Skocz do zawartości


Presety Brain Wave Generator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#16

QunZ.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślę, że przy okazji można zapisać na mp3 i wrzucic pozniej na jakis server np rapidshare presety.
Byłoby wtedy łatwiej, bo zzawsze mozna zgrac sobie na mp3
  • 0

#17

daammk1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ściągnąłem z jakiejś stronki Dzwięk przeznaczony do relaksu czy tez medytowania do mojej mp3 , Długość 30 min. Myslę że coś daje ale to nie dla mnie ponieważ można zawału dostać przy zamknietych oczach i dzwiękami na uszach . Nie słychać co na zewnątrz sie dzieje i sie nie mozna skupić w pełni na medyatcji,łatwo można sie przestraszyc na smierć :D
  • 0

#18 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Proszę nie pisać takich postów tutaj, bo się śmietnik robi :P

Dammk1 - napisz na pw i daj linka do tego mp3, zobaczę co to jest :)
  • 0

#19

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm co zrobić żeby tego posłuchać?? cały czas mi woła o rejestracje a nie wiem czy nie jest płatna :)
  • 0

#20

sesq.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
OOBE interesuje sie od 2ch lat, nie mialem go ani razu, poprostu o nim zapominalem ale mialem okrezy ze znowu sie tym interesowalem. Mam pytanie, jezeli wezme jakis preset do BWG, to to ca mam zrobic oprocz przeslucahnia go ? mam zrobic jakas wizualizacje ( np lina ) ? ale kiedy, w ktorym momencie ?
  • 0

#21

Jake Green.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączam się do pytania sesq'a i również chciałbym poprosic o najlepszy preset do osiągnięcia OOBE według was. Poleccie swoj najlepszy :)
  • 0

#22 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Właśnie cały problem w tym, że na każdego może inaczej działać dany preset.

Najpierw trzeba się wprowadzić w stan głębokiego relaksu, balansować na granicy snu i świadomości, a gdy już się uzyska ten stan (ociężałe ciało, brak czucia, tak jakby paraliż), to wtedy można użyć jednej z metod wizualizacji z forum.

Ps. jeśli chodzi o wchodzenie w ten stan to polecam z wbudowanych Relaxation 1 (general).
  • 0

#23

wrooblas.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam.
Mam pytanie odnośnie presetów. Jak zmienić ich rozszerzenie bodajże z BWG do WAV lub MP3?? Mam kilka presetów ale nie wiem co zrobic żeby je sprawdzić, moja mp3 nie odtwarza tego formatu.
  • 0

#24

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz, musisz mieć taki faajny program. Brain Wave Generator. Tylko dzięki niemu będziesz mógł je odsłuchać ;)
  • 0



#25

wrooblas.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra, ale jakbym chciał to przerobić w wav albo mp3 da się to zrobić tym programem? bo chciałbym sobie wrzucić na odtwarzacz i przez słuchawki tego słuchać przy próbie
  • 0

#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W programie jest opcja żeby dany preset przerobić na mp3
  • 0



#27

wrooblas.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aha dzięki, no to sobie ściągne ten fajny program ;p
  • 0

#28

Kacperxy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie: Jak konwertuje dany preset do .wav to ma długość tylko 1 min, czy ktoś wie jak go skonwertować, aby był dłuższy?


EDIT:Już wiem jak to zrobić, nie odpowiadajcie na mój post(tak wogóle to można ten mój post usunąć)
  • 0

#29

Unknown.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.bwgen.com/presets/desc577.htm"]http://www.bwgen.com/presets/desc577.htm[/url]

Wszystkim amatorom oobe polecam ten preset, oczywiscie sam za Was nic nie zrobi, ale pomaga w osiagnieciu stanu "ciezkiego ciala". Zreszta wystarczy przeczytac komentarze, to naprawde dziala.
  • 0

#30

V-Power.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam małe pytanko: Czy można do tego słuchać sobie jakiejś muzyczki w tle i czy daje to ten sam efekt jak bez muzyki? :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych