A dlaczego były w różnych językach? Może ldatego, że te dedykacje pisały różne inkarnacje tej dziewczyny czy coś. (Walnięte, wiem)
W każdym razie wszystkie dedykacje były pisane tym samym stylem pisma? (Jeśli jeszcze takie szczegóły pamiętasz)

#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja pamiętam, że styl pisma w jednych dedykacjach był podobny, w innych trochę mniej



#7

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli można założyć, że różny. Pewnie będziesz spotykał się z tyloma Martami (lub inkarnacjami) ile było tych dedykacji.
Idiotyczne, ale nic innego mi nie przychodzi do głowy.

A jednak przyszło. Może kiedyś chodziłeś lub chodzisz z dziewczyną o imieniu Marta, która bardzo ci sie podobała, a w tym śnie dedykacje od niej miały oznaczać, że jest do ciebie przywiązana czy co... :surprised:

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To się zdziwisz... w życiu nie miałem kobiety u boku i raczej na podryw się nie wybieram :P

Swego czasu jednak prowadziłem przez internet ożywione dyskusje z kilkoma Martami, z czego do dziś kontaktuję się tylko z jedną. Na pewno nie ma ona jednak nazwiska na "Z" :]



#9

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zdziwiłam się. Znam wiele osób, nie jesteś jedyny.
Cóż, więc może cię to czeka? Sama nie wiem. Jak to był pojedynczy sen, może nie warto się nim przejmować?

#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz, z tą Martą "nie na Z" miałem kilka snów ;)
Przeważnie ich "tematem przewodnim" była rozmowa w cztery oczy.



#11

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rany. Może ją po prostu... lubisz i stąd te sny? :roll:

#12

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lubię ;)



#13

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, ja nic nie sugeruję... Ale twoja podświadomość najwyraźniej tak...

#14

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Domyślam się, co masz na myśli. (:



#15

Piłsudczyk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myslę, że po prostu zakochałeś się w jakiejś dziewczynie i stąd te dziwne sny. Proponuje umówić się z taką niewiastą na kawę, albo spacer i nawiązać bliższą znajomość. Powinno pomóc :smile:



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych