Skocz do zawartości


Zdjęcie

Francuskie archiwum na temat niezidentyfikowanych obiektów latających a ujawnienie zjawiska UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Francuskie archiwum na temat niezidentyfikowanych obiektów
latających a ujawnienie zjawiska UFO


Kto wie może żyjemy w czasach gdy pewne rzeczy związane ze zjawiskiem UFO staną się czymś normalnym, a może rewolucyjnym. Po raz pierwszy w historii Rząd Narodowy upublicznił swoje dokumenty na temat zjawiska UFO, które sporządzał na przestrzeni 50 lat. Można się zastanawiać jaki to będzie miało wpływ na inne kraje i ich podejście do zjawiska UFO. Rząd Francuski jest pierwszym, który w pełni odtajnia swoje wszystkie dokumenty, raporty i relacje dotyczące zjawiska UFO. Inne kraje np. USA podejmuje się takich kroków tylko wtedy gdy wymagane jest to poprzez Freedom Of Information Act – lecz i to nie daje nam pełnego wglądu w ich raporty, ponieważ większa ich część często jest „utajniona” (czyt. bezpowrotnie zamazana). Strona, która odtajnia Francuskie dokumenty twierdzi, iż ujawni ponad 10,000 dokumentów z 1,600 zdarzeń. Dokumenty te mają posiadać zdjęcia, raporty policyjne i filmy.

Z owej liczby 1,600 spraw UFO tylko 9% zostało w pełni wyjaśnionych. Pozostałe 91% nadal pozostaje nierozwiązanych. 25% z nierozwiązanych raportów jest sklasyfikowanych jako kategoria „D” – znaczy to, że owa relacja ma rzeczowych/wiarygodnych świadków i dobre dane… lecz ogół sprawy nadal pozostaje niewyjaśniony.

Interesujące może być to jak działania Rządu Francuskiego wpłyną na ogólną sprawę ujawnień informacji na temat zjawiska UFO. Ostatnimi czasy możemy zaobserwować rosnącą liczbę spraw, które można nazwać w pewnym sensie „przełomowymi”. Możemy do nich zaliczyć :

- Fife Symington (gubernator Phoenix) przyznaje, iż dnia 17 marca 1997 roku widział czarny trójkątny obiekt nad niebem Phoenix ;

- Agencja Francuska odtajnia swoje raporty na temat zjawiska UFO ;

- powstawanie inicjatyw takich jak „Word UFO Disclosure Campaign” ;

- obserwacja na terenie lotniska O’Hare ;

- były astronauta Dr. Brian O'Leary w książce Steven’a M. Greer’a „Hidden Truth, Forbidden Knowledge” zamieszcza swoje przemyślenia na temat ogólno znanej akcji dezinformacyjnej Rządu USA na temat zjawiska UFO ;

- Paul Hellyer (Minister Obrony Narodowej Kanady z lat 1963-67) publicznie opowiada o zjawisku UFO : „UFO jest tak samo zjawiskiem realnym, jak samoloty latające ponad naszymi głowami” ;

- Brazylijskie Siły Powietrzne ogłaszają chęć podjęcia współpracy z cywilnymi badaczami zjawiska UFO poprzez ujawnianie dokumentów i chęci szerszego badania owego zjawiska ;

- Bill Richardson (gubernator New Mexico) pisze “Pomogłoby to wszystkim, gdyby Rząd USA ujawnił wszystko co wie na temat zjawiska UFO. Poprzez odtajnienie i badania powinniśmy odpowiedzieć na pytanie co wydarzyło się w roku 1947 (Roswell – przyp. Autor) …” :

- Dan Aykroyd wyraża zgodę na wykorzystanie jego wizerunku do badań nad szeroko znanym zjawiskiem UFO i zaczyna pracę jako korespondent Mutual UFO Network (MUFON) ;

- Departament Obrony Meksyku na zwołanej przez siebie konferencji ujawnia sprawę rejestracji UFO, dzieląc się tą informacją z opinią publiczną zgadza się na obustronną współpracę w tej sprawie… ;

… i inne …

Czy te wydarzenia prowadzą nas do czasów gdy zjawisko UFO zacznie być traktowane poważnie ? Czy drogą Rządu Francuskiego podążą inni ? Obecnie ciężko jest nam to oceniać… lecz kto wie… może z dnia na dzień stajemy coraz bliżej w drodze do poznania prawdy…

A jakie jest wasze zdanie … ? ;)


by dj_cinex ... na podstawie :
http://www.unexplainable.net/
http://www.americanchronicle.com/
http://tinyurl.com/2nsjuu

www.paranormalne.pl

  • 0



#2

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy te wydarzenia prowadzą nas do czasów gdy zjawisko UFO zacznie być traktowane poważnie ?


Sądzę że te czasy już nadeszły ponieważ coraz więcej ludzi podchodzi serio do zjawiska UFO i możliwości istnienia innych cywilizacji poza Ziemią
  • 0

#3

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadza się, lecz moim zdaniem i tak jest mało tych ludzi. Jeszcze wiele lat minie zanim ludzie dostrzegą, że UFO może istnieć i nie będą tego tematu brali na żarty.
  • 0

#4

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja również jestem zdania,że już czas najwyższy aby ludzie zaczęli podchodzić to tej sprawy poważnie.
Ale jest gro ludzi,którzy niestety myślą że nie istnieją obce cywilizacje,a wszelkie zdjęcia,filmy,doniesienia,obserwacje to tylko sprytnie spreparowane sztuczki.
Jedyną alternatywą aby cały świat się dobitnie przekonał,musi być pierwszy kontakt z obcymi.
Podejrzewam,że skoro zaczęto odtajniać dokumenty to kontakt jest już bardzo blisko.
  • 0



#5

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam że gdy ważne osoby i rządy krajów zaczną sie publicznie wypowiwiadać na temat UFO to więcej ludzi będzie brało sprawy z tym związane na poważnie
  • 0

#6

Fallriv.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli Francja bedzie pierwsza;]

Ciekaw jestem kiedy beda opublikowane dla szerszej grupy osob (w internecie chociazby), te wszystkie wazniejsze dokumenty i inne dowody;]

Faktycznie coraz wiecej sie zaczyna ostatnio dziac

Mam nadzieje, ze niedlugo wszystko sie zmieni... choc lekko boje sie pierwszego kontaktu;]
  • 0

#7

TheMan.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyzby pierwsze kroki w przygotowaniu nas na kontakt?
  • 0

#8

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dj_cinex gratulacje świetne podsumowanie :drink: tak tak zbliżamy się wielkimi krokami do ujawnienia prawdy , Francuzi zrobili bardzo dobry krok w tym kierunku oby reszta też ujawniła dokumenty i USA pod siłą nacisku kiedyś pęknie :D świetnie Cinex

ps: do zdarzeń w Polsce dodałbym "ZDANY"chociaż Nautilus do końca nie jest dla mnie przekonującym serwisem ,ale same Zdany to dla mnie fenomen :]
  • 0

#9

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wedlug moich obserwacji wiekszosc ludzi wierzy w to ze gdzies tam istnieja obce cywilizacje ale nie wierza w to ze nas odwiedzaja i to jest bardzo smutne :D

Tylko pytanie, co to wszystko co jest napisane w tym temacie daje? Francuzi dadza nam kolejne niewyjasnione przypadki ktorych wyjasnic sie nie da, checi ktore sa u wielu ludzi na nic sie zdadza bo chyba nigdy nie dotra oni do normalnych zjadaczy chleba ktorzy siedza przed tv rano przed pojsciem do pracy i po przyjsciu,docieraja oni do ludzi ktorzy sie tym interesuja i wierza w to ze kiedys za ich zycia bedzie kontakt z obca cywilizacja, dopuki nie zaczna o tym trabic w wiadomosciach albo niezobaczymy na niebie jakies wielkiej eskadry obcych statkow to to wszystko idzie w piach wedlug mnie:/
  • 0

#10

ciazzz.
  • Postów: 19
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdzie można zobaczyć te fotki ?
  • 0

#11

psycholix.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Francuzi dadza nam kolejne niewyjasnione przypadki ktorych wyjasnic sie nie da, c



ekhm...

cinex napisał , że "Z owej liczby 1,600 spraw UFO tylko 9% zostało w pełni wyjaśnionych." a więc jeżeli ludzie dostaną niewyjaśnione sprawy to myślę , ze to zoobowiązuje ludzkość na swiecie do dążenia wyjaśnienia wszystkich spraw, ja wieżę , że UFO istnieje i ze odwiedają/odwiedzali nasząplanetę niestety prawdziwych i przedewszystkim wiarygodnych dowodów ludzkość jeszcze nie dostała. Jedyne co nam zostało to uzbrojenie się w cierpliwość i czekanie.
  • 0

#12

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie.
Te sprawy zostaną rozwiązane, ale przez ludzi prywatnych na własną rękę.
Słyszałem, że to umieścili w necie, ale pewien nie jestem. Jak znajdę to zapodam linka...

edit:
Wyczytałem, że to na tej stronie ale pewien nie jestem i jest po francusku.
  • 0

#13

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze, że coś się wreszcie oficjalnie dzieje :) Nie pozostaje nic innego, jak poczekać na pozostałe państwa... Najgorzej może być z USA, ale to chyba oczywiste...
  • 0



#14

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż....mam nadzieję,że to oznaka tego,że pierwszy,oficjalny kontakt zbliza się wielkimi krokami. :) Wyobraźcie sobie,gdy w Wiadomościach,lub Faktach,TVN 24 będą relacje na żywo z wizyty Ocych w Waszyngtonie,Londynie,rozmawiających z głowami państw,nad głowami ogrom statków-to będzie coś pięknego.Wyobraźcie sobie miny tych,którzy śmieją się z wiary w UFO,niejednokrotnie próbowaliście ich przekonać,ale oni cały czas podważali wszelkie dowody.Wyobraźcie sobie dalsze życie ludzkości!Zależnie od chęci Obcych i naszej dyplomacji będziemy albo pochłonięci wojną,albo w dyskach latać sobie w przestrzeni kosmicznej.
Świetnie,że coś w końcu drgnęło,teraz trzeba liczyć przede wszystkim na Anglię,bo USA długo się zapewne jeszcze będzie zapierać,że to bzdury.A gdyby Anglia ujawniła dokumenty,dowody,wtedy Ameryka będzie obserwowana przez wszystkich zainteresowanych zjawiskiem UFO,jak i przez głowy państw.Pod tym naciskiem powinna się ugiąć.
Widać,ze coraz więcej wojskowych,państw nie chce już dłużej ukrywać [prawdy.
Zreszta chciałbym zauważyć,że wcale nie Francja jest pierwsza,przecież wczęsniej Indie przyznały się oficjalnie do kontaktu z Obcymi.
Chciałbym żeby rok 2007 był przełomowy-po pierwsze kontakt z Obcymi,po drugie wykorzystanie ich technologii może ułatwić nam odkrycie tajemnic,które nas dręczą.W końcu Ziemia bedzie traktowana tylko jako nasza planeta,a nie jako świat.
Kończę już ten długi wywód.mam nadzieję,że w końcu kontakt oficjalny nastapi i my będziemy tego świadkami. :)
  • 0

#15

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Społeczeństwo, przynajmniej duża część wierzy że istnieją jakieś inne inteligentne istoty we wszechświecie. Ważne żeby podejść do sprawy spokojnie w wyważony sposób. Ja jestem ,jak pewnie większość z nas ,człowiekiem który uważa ,że kontakt może nam przynieść nie tylko pozytywne skutki ale i negatywne. Dlaczego? Ano dlatego że we wszechświecie istnieje równowaga-DOBRO-ZŁO, a więc dobre istoty i złe. Jesteśmy na tak niskim stadium rozwoju duchowego ,że możemy nierozpoznać kto jakie ma zamiary.
Dobrym symtomem jest ujawnianie publiczne faktów mówiących o istnieniu Obcych form życia. Być może to zmobilizuje do rozpoczęcia oficjalnych i poważnych studiów nad nieznaną nam inteligentną siłą-zresztą tutaj jak wspomniano wcześniej też poczyniono pierwsze kroki. Nie należy popadać jednak w skrajności, tylko i wyłącznie obiektywne myślenie.
Jestem przekonany że niektóre rządy światowy miały lub mają kontakt już z "NIMI". Pewnie z jednymi i drugimi. Być może niektórym ewentualne profity i możliwość opanowania rządów na Ziemi przysłoniły zdrowy rozsądek.
Pożyjemy zobaczymy, jak dalej sprawy będą się rozwijać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych